Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
civic 1.6, r.v. 2003 - spěchá poraďte
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
jikoloj je teď offline  jikoloj
PříspěvekZaslal: 17.9.2008 , 21:59   Citovat  

Dobrý den,

zitra bych si měl jet pro nové auto. je to Civic 4 dveř rok 2003, motor 1,6 VTEC 81KW, najeto ma to asi 170000 a cena taky tak Úsměv

prosim o jakékoliv rady na co si dat pozor a co prohlednou jelikož s japonci nemam žadne zkušenosti.

co mam prověřit při jizdě na co se podivat očima, atd...

Kolik tento motor vydži ?

děkuji všem, jestli poradíte tak se stanu brzo novým členem Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 8:42   Citovat  

No on tenhle sedan ani není moc japonec - montoval se v Turecku... Úsměv

O motor bych se nebál (nějakých 300-400tis. km s pravidelnmi výměnami najede), ale záleží na péči najitele )pravidelné výměny oleje, netočení studeného motoru...) - ideálně si sebou vzít nějakého mechanika, který pozná klepání, z výfuku by neměl jít modrý kouř (spotřeba oleje).

O žádných vadách nebo problémech nevím - těhle aut v klubu moc není a když,tak v pohodě...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
jikoloj je teď offline  jikoloj
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 9:16   Citovat  

aha Úsměv turek Úsměv,

ted mi jeden mechanik rikal ze tech 170 000 je tak akorat zivotnost novych dílu. jako že budou nové tlumiče čepy elektornická čidla a začne žrát pomalu olej, že by to toho za ty peníze nešel. že abych měl na 5 let pokoj musel bych tad za nové díly tak 30 000.

co vy na to ? díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 9:25   Citovat  

Možné to je... Tlumiče, čepy asi jo (pokud je někdo neměnil už dřív - na našich silnicích to chce), čidla nevím... Pokud bude něco na podvozku klepat, tak můžeš uhádat slevu,ne?

K oleji - většina motorů s Vtecem si nějaký olej vezme - můj DOHC bere tak +/- 0.5l na 4tis. km, ale má najeto kolem 240tis. km a točí 8.000ot.. V novém Civicu 5D 1.8 (UFO) se na mně při cca 20tis. km rozsvítila kontrolka mazání, že nemá olej - takže i nový motor si trošku bral a jak majitel čekal s výměnou na servisní prohlídku dle knížky...

Pokud chceš auto bez investic, tak si nesmíš koupit ojetinu... Tam si k ceně auta vždy připočítávám minimálně výměnu kapalin a rozvody.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 9:38   Citovat  

čidla jsou nesmysl , nedá se říct že vydrží jen 170t , je to kus od kusu.pokud to auto jezdilo tady tak se asi dá předpokládat horší stav podvozku a tlumičů, když jsem si dovez auto z D bylo podvozkově 100% ok , prolízal jsem ho a po pár t km na našich cestách jsou na výměnu dva čepy a uložení stabíku , prostě tankodrom.Takže před koupí dobře prolízt a podle toho se zařídit.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 1988 Prelude  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
civic 1.6, r.v. 2003 - spěchá poraďte
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0583s ][ Dotazy: 45 (0.0054s) ][ GZIP on - Debug on ]