Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
m3 z performance testu
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 3
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 18:37   Citovat  

jo to je on docela mu to jelo Mr. Green
Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 18:42   Citovat  

Ma dobre sebevedomi.. ale na benzince? to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 18:52   Citovat  

na tuning foru je asi 7stránek hlášek neřešil bych to jen bych se kochal pane doktore:-)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 18:57   Citovat  

No nechtel jsem moralizovat. Úsměv Pusobive to je, to ano.. Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 18:58   Citovat  

co teprv kdyby trefil nějakej ten stojan pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 19:02   Citovat  

eXi_ napsal:
co teprv kdyby trefil nějakej ten stojan pořádnej výtlem


byl by to takovej předčasnej ohnostroj Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 19:09   Citovat  

Dobrxy magor, ale slo mu to. Každopadne se divím že mu nerekla nic obsluha. to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 19:16   Citovat  

pořádnej výtlem pořádnej výtlem řešíči pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
snk. je teď offline  snk.
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 19:37  Naposledy upravil snk. dne 2.5.2008 , 19:39, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

nejvetsi vocas... skoda ze to nenarval do sloupu dement...Tohle je tusim u Agipu na chodove... bohuzel tam tyhle kokotaci jsou porad s BMW... tuhle jsem byl v A.T.V. a nakej picusacek tam srazil nekoho..resilo se to tam..nakonec snad ujel cis co... dmentici to sou
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 964  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 19:38   Citovat  

100lidí 100 xhutí :chichi:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 19:53   Citovat  

meetallll
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 20:13   Citovat  

šnek pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 20:18   Citovat  

Mmhh jde vidět že to má v ruce Cool
   Návrat  
     
 
Ludva je teď offline  Ludva
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.5.2008 , 20:20   Citovat  

A nakonec bez efektu. Smutný Čekal jsem ohňostroj svatoušek HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1992 CR-X VTEC  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 13:47   Citovat  

no to si nemyslím že to má v ruce. Utrhni zadokolu a jezdi dokola ... to dokáže kdejaká dáma. Třeba biturb pořádnej výtlem ale co takhle pěknej slalomek OK moralizovat o místě konání nebudu, taky jsme se nadělali hovadin za které bych si nedal nobelovku ....image je na nic...následuj svou partu, aneb silnější pes mr šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 20:08   Citovat  

CRXMANN napsal:
no to si nemyslím že to má v ruce. Utrhni zadokolu a jezdi dokola ... to dokáže kdejaká dáma. Třeba biturb pořádnej výtlem ale co takhle pěknej slalomek OK moralizovat o místě konání nebudu, taky jsme se nadělali hovadin za které bych si nedal nobelovku ....image je na nic...následuj svou partu, aneb silnější pes mr šuk


...utrhni zadokolku a jezdi do kola....to bych si taky přál, ale ono to není tak jednoduchý jak to vypadá. Jezdit takhle krásně driftem mezi překážkama jako jsou auta, obrubníky a stojany na pumpě...to už chce trochu cviku Tak to koukám!

Já to párkrát zkoušel v létě s Nissanem 3OOZX a zase taková (jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se) to není, to takhle krásně udržet ve smyku.....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 2002 Stream  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 20:59   Citovat  

marab napsal:
...utrhni zadokolku a jezdi do kola....to bych si taky přál, ale ono to není tak jednoduchý jak to vypadá. Jezdit takhle krásně driftem mezi překážkama jako jsou auta, obrubníky a stojany na pumpě...to už chce trochu cviku Tak to koukám!

Já to párkrát zkoušel v létě s Nissanem 3OOZX a zase taková (jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se) to není, to takhle krásně udržet ve smyku.....


s CTS to (jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se) je a žádná nic moc práce ....... viz naše video na týtrubce
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 21:58   Citovat  

CRXMANN napsal:
s CTS to (jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se) je a žádná nic moc práce ....... viz naše video na týtrubce


Myslel si tohle video? odkaz

Jestli ano, tak tohle má do driftování hodně daleko....tomu se mezi zadokolkařema ani drift neříká..... HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 2002 Stream  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 22:02   Citovat  

marab napsal:
Myslel si tohle video? odkaz

Jestli ano, tak tohle má do driftování hodně daleko....tomu se mezi zadokolkařema ani drift neříká..... HaHaaa


pořádnej výtlem to zrovna ne .......zadokolkaři pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 22:06   Citovat  

[quote="marab"]Myslel si tohle video? odkaz

prosím, jak se jmenuje ta písnička? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 22:13   Citovat  

