Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Co na to říkáte?
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 10:59   Citovat  



tohle je finální návrh, pořád zvažuju, jestli to na auto dát nebo ne.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 H+ body: 0 1991 Civic VT  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:01   Citovat  

OK Honda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 H+ body: 1 1997 Prelude VTEC  
CJMonty je teď offline  CJMonty
Tajný agent
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:04   Citovat  

Clovece aby jste si pak s Marfim nepletli auta pořádnej výtlem Ikdyz vy to tam budete pro jistotu mit napsany ze Mr. Green pořádnej výtlem Ne vypada to pekne ale spousta lidi ti rekne ze opisujes od Marfiho :mrk:
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1795 H+ body: 0 2002 Civic  
Verča je teď offline  Verča
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:19   Citovat  

No je fakt, že to vypadá, jak Marfiho lepenka..ale není to špatný..lupni to tam :hura:
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1915 H+ body: 0 2003 Accord Type-S  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:21   Citovat  

moc pekny, ale jak rikaj lidi, budete s marfim vypadat jak brachove :)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 H+ body: 0 1997 Civic Vti  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:21   Citovat  

hledal jsem inspiraci všudemožně po webech (a přiznávám i na Marfiho jsem mrkal šuk hh), hlavně zahraničních teda, je tam toho spousta a takhle to dopadlo .. původně jsem ještě chtěl dát někde otáčkoměr jakoby a nápis 9600rpm max ... Honda hm, eště asi uděláme změnu, holčina v reklamce mě už asi zabije muhehe Btw jsem čekal, kdo to s Marfim vytáhne, tak aspoň můžu říkat, že Marfi to tak už koupil, ale ne, nejde o to kdo co má a nemá, jde především o naše krásné Honda ,mně se to tak prostě líbí a hotovo :o) přesto mám pocit, že by se to dalo vymyslet ještě nějak líp ... nemáte někdo pěkný obrázek 4gen vtecovýho otáčkoměru pls?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 H+ body: 0 1991 Civic VT  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:23   Citovat  

Bitkar napsal:
moc pekny, ale jak rikaj lidi, budete s marfim vypadat jak brachove Úsměv



pořádnej výtlem ale já nechci být wokurka
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 H+ body: 0 1991 Civic VT  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:26   Citovat  

hele co udelat podobny design, ten +- tvar jak to ma ale stylizovat to do car ruzne pres sebe, nepravidelne nerovne, ruzne pres sebe ty cerveny a cerny, nekde vic cervenych, nekde vzadu uz vic cernych a tak. pripadne by ty cary zesilovaly a zeslabovaly. Vis co myslim? efekt by byl hodne podobny, ale uz bys nebyl zamenovanej s wokurcem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 H+ body: 0 1997 Civic Vti  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:28   Citovat  

jj mě určitě kopírovat nebudeš ty lepenky nejsou moje práce.takhle se to blbě posuzuje mě se moje lepenky taky na fotce moc nepáčily ale v ráalu OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:36   Citovat  

hele já bych si to na auto nikdy nedal:-)vem si když to odřeš nebo někde tukneš a lepenky sou v :(jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se): co pak s tim?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:36   Citovat  

Marfi napsal:
jj mě určitě kopírovat nebudeš ty lepenky nejsou moje práce.takhle se to blbě posuzuje mě se moje lepenky taky na fotce moc nepáčily ale v ráalu OK



já tvoji ITR baštil už na fotce, tenhle styl aut se mi prostě líbí když je to dobře udělané .. Úsměv



Bitkar: jj rozumím, eště se s tím asi něco udělá, jsem zvědavej co z toho nakonec bude.. Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 H+ body: 0 1991 Civic VT  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:40   Citovat  

ale docela by mě zajímalo na kolik to vyjde realizace těch lepenek.ja mt jeste civica tak jdu bud do krasneho laku nebo dvoubarevneho uvidim jak lepenky dlouho vydržej a na itr jedině bílej celolak
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:43   Citovat  

Marfi napsal:
ale docela by mě zajímalo na kolik to vyjde realizace těch lepenek.ja mt jeste civica tak jdu bud do krasneho laku nebo dvoubarevneho uvidim jak lepenky dlouho vydržej a na itr jedině bílej celolak



