Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
14 - 15.6 Legendy 2014
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.5.2014 , 23:05   Citovat  

Půjde se tam někdo podívat ?
Myslím si že to bude povedená akce.

Nebylo by špatný kdyby tam byla nějaká stará jebka od Hondy Velmi šťastný
odkaz na webovky


legendy2014-inzerce-a4-v2.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
legendy2014-inzerce-a4-v2.jpg, 206.03 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.5.2014 , 17:49   Citovat  

nebyl jsi o víkendu na letišti V.Havla ? byl tam corvette sraz sprint:)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1528  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.5.2014 , 11:12   Citovat  

Ne nebyl jsem tam Úsměv

video z minulého roku:

Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.5.2014 , 12:20   Citovat  

Aloha,
já vezmu děti a pojedeme asi.

Uděláme nějakou společnou akci???

přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.5.2014 , 14:05   Citovat  

chatek napsal:
nebyl jsi o víkendu na letišti V.Havla ? byl tam corvette sraz sprint:)


Od kdy Corvette dělá Ford? tudy odkaz

P.S.Pokud se pamatuju, tak pro účast na Legendách chtěli loni,aby majitel přijel v obleku...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.5.2014 , 17:29   Citovat  

M@jku: já ještě nevím jak a v kolik tam pojedu, kdyžtak se sejdem až tam Úsměv

Hellborn: oblek není podmínkou.


citace:
Oblečení - dress code

Doporučujeme pohodlné oblečení s vycházkovou obuví. V prostorách slavnosti se budete pohybovat po asfaltových chodnících, ale především v parku na travnatých plochách.

Budeme potěšeni, když svůj výběr oblečení přispůsobíte prezentovaným vozům.

Dámy v kloboucích a páni ve vycházkových ležerních oblecích či tématických tričkách nebo bundách, které vyznávají svým duchem lásku k značce nebo sportovnímu týmu, jsou vřele vítáni!

Návštěvníkům doporučujeme vyhnout se nošení jakýchkoliv typů oděvů a doplňků, které by mohly poškodit lak vozů nebo jejich jiné části. Vyhnete se tak nepříjemnostem a zkaženému odpoledni.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
PeteZ je teď offline  PeteZ
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.5.2014 , 19:26   Citovat  

Hellborn napsal:
Od kdy Corvette dělá Ford? tudy odkaz

P.S.Pokud se pamatuju, tak pro účast na Legendách chtěli loni,aby majitel přijel v obleku...


tak akorát jsem to sem chtěl nějak podobně taky napsat přátele
mimochodem v sobotu v poledne jsem dva pěkný Mustangy potkal ve Střešovicích-jen nevím jestli jeli na nebo ze srazu Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2145 1990 Civic VT  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.5.2014 , 21:12   Citovat  

PeteZ napsal:
tak akorát jsem to sem chtěl nějak podobně taky napsat přátele
mimochodem v sobotu v poledne jsem dva pěkný Mustangy potkal ve Střešovicích-jen nevím jestli jeli na nebo ze srazu Úsměv


Petane,
pojedeme???

M.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.5.2014 , 22:05   Citovat  

shaman napsal:
M@jku: já ještě nevím jak a v kolik tam pojedu, kdyžtak se sejdem až tam Úsměv

Hellborn: oblek není podmínkou.


citace:
Oblečení - dress code

Doporučujeme pohodlné oblečení s vycházkovou obuví. V prostorách slavnosti se budete pohybovat po asfaltových chodnících, ale především v parku na travnatých plochách.

Budeme potěšeni, když svůj výběr oblečení přispůsobíte prezentovaným vozům.

Dámy v kloboucích a páni ve vycházkových ležerních oblecích či tématických tričkách nebo bundách, které vyznávají svým duchem lásku k značce nebo sportovnímu týmu, jsou vřele vítáni!

Návštěvníkům doporučujeme vyhnout se nošení jakýchkoliv typů oděvů a doplňků, které by mohly poškodit lak vozů nebo jejich jiné části. Vyhnete se tak nepříjemnostem a zkaženému odpoledni.


