Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Nefunkční REM (spínané plus) acco. 5g
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Mythbuster je teď offline  Mythbuster
0
PříspěvekZaslal: 12.5.2014 , 18:41   Citovat  

Dobrý den, mám Accorda 5g. a přestalo mi fungovat autorádio i se zesíkem a také zapalovač. proud mi do rádia jde (když spojím stálý plus s REMem na radiu, tak se rádio normálně zapne), takže to vypadá na problém v REMu. nevíte co by mohla být příčina problému? kontroval jsem pojistky a tam jsem žádný problém nenašel. Že by nějaké relé?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6 H+ body: 0 1996 Accord  
Honzax2 je teď offline  Honzax2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 12.5.2014 , 19:38   Citovat  

Pojistka
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 421 H+ body: 1  
Mythbuster je teď offline  Mythbuster
0
PříspěvekZaslal: 12.5.2014 , 20:11   Citovat  

a poradíte kde jí najdu? :)pod kapotou jsem projel všechny a jsou OK a ty u řidiče mi podle popisku nic na REM nesedí...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6 H+ body: 0 1996 Accord  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.5.2014 , 20:27   Citovat  

Pojistka pro cl zasuvku a autoradio je pod kapotou
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2887 H+ body: 4  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.5.2014 , 20:35   Citovat  

Pojistka pro cl zasuvku a autoradio je pod kapotou
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2887 H+ body: 4  
Mythbuster je teď offline  Mythbuster
0
PříspěvekZaslal: 12.5.2014 , 20:59   Citovat  

tam jsem proměřil postupně všechny pojistky a všechny mám dobré. Pokud je teda v tom boxu jakoby naproti spolujezdci.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6 H+ body: 0 1996 Accord  
Mythbuster je teď offline  Mythbuster
0
PříspěvekZaslal: 16.5.2014 , 18:51   Citovat  

Opravdu nikdo nevíte? Budu vděčný za každou radu. při nejhorším napojím rádio na stálo přes nějaký vypínač.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6 H+ body: 0 1996 Accord  
hankus23 je teď offline  hankus23
0
PříspěvekZaslal: 16.5.2014 , 21:55   Citovat  

Vím že jsem něco řešil,ale už nevím co.. Byla to pojistkA u řidiče, je kousek vejš, jedna zvlášť Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 22 H+ body: 0  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.5.2014 , 8:12   Citovat  

zkus tu pojistku prohodit za jinou. měla by to být ta 13ctka

Pokud ani to nepomůže, obával bych se že bude v háji kabel. Nezapojoval jsi do CL zásuvky něco s většim odběrem? Autoledničku nebo tak něco? M@jkovi se ten kábl pěkně utavil jen díky autoledničce...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2887 H+ body: 4  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.5.2014 , 8:18   Citovat  

tady je kdyžtak seznam pojistek uvnitř auta...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2887 H+ body: 4  
Mythbuster je teď offline  Mythbuster
0
PříspěvekZaslal: 17.5.2014 , 9:25   Citovat  

Diky za reakci, pojistku číslo 13 jsem vyměnil a žádná změna. Tam ale problém nebude protože když ji vyndám,tak mi přestanou jít hodiny. Ty mi jinak ale normálně fungují. Nevíte na co je pojistka signál startér v pojistkové skříní u řidiče? Tu mám prasklou a když ji vyměním tak praskne zase. Takže tam bude nějaký problém. A jinak nic s velkým odběrem jsem tam nezapojoval přestalo mi to jít zničeho nic a kabeláž kam dohlednu vypadá ok.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6 H+ body: 0 1996 Accord  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.5.2014 , 10:03   Citovat  

být tebou, hodim to k nějakýmu dobrýmu autoelektrikáři. nech si někoho v okolí doporučit
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2887 H+ body: 4  
Mythbuster je teď offline  Mythbuster
0
PříspěvekZaslal: 18.5.2014 , 16:58   Citovat  

Tak jsem to nakonec vyřešil cestou "homemade" opravy Velmi šťastný prostě jsem od spínačky natáhl k rádiu znovu rem a funguje vše no problema. A to i zapalovač. Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6 H+ body: 0 1996 Accord  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Nefunkční REM (spínané plus) acco. 5g
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1055s ][ Dotazy: 77 (0.0162s) ][ GZIP on - Debug on ]