Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Civic 5G sedan
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
golbi.psycho je teď offline  golbi.psycho
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.5.2014 , 12:09   Citovat  

Ahoj,prodám svoji Hondu Civic 5G sedan,motor 1.5 16v 66Kw,rok výroby 1992,najeto má 182 000,výbava docela slušná,všehny 4 okna v eletrice,zrcátka také,posilovač samozřejmě,POZOR originál loketní opěrka,polohovácí volant, centrální zamykání na DO, reproduktory Magnat,Sony,radio s CD.Auto nemám dlouho ale dost jsem mu dal a udělal,jsou tam komplet nové origo zadní tlumiče i s pružinama,přední zánovní,pružiny sportovní,takže má Hondice šípovitej vzhled jak se na Hondu patří.Pravidelně po 10 000km měněn olej+filtr, zánovní destičky a kotouče + nové pakny,auto brzdí moc pekně a hlavně nikam při brzdění netáhne.Nové svíčky,v zimě na otočení vždy chytla,nové prední čepy řizení a horních ramen + spodnich,silenbloky v předu Ok.Silenbloky motoru vyměněny.Auto je na 15 kolech a zimních pneu ještě v pohodě na sézonu+vyváženo.Nová poloosa krátká,vystřikané dutiny a podvozek,komplet vyměněný výfuk origo jako nový,čerstvě v lepené nové čelní sklo,a vyměněny všechny komplet lampy dost zachovalé přední nevysvícený a zadni bez jediny prasklinky a poškrábání.Rozvody dělané na 161 000 i s pumpou od předchozího majitele.Jelikož auto mělo horší lak tak jsem auto komplet rozleštil leštičkou,jeden lem je Ko,druhy pěkný.Horší zadní silenty (klasika),jinak nic v kabině nebouchá,rozleštěny do chromu lišty kolem oken a táhla stěračů,dost pěkný!S autem jezdit je radost.
Nebudu chodit kolem horké kaše ale auto jsem si koupil na ježdění přes zimu,popravdě v dezolátnim stavu,autu jsem zase dal zpět Hondaří duši a už vypada zase jako Honda,a jak tahne.Kdejaký silnější auta stim napráskám.Nejsem žadný TUZINKÁŘ to mu fakt nehovim,mám rád originalitu,jsem opklopený Hondami celý život.Teď koupím zase nějakého paskvila,a udělám z něho Hondu a pošlu dál.Cenu si představuji 22 000,při rychlém jednáni se dohodě nebráním.Auto má zaplacenou EKO daň.Jsem s Českolipska.Zdar Hondaři!!! tel.: 608 897 001


Fotografie0471.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Fotografie0471.jpg, 1.39 MB

Fotografie0470.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Fotografie0470.jpg, 1.57 MB

Fotografie0449.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Fotografie0449.jpg, 1.47 MB

20140424_195844.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140424_195844.jpg, 3.24 MB

20140424_195340.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140424_195340.jpg, 3.44 MB

20140424_195305.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140424_195305.jpg, 1.9 MB

20140424_195225.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140424_195225.jpg, 2.96 MB

20140424_195147.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140424_195147.jpg, 3.46 MB

20140424_195115.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140424_195115.jpg, 1.53 MB

20140424_195029.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140424_195029.jpg, 2.11 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 192 1998 Civic Vti  
JordanoX je teď offline  JordanoX
PříspěvekZaslal: 7.5.2014 , 20:40   Citovat  

Zdravím, měl bych o ní docela velký zájem, chtěl bych jenom vědět jestli je stále k mání a jestliže ano tak cca na 70% bych se v Pátek přijel podívat. Díky. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 35 2003 Civic Coupe  
golbi.psycho je teď offline  golbi.psycho
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.5.2014 , 10:09   Citovat  

PRODÁNO!!!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 192 1998 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Civic 5G sedan
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.
Můžete odeslat upozornění moderátorům v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0584s ][ Dotazy: 39 (0.0052s) ][ GZIP on - Debug on ]