No díky tomu, že tu slečnu tam tak nějak znám, tak cena 2x bok + kapota viz náhled bude cca 4k (s max možnou slevou a bez dph/dokladu) vč. aplikace cca 4 hoďky práce prý.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 H+ body: 0 1991 Civic VT  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:45   Citovat  

tak to je jiná tak to bych do toho šel no ale najal bych nakeho navrhářeÚsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 11:50   Citovat  

a co bych udělal tak místo h na kapotě jak to mám i já nic extra to neni co si budem povídat tak bych potah kapotu karbonem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 12:14   Citovat  

ale notak, žádný potahování, imitace zrovna nemusím :p. Karbon (lamino) kapota je v dlouhodobějším plánu... Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 H+ body: 0 1991 Civic VT  
alicante je teď offline  alicante
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 12:15   Citovat  

Marfi napsal:
.... a na itr jedině bílej celolak


Správně to ženeš, musíš každou potencionální konkurenci odbourat nejlíp tak, že jim v poklidu vysvětlíš, že nálepky jsou vlastně ukrutná blbost a zvláště na integře.. pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2162 H+ body: 0 2009 Accord Type-S  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 12:36   Citovat  

Kill Bill hadra pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 H+ body: 0 1994 Civic Vti  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 12:52   Citovat  

alicante napsal:
Správně to ženeš, musíš každou potencionální konkurenci odbourat nejlíp tak, že jim v poklidu vysvětlíš, že nálepky jsou vlastně ukrutná blbost a zvláště na integře.. pořádnej výtlem


no tak se wopovaž polepit accorda:-))
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 13:09   Citovat  

Miki Civic napsal:
No díky tomu, že tu slečnu tam tak nějak znám, tak cena 2x bok + kapota viz náhled bude cca 4k (s max možnou slevou a bez dph/dokladu) vč. aplikace cca 4 hoďky práce prý.

jenom 4t? to nebude stát ani ta fólie ne? a to nechci vidět vytrhávání těch pidi kapek... Když jsem se ptal taty na kolik by to tak přišlo (byl to jinej návrh, asi 3 barvy, oba boky a kapotu ale nebylo to takhle promíchaný do sebe) tak říkal asi 8-10tis
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
Zuz@ je teď offline  Zuz@
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 13:12   Citovat  

Miki civic : vypadá to pěkně, ale já si myslím, že tvé autíko je pěkné samo o sobě tak proč něco lepit ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 532 H+ body: 0 1997 Civic EK4  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 13:20   Citovat  

PreludeZ: no to chci taky vidět, ale oni jsou tam na to šikovní.. ptal jsem se kolik by to stálo normálně a prý těch 8k určitě..

Zuza: to jsem si taky říkal, stejně až jednou přijde čas, tak přijde bílý celolak a bude Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 H+ body: 0 1991 Civic VT  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 13:22   Citovat  

Miki Civic napsal:
PreludeZ: no to chci taky vidět, ale oni jsou tam na to šikovní.. ptal jsem se kolik by to stálo normálně a prý těch 8k určitě..

tak to jo Cool jen mi to bylo divný Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 13:43   Citovat  

Ty vole, dalsi po marfim, co srazil srnku a nechce si to umejt
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 H+ body: 12 1998 Integra Type-R  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 13:54   Citovat  

houby ja srazil fifasna svatoušek
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
Robik je teď offline  Robik
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 15:24   Citovat  

Nevypadá to špatně ale než VT bych tam dal alespon i-VT OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3080 H+ body: 0 2015 Civic  
 Anonymní
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 15:26   Citovat  

Robik napsal:
Nevypadá to špatně ale než VT bych tam dal alespon i-VT OK


Robik Mrk taky si myslím
   Návrat  
     
H+ body: 1  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 15:27   Citovat  

rooney napsal:
Robik Mrk taky si myslím



a proč? To je nesmysl, když je to VT bude tam VT, kdyby to bylo VTi, bylo by tam VTi atd.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 H+ body: 0 1991 Civic VT  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 15:40   Citovat  

Ale jo dobