Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kdo zde má pitbula nebo staforda?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Wilda CRX je teď offline  Wilda CRX
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 12:00   Citovat  

Potřebuji poradit jestli je lepší pořídit psa nebo fenu nekde sem slišel že sou feny o dost agresivnější než psy co je na om pravdy?Díky za rady.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 305 1992 CR-X  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 12:14   Citovat  

sef ma staforda, psa, je v pohode, fakt klidnej, skoro gaucak :) jen trosku prerostlej gaucak... se ho zeptam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
peca.gt je teď offline  peca.gt
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 14:01   Citovat  

doporučuju staforda...gaučák jak vyšitý. povahově vyrovnaný, hodný, ten můj by ani mouše neublížil. Ale mám čistokrevného, rodiče perfektní povahy.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 479 1990 Civic VT  
Wilda CRX je teď offline  Wilda CRX
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 14:06   Citovat  

A co říkáte na bezpapírové štěně?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 305 1992 CR-X  
peca.gt je teď offline  peca.gt
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 14:22   Citovat  

Wilda CRX napsal:
A co říkáte na bezpapírové štěně?


rozhodně bych to chtělo mrknout na rodiče psa. Samozřejmě hodně záleží na výchově, ale určité vlastnosti má dané a s tím nic neuděláš.

Mimochodem, co ty zadní lampy na cero? Cool
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 479 1990 Civic VT  
Wilda CRX je teď offline  Wilda CRX
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 15:11   Citovat  

Už sem je zabalil teď akorád skáknout na poštu zítra ráno to tam hodim.A co je lepší fena nebo pes?????
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 305 1992 CR-X  
peca.gt je teď offline  peca.gt
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 15:14   Citovat  

Wilda CRX napsal:
Už sem je zabalil teď akorád skáknout na poštu zítra ráno to tam hodim.A co je lepší fena nebo pes?????


super!! OK doporučuju psa, je i mohutnější než fena. Kdyby sis chtěl pořídit vlčáka, tam bych doporučil zase fenu Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 479 1990 Civic VT  
peca.gt je teď offline  peca.gt
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 15:23   Citovat  

aby ti z něj nevyrostlo tohle Úsměv


zajko.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
zajko.jpg, 95.9 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 479 1990 Civic VT  
Wilda CRX je teď offline  Wilda CRX
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 15:39   Citovat  

Co to je za psa?Právě nechci mohutnýho pitbula ale jde mi o to jestli nejsou feny agresivnější.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 305 1992 CR-X  
Pepík 88 je teď offline  Pepík 88
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 15:45   Citovat  

Já mám pitbulku,nyu je to mazel a agresivní není jen nemá moc ráda jiné feny. Kamarád mám psa a ten je agresivní na jakékoliv psy.. ale o fanách se to říká no..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 111 1997 Civic  
Lenny je teď offline  Lenny
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 15:46   Citovat  

Určitě ne, ve smečce jsou dominantní ale jinak ne.
Fena je věrnější a poslušnější, pes má svojí hlavu a neustálou potřebu zkoumat okolí...toť má zkušenost, ale hodně záleží na plemenu a povaze rodičů.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 197 1991 CR-X  
Pepík 88 je teď offline  Pepík 88
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 15:48   Citovat  

Tady je ta moje trhačka pořádnej výtlem


nya sedačka.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
nya sedačka.jpg, 247.14 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 111 1997 Civic  
Pepík 88 je teď offline  Pepík 88
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 15:50   Citovat  

Podle mě zaleží na konkrétním psu,ale já bych si 100% koupil o5 fenu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 111 1997 Civic  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 15:53   Citovat  

ja bych si koupil vlkodava, ty maj klidnou povahu, takovy rozumny a fajnovy psi. A ani se nemusite sklanet, kdyz ho chcete pohladit :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
peca.gt je teď offline  peca.gt
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 15:58   Citovat  

Bitkar napsal:
ja bych si koupil vlkodava, ty maj klidnou povahu, takovy rozumny a fajnovy psi. A ani se nemusite sklanet, kdyz ho chcete pohladit Úsměv


jo a když chceš doma vymalovat, tak si vytrhneš pár štětin na výrobu štětky Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 479 1990 Civic VT  
Igi je teď offline  Igi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 18:50   Citovat  

kup si rotvajlera je to dobrý offtopic
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 385  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 20:57   Citovat  

Mel jsem stafforda cca 12 let, fenu. Za tu dobu na nikoho nezautocila ani nekousla, naprosto hodne zviratko OK Ale prvni roky bych doporucoval cvicak a vseoboecne behem celeho zivota dostatek pohybu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
peca.gt je teď offline  peca.gt
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.8.2008 , 4:04   Citovat  

Úsměv


dickin.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
dickin.jpg, 22.98 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 479 1990 Civic VT  
Wilda CRX je teď offline  Wilda CRX
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.8.2008 , 9:26   Citovat  

Peca ta je luxusní,nádherná.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 305 1992 CR-X  
peca.gt je teď offline  peca.gt
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.8.2008 , 10:20   Citovat  

Wilda CRX napsal:
Peca ta je luxusní,nádherná.


dík. co ty světla?posláno? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 479 1990 Civic VT  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kdo zde má pitbula nebo staforda?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1264s ][ Dotazy: 107 (0.0119s) ][ GZIP on - Debug on ]