Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Spíná vtec na zpátečku? test - video
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1

Spíná vtec na zpátečku?
no jistěěě, ten spíná všude
38%
 38%  [ 19 ]
netuším
34%
 34%  [ 17 ]
to je blbost
28%
 28%  [ 14 ]
Hlasovalo : 50
Celkem hlasů : 50

Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 11.9.2008 , 19:27   Citovat  

Než pustíte video zahlasujte co si upřímě myslíte Úsměv



Velmi šťastný předem bych chtěl říct, že já si od začátku myslel že ano (posílám pozdrav do Vyškova pořádnej výtlem ) Úsměv)) VTEC



Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Oncek je teď offline  Oncek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.9.2008 , 19:54   Citovat  

na zpátečku spíná už ve 3000? Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1732 2007 Civic  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 11.9.2008 , 20:01   Citovat  

Hlasoval jsem pro netuším,ale vypadá to jako by auto nějak nabralo druhej dech . ´=D
   Návrat  
     
 
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.9.2008 , 20:12   Citovat  

ja hlasoval ze jo.... a trefa...

bal bych se o prevodovku, nevim, nevim ....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 1995 Integra  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 11.9.2008 , 20:30   Citovat  

oncek: 4500, škoda, že jsme se nepodívali kolik to udělá na Rko zdálo se mi to celkem dlouhý, 50 určitě Úsměv

Vlada: kdo se bojí nesmí do lesa HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Oncek je teď offline  Oncek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.9.2008 , 20:35   Citovat  

Miki: právě podle zvuku to vypadalo jako kdyby si tam měl vtec už od 3 Velmi šťastný ale 50 by to mohlo byt...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1732 2007 Civic  
martas je teď offline  martas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.9.2008 , 20:35   Citovat  

Miki Civic napsal:
oncek: 4500, škoda, že jsme se nepodívali kolik to udělá na Rko zdálo se mi to celkem dlouhý, 50 určitě Úsměv

Vlada: kdo se bojí nesmí do lesa HaHaaa

no Vláda taky už dlouho v lese nebyl HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1750 1999 Civic Coupe  
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.9.2008 , 20:37   Citovat  

martas napsal:
no Vláda taky už dlouho v lese nebyl HaHaaa


boruvky a houby me neberou pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 1995 Integra  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 8:49   Citovat  

Vlada8 napsal:
ja hlasoval ze jo.... a trefa...

bal bych se o prevodovku, nevim, nevim ....
To víš, Miki to neřeší. Hlavně že to jede. Jak mi říkal minule, kraviny jako upadeny lišty atd neřeším, hlavně že to jede a pak se mrknul na olej a na měrce sucho pořádnej výtlem Hihi Nj motorista šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 9:14   Citovat  

Henges napsal:
To víš, Miki to neřeší. Hlavně že to jede. Jak mi říkal minule, kraviny jako upadeny lišty atd neřeším, hlavně že to jede a pak se mrknul na olej a na měrce sucho pořádnej výtlem Hihi Nj motorista šuk


hej kam zmizela moje reakce (a následná tvoje)? někdo to smazal, nevadí, rád bych na tomto místě ještě poznamenal, že video slouží speciálně jako důkaz, že na zpátečku se dá jet i rovně a netřeba testovat slicky v poli pořádnej výtlem že voe HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
dejwidoos je teď offline  dejwidoos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 9:25   Citovat  

Na youtube je taky pár takových videí. Např.:

Odkaz


Nemám v práci sound, takže stejně houby slyším nějaky sepnutí VTECu Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 395 1988 Prelude  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 10:07   Citovat  

nesepne, protoze nema splnenou podminku 30kmh. Je to jako kdyz na to slapnes na neutral tak nesepne. Btw jen v pripade ze tam nemas nejakou vecicku jako je apexi VAFC, potom sepne u na neutral a zpatecku.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 2014 Civic  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 10:56   Citovat  

ninja napsal:
nesepne, protoze nema splnenou podminku 30kmh. Je to jako kdyz na to slapnes na neutral tak nesepne. Btw jen v pripade ze tam nemas nejakou vecicku jako je apexi VAFC, potom sepne u na neutral a zpatecku.