CRXMANN napsal:
pořádnej výtlem to zrovna ne .......zadokolkaři pořádnej výtlem


Nemyslel jsem tím sebe, ty ucho Hihi

Tak nahoď odkaz jak jste driftili s CTS? Zajímá mě to..... protože mě se to se 170 koňma a 1350 kilama váhy moc nedaří. A to o čem jsem si myslel že je už drift, mě pravověrní zadokolkáři vyvedli z omylu Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 2002 Stream  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 22:22   Citovat  

marab napsal:
Nemyslel jsem tím sebe, ty ucho Hihi

Tak nahoď odkaz jak jste driftili s CTS? Zajímá mě to..... protože mě se to se 170 koňma a 1350 kilama váhy moc nedaří. A to o čem jsem si myslel že je už drift, mě pravověrní zadokolkáři vyvedli z omylu Se stydím


to bude ono 170 koní moc nezmůže na jednoduché utržení do driftu, čili to bude asi složitější a chtít to cvik. Plus pokud připočtu staré olítané tlumiče ...... vono tam to video už nejni, tak až tam budu nahrávat dnešní sraz splašenejch trubek, tak to tam loadnu.Ale je fakt že CTSko s 3.2 motorem těžkým jak hovado na přední nápravě je to fakt jednoduchý. Akorát se tomu musí vypnout stabilizační systém .... každopádně aby nikdo nečetl mezi řádky, já netvrdím že to neumí, nebo že to dokonce umím líp! Jen mi to nepřijde moc jako důkaz schopností řidiče a upřímně, proč tedy je to video nakouskované?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 22:27   Citovat  

CRXMANN napsal:
to bude ono 170 koní moc nezmůže na jednoduché utržení do driftu, čili to bude asi složitější a chtít to cvik. Plus pokud připočtu staré olítané tlumiče ...... vono tam to video už nejni, tak až tam budu nahrávat dnešní sraz splašenejch trubek, tak to tam loadnu.Ale je fakt že CTSko s 3.2 motorem těžkým jak hovado na přední nápravě je to fakt jednoduchý. Akorát se tomu musí vypnout stabilizační systém .... každopádně aby nikdo nečetl mezi řádky, já netvrdím že to neumí, nebo že to dokonce umím líp! Jen mi to nepřijde moc jako důkaz schopností řidiče a upřímně, proč tedy je to video nakouskované?


No taky si myslím že 170 koní na to není moc dostatečných. Na druhý straně když si vezmu jaký má výkon driftařská modla...AE86,....něco kolem 120-130 koní....
Spíš k tomu bude potřeba samosvor a ten já nemám....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 2002 Stream  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 22:32   Citovat  

marab: 300ZX neni ani zadna drift kara. Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2008 , 22:51   Citovat  

jagy napsal:
marab: 300ZX neni ani zadna drift kara. Mrk


Ideální ne, ale viděl jsem jich pár driftit Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 2002 Stream  
Zemi je teď offline  Zemi
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.5.2008 , 9:50   Citovat  

CRXMANN napsal:
Utrhni zadokolu a jezdi dokola ... to dokáže kdejaká dáma.


Tohle jsi mel honem smazat... Velmi šťastný Na videu s CTS jsem akorat videl jak jsi skrabkal jednim kolem - bez samosvoru to nejde - jako jde, ale trapne... Dal bych ti do ruky AE86 kterou jsem mel pred cca 2 rokama a udelej mi 30m kolecko dokola... Hihi a to mela samosvor a z rukou bys mel slusnou vanocku...

Jinak BMW na benzince dobry...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3606  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.5.2008 , 11:15   Citovat  

Zemi napsal:
Tohle jsi mel honem smazat... Velmi šťastný Na videu s CTS jsem akorat videl jak jsi skrabkal jednim kolem - bez samosvoru to nejde - jako jde, ale trapne... Dal bych ti do ruky AE86 kterou jsem mel pred cca 2 rokama a udelej mi 30m kolecko dokola... Hihi a to mela samosvor a z rukou bys mel slusnou vanocku...

Jinak BMW na benzince dobry...


Tak přecijen samosvor je to co mi chybí....no budu se muset po nějakým poohlídnout Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 2002 Stream  
Biturb je teď offline  Biturb
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 22:23   Citovat  

Tak dama prisla Velmi šťastný
Video pekne, ma to v ruce ogar..
Snad taky bude jednou Mko:)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 483 1987 CR-X  
eso-sannycars je teď offline  eso-sannycars
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 9:03   Citovat  

na co Mko...staci vti Hihi brzo by melo byt vti v tom performance testu a vsad se ze bude pred Mkem Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1674  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 9:27   Citovat  

eso-sannycars napsal:
na co Mko...staci vti Hihi brzo by melo byt vti v tom performance testu a vsad se ze bude pred Mkem Mrk


no jo ale v m3 si pusti klimošku,zahřeje zadek,posedí si v koženejch sedačkách a bude se dloubat v nose a ty budeš naklepanej jak řícek a ještě hluchej z ty tvojí vykuchaný squashoví haly pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
m3 z performance testu
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2066s ][ Dotazy: 144 (0.0209s) ][ GZIP on - Debug on ]