Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Seřízení ventilů
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
cr4sh3r je teď offline  cr4sh3r
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 15:45   Citovat  

Cvakají mi ventily. Dneska jsem se je pokoušel seřídit, bohužel cvakají stále. Do servisu se mi to dávat nechce, protože se to chci prostě naučit sám. Tady no fóru nikde popis jak je seřídit není, tak jsem to dělal podle manuálu. Jenže je tam dost věcí který nevysvětlijou a logicky jsem se nad něma pozastavil proč se to dělá takhle a né tak. Proto kdyby byl někdo hodnej a napsal mi semka jak se to má správně dělat, byl bych za to moc vděčný.

Motor d16z5
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 290 H+ body: 0  
cr4sh3r je teď offline  cr4sh3r
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 15:48   Citovat  

Foto hlavy na kterým mi to můžete líp popsat Úsměv


Obraz060.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Obraz060.jpg, 393.12 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 290 H+ body: 0  
Marphy je teď offline  Marphy
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 15:58   Citovat  

Juu covece kamo, to je v manualu docela krasne popsany...Jako kdybys to z nej nevycet bo nepochopil, tak Ti to sepisu a prelozim do cestiny, ale myslim, ze to z manualu das..Koukni na to poradne, mas tam u toho i obrazky... OK

/Edit: Jediny, co by Ti mohlo delat vrasky je mirnej posun rysek na rozvodovejch kolech, ne dycky sou presne nahore, nebo presne proti sobe...Ale to se da dostelovat podle rysky na krytu rozvodu.... OK

/Edit: Btw, ted neci, aby to vyznelo nejak blbe, pokud to fakt z manualu nedas, tak napis, co mas za problem a zkusime to nejak dat do kupy samozrejme... OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 568 H+ body: 8 1991 CR-X  
Marphy je teď offline  Marphy
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 17:08   Citovat  

Postup mas v SZ, snas Ti to ulehci praci trochu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 568 H+ body: 8 1991 CR-X  
daviii je teď offline  daviii
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 18:41   Citovat  

Marphy napsal:
Postup mas v SZ, snas Ti to ulehci praci trochu


Marphy, spíš to zkopíruj sem Mrk cr4sh3r určitě není jedinej kterýmu se to bude hodit takže bude lepší když to bude i tady OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 460 H+ body: 0 1992 Civic  
Marphy je teď offline  Marphy
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 18:47   Citovat  

daviii napsal:
Marphy, spíš to zkopíruj sem Mrk cr4sh3r určitě není jedinej kterýmu se to bude hodit takže bude lepší když to bude i tady OK


Jj, az budu vedet, ze se to podle toho da skutecne lehce udelat, tak to hodim do FAQ... OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 568 H+ body: 8 1991 CR-X  
Marphy je teď offline  Marphy
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 19:08   Citovat  

Tady je to docela krasne nakresleny...zahejbej si s tim a merka se vklada mezi ty casti, ktery do sebe "tukaj"

Pokud to nepude ani podle obrazku, zajedu to do garaze rozebrat a podivam se na to presne....varim jen podle manualu...


Bez názvu.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Bez názvu.JPG, 32.92 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 568 H+ body: 8 1991 CR-X  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 19:28   Citovat  

taky me to zajma Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
Marphy je teď offline  Marphy
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 19:33   Citovat  

Pockam, az to cr4sh3r dodela a sepisu to cely do FAQ, snad behem zitrka... OK

Jinak vse je v manualu....Az teda na par drobnosti, ktery asi obcas zaskocej
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 568 H+ body: 8 1991 CR-X  
cybermarty je teď offline  cybermarty
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 21:19   Citovat  

na tom obrazku to kreslej dobre, nedavno sem to delal a budu znova protoze zas cvakaj Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 408 H+ body: 0 2000 Civic Aerodeck  
cr4sh3r je teď offline  cr4sh3r
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.6.2008 , 22:44   Citovat  

Marphy: Díky moc. Podle tvýho popsanýho postupu to šlo lehce. A díky obrázku konečně vím, že měrku dát přímo pod vačku (hold to není fáčko).

Takže ještě jednou díky je to dobrý

A udělej sem postup do faq, všeci ti budou moc vděční
V manuálu to sice je, ale chce to vysvětlit českou logikou.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 290 H+ body: 0  
ChuCky je teď offline  ChuCky
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 0:33   Citovat  

jen tak pro zajimavost, nemuseji to byt ventily, ale vstrikovace, je to celkem bezna vec a neni to buh vi jaka zavada, mne se to ozvalo celkem dost hlasite kdyz jsem auto privezl a zacal do nej tankovat shell v-power...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 689 H+ body: 0 1988 CR-X  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 1:06   Citovat  

ChuCky napsal:
jen tak pro zajimavost, nemuseji to byt ventily, ale vstrikovace, je to celkem bezna vec a neni to buh vi jaka zavada, mne se to ozvalo celkem dost hlasite kdyz jsem auto privezl a zacal do nej tankovat shell v-power...


Mno, to je pravda. Pokud se nemýlím, tak někdy více někdy méně "cvakají" vstřiky, snad u každé HONDY ... je to tak, mno. Tak se zkus pořádně zaposlouchat na vstřikovací lištou, zda-li to necvaká tam a ne u ventilů!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
Marphy je teď offline  Marphy
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 1:10   Citovat  

cr4sh3r napsal:
Marphy: Díky moc. Podle tvýho popsanýho postupu to šlo lehce. A díky obrázku konečně vím, že měrku dát přímo pod vačku (hold to není fáčko).

Takže ještě jednou díky je to dobrý

A udělej sem postup do faq, všeci ti budou moc vděční
V manuálu to sice je, ale chce to vysvětlit českou logikou.


Tak to sem rad, ze se zadarilo...Zejtra to snad sepisu, pokud to stihnu a hodim do FAQ... přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 568 H+ body: 8 1991 CR-X  
David_R je teď offline  David_R
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 1:36   Citovat  

Marphy napsal:
Tak to sem rad, ze se zadarilo...Zejtra to snad sepisu, pokud to stihnu a hodim do FAQ... přátele


Tak když to sepíšeš, tak by to bylo super, taky mě to čeká a rád bych se to naučil...

Nejlépe když to sepíšeš se vším všudy i pro amatéry... Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 309 H+ body: 0  
Marphy je teď offline  Marphy
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 3:09   Citovat  

David_R napsal:
Tak když to sepíšeš, tak by to bylo super, taky mě to čeká a rád bych se to naučil...

Nejlépe když to sepíšeš se vším všudy i pro amatéry... Mrk


Článek HERE
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 568 H+ body: 8 1991 CR-X  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 9:07   Citovat  

Moooc hezky napsanéÚsměv Návodné a vtipné.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
Marphy je teď offline  Marphy
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 12:28   Citovat  

Minor napsal:
Moooc hezky napsanéÚsměv Návodné a vtipné.


Joo, takovej nazor od Minora dycky potesi... Je to tam. Je to tam.

BTW kdosi tam doplnil par veci, ktery ja nenapsal, takze THX přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 568 H+ body: 8 1991 CR-X  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 13:32   Citovat  

Marphy napsal:
Joo, takovej nazor od Minora dycky potesi... Je to tam. Je to tam.

BTW kdosi tam doplnil par veci, ktery ja nenapsal, takze THX přátele
jo trošku jsem to prošel OK nestojí za řeč
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
Marphy je teď offline  Marphy
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 13:33   Citovat  

monty napsal:
jo trošku jsem to prošel OK nestojí za řeč


Ok..THX... přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 568 H+ body: 8 1991 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Seřízení ventilů
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2515s ][ Dotazy: 107 (0.0892s) ][ GZIP on - Debug on ]