Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jailbreak PS3
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.5.2014 , 13:54   Citovat  

Umí tady někdo "cracknout" PS3, aby se daly hrát neofiko hry ? ( Jižní Morava ) přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 2001 S2000  
Kapky je teď offline  Kapky
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2014 , 15:30   Citovat  

Flash/jailbrake je na PS3 možný jen na vybraných typech konzolí a revizích (poslední revize na které to chodí je CECH-25xxB) a to pouze s Data Code max. do "0D" (je možné najít na štítku zespodu konzole). S vyšší revizí nebo "Data code" už pak není nárok - v praxi to tedy znamená, že flashnout lze všechny konzole PS3 FAT (úplně první typy) a vybrané PS3 Slim v závislosti na výše zmíněném. Co se týče té nejnovější, nejtenčí SuperSlim verze, tak tam jedině pak napájet na motherboard PS3 ODE emulátor, ale tam se cena za instalaci a nákup samotného emulátoru pohybuje v řádu cca 3000,- a víc. Nechával jsem si to dělat u jednoho člověka v Prostějově (posláno poštou), ale dělá to víc lidí - co tak vím i třeba v Olomouci. Kdyžtak víc info do SZ Úsměv Já si v souvislosti s tímhle nechal nalakovat i samotnou PS3, aby vypadala k světu a to do Honďácký Platinum White Pearl a hned to vypadá úplně jinak Je to tam.


Kdyžtak tady i tabulka s DataCode, které jdou flashnout:
FLASH Tabulka

PS3 SKU Models
PS3 DEV Wiki


IMGP2389.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMGP2389.jpg, 1.16 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 502 2010 Civic Type-R  
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.5.2014 , 20:29   Citovat  

Super, děkuju za objasnění. Díval sem se na můj model, mám CECH-2504B a Data Code 0C. Takže by to jít mělo. Jen teda už potřebuju někoho, kdo to umí udělat. ( někdo kdo už to dělal a nezmastí mě můj PS3 Úsměv ) Můžeš kdyžtak do SZ nějaký kontakt ? Olmik nebo Prostějov není problém Úsměv Jo a na kolik to cca vyjde ? přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 2001 S2000  
R4ms3S je teď offline  R4ms3S
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.5.2014 , 11:48   Citovat  

Kapky napsal:
... Já si v souvislosti s tímhle nechal nalakovat i samotnou PS3, aby vypadala k světu a to do Honďácký Platinum White Pearl a hned to vypadá úplně jinak Je to tam.


Tak to koukám!
to, že jseš Kapky magor se ví, ale že až takovej? pořádnej výtlem

jinak mazec samožřejmě! je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 452 2002 Civic Type-R  
Kapky je teď offline  Kapky
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.5.2014 , 12:27   Citovat  

ARMIK: Odpoledne pošlu SZ přátele

R4ms3S: Díkes - beru samozřejmě jako kompliment Velmi šťastný Velmi šťastný Né, já vím, že už jsem s těma Hondama "nemocnej", ale tak víš jak, aby to ladilo barvičkou k S2000 Velmi šťastný Btw., a počkej až uvidíš ty kola Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 502 2010 Civic Type-R  
R4ms3S je teď offline  R4ms3S
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.5.2014 , 12:30   Citovat  

jasně že kompliment! OK
Doufám, že bude šance (stejně jako s Maxxim) se někde potkat! přátele

a na kola? Kola budou nějakej masakr? Vostrá barvička říkáš!? Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 452 2002 Civic Type-R  
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.5.2014 , 15:32   Citovat  

Kapky napsal:
ARMIK: Odpoledne pošlu SZ přátele


Plosim plsim, pošli posly OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 2001 S2000  
Kapky je teď offline  Kapky
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.5.2014 , 11:11   Citovat  

ARMIK: Odesláno přátele
R4ms3S: Já myslím, že nějaká příležitost určitě bude, toho bych se nebál přátele A co se těch kol týče, tak masakr se bohužel asi žádnej konat nebude Velmi šťastný Chtěl jsem rudě červenou, ale jelikož si s eSkem občas vyjedou i naši, tak to mi jaksi neprošlo HaHaaa I přesto, že mi tady každej radil, ať to nedělám, tak šly kola nakonec do tý bílý perleti, jako je auto, tak jsem docela zvědavej, jak to na něm bude vypadat Úsměv Ale jako, minimálně na kolech ta barvička vypadá naprosto luxusně Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 502 2010 Civic Type-R  
PIWEL je teď offline  PIWEL
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.5.2014 , 11:15   Citovat  

ARMIKu, takže tento týden se mám stavit zahrát nové gamesy jo? Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 209 1991 CR-X  
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.5.2014 , 13:04   Citovat  

PIWEL napsal:
ARMIKu, takže tento týden se mám stavit zahrát nové gamesy jo? Velmi šťastný


Tento týden ještě né, maximálně našu oblíbenou Fifičku Hihi Ale až to bude tak to bude pařba Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 2001 S2000  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jailbreak PS3
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0919s ][ Dotazy: 67 (0.0090s) ][ GZIP on - Debug on ]