Píšu loni. Letos to zmírnili na dlouhý kalhoty a košili nebo triko s límečkem.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.5.2014 , 23:36   Citovat  

Hellborn napsal:
Od kdy Corvette dělá Ford? tudy odkaz

P.S.Pokud se pamatuju, tak pro účast na Legendách chtěli loni,aby majitel přijel v obleku...


byla na to reklama na radiu BEAT
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1528  
PeteZ je teď offline  PeteZ
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.5.2014 , 9:08   Citovat  

M@jk napsal:
Petane,
pojedeme???

M.


přemýšlím o tom a hodně...takových skvělých aut na jednom místě Velmi šťastný
to je za 14 dní jestli se nepletu....dám ti zavčas vědět přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2145 1990 Civic VT  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.5.2014 , 9:10   Citovat  

PeteZ napsal:
přemýšlím o tom a hodně...takových skvělých aut na jednom místě Velmi šťastný
to je za 14 dní jestli se nepletu....dám ti zavčas vědět přátele


No právě ... co si vezmeme na sebe Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
PeteZ je teď offline  PeteZ
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.5.2014 , 14:52   Citovat  

M@jk napsal:
No právě ... co si vezmeme na sebe Velmi šťastný


tipoval bych oblečení pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2145 1990 Civic VT  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.5.2014 , 14:57   Citovat  

PeteZ napsal:
tipoval bych oblečení pořádnej výtlem


Kvalitně Ty ... tak určitě ... Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.6.2014 , 21:51   Citovat  

Myslim ze neni potreba zadnej komentar. Bylo to super !!


IMGP1174.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMGP1174.jpg, 1.44 MB

IMGP1200.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMGP1200.jpg, 1.47 MB

IMGP1229.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMGP1229.jpg, 1.1 MB

IMGP1264.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMGP1264.jpg, 1.4 MB

IMGP1296.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMGP1296.jpg, 916.83 kB

IMGP1385.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMGP1385.jpg, 1.04 MB

IMGP1521.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMGP1521.jpg, 1.1 MB

IMGP0792.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMGP0792.jpg, 1.14 MB

IMGP1494.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMGP1494.jpg, 575.14 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
MOTyLEK je teď offline  MOTyLEK
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.6.2014 , 21:54   Citovat  

jsem rád, že jsem tam nebyl, nevím, kdo by mě odsud dostával naštvanej
paráda, albíčka fotečky, jen to sem hrnte OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2246  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.6.2014 , 8:56   Citovat  

mam 780 fotek, ted je musim jeste upravit.
Bylo tam hodne zajimavych aut DeLorean, Ford RS200, Alfa Romeo 155 DTM, Porsche 356 a 550 atd...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.6.2014 , 11:52   Citovat  

odkaz na fotky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
nekmar je teď offline  nekmar
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.6.2014 , 12:50   Citovat  

shaman napsal:
odkaz na fotky


Nádhera OK, díky za poctivou fotodokumentaci OK mravenec
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 327  
Koubelec je teď offline  Koubelec
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.6.2014 , 13:19   Citovat  

shaman napsal:
odkaz na fotky

Čekal jsem víc japonců, ale i tak jsem projížděl album s otevřenou pusou, fakt luxus! je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 428 2006 Accord Type-S  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.6.2014 , 13:21   Citovat  

Díky Hoši, škoda že tam nebylo víc japonců ale i tak to bylo super !
Nekmar: doufám že příští rok tam bude tvoje NSX, jediný auto který mi tam chybělo
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
nekmar je teď offline  nekmar
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.6.2014 , 13:46   Citovat  

shaman napsal:
Díky Hoši, škoda že tam nebylo víc japonců ale i tak to bylo super !
Nekmar: doufám že příští rok tam bude tvoje NSX, jediný auto který mi tam chybělo


Shaman: díky, rok je dlouhá doba, ale mrknu na to Úsměv. Pokud trochu zrychlím byrokracii u registrace vozidel, měl bych být na letošním Hondayi...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 327  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
14 - 15.6 Legendy 2014
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1908s ][ Dotazy: 115 (0.0252s) ][ GZIP on - Debug on ]