jak 30? teď nechápu, proč to teda jede?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 11:01   Citovat  

me ukazuje tacho i na reverse Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 11:31   Citovat  

posero napsal:
me ukazuje tacho i na reverse Mrk
speed senzor nerozlišuje směr otáčení
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 1988 Prelude  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 11:34   Citovat  

monty napsal:
speed senzor nerozlišuje směr otáčení


no prave takze vtec sepne nebo?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 11:35   Citovat  

posero napsal:
no prave takze vtec sepne nebo?
no tak když senzor dává stejnej počet impulsů jak když se to čí na druhou stranu tak je splněna podmínka 30km/h a vtec sepne.
sorry ono to bylo spíš na ninju.Apexi mít nemusí jde to vypnout přímo v ecu , i blokování od teploty.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 1988 Prelude  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 11:40   Citovat  

monty napsal:
no tak když senzor dává stejnej počet impulsů jak když se to čí na druhou stranu tak je splněna podmínka 30km/h a vtec sepne.
sorry ono to bylo spíš na ninju.Apexi mít nemusí jde to vypnout přímo v ecu , i blokování od teploty.


to je pravda ze to jde vypnout, ale zrovna u c4g nesepne, pac to ma nahon bovdenem a tachometr na zpatecku neukazuje, takze to nedava ani impulsy... nebo snad dava i kdyz se toci obracene a tacho neukazuje?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 2014 Civic  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 11:43   Citovat  

ninja napsal:
to je pravda ze to jde vypnout, ale zrovna u c4g nesepne, pac to ma nahon bovdenem a tachometr na zpatecku neukazuje, takze to nedava ani impulsy... nebo snad dava i kdyz se toci obracene a tacho neukazuje?
přesně rafika je mechanická takže se má snahu točit do mínusu ale speed stejně dává impulsy nebo snad po couvání mažeš chybu speedsenzoru z ecu ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 1988 Prelude  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 11:45   Citovat  

monty napsal:
přesně rafika je mechanická takže se má snahu točit do mínusu ale speed stejně dává impulsy nebo snad po couvání mažeš chybu speedsenzoru z ecu ?


No vida, zajimavy nahled na vec a zrejmne zcela pravdivy - nikdy jsem nemel potrebu to az tak resit Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 2014 Civic  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 11:50   Citovat  

ninja napsal:
No vida, zajimavy nahled na vec a zrejmne zcela pravdivy - nikdy jsem nemel potrebu to az tak resit Se stydím
taky jsem to neřešil ,ale vycházím z toho,že tyhle snímače fungujou na principu clonky nebo snímací cívky a magnetu (de fakto jak v rozdělovači) a tam nemáš jak vyhodnotit směr kterým to kolem snímače projelo.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 1988 Prelude  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 12:48   Citovat  

ha, trefil jsem se Úsměv OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 13:08   Citovat  

Miki Civic napsal:
hej kam zmizela moje reakce (a následná tvoje)? někdo to smazal, nevadí, rád bych na tomto místě ještě poznamenal, že video slouží speciálně jako důkaz, že na zpátečku se dá jet i rovně a netřeba testovat slicky v poli pořádnej výtlem že voe HaHaaa

Kdybys ctil pravidla a nepoužíval vulgarismy, nemusel jsem ti to smazat.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 13:35   Citovat  

Minor napsal:
Kdybys ctil pravidla a nepoužíval vulgarismy, nemusel jsem ti to smazat.


vpoho, neřeš Úsměv spíná Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 14:14   Citovat  

ATR jede na zpatečku 80kmh, CTR tušim 60kmh. minulej rok jsme to zkoušeli v Březně. VTEC spína normalně a rychlost ukazuje meetallll
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Spíná vtec na zpátečku? test - video
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1887s ][ Dotazy: 127 (0.0146s) ][ GZIP on - Debug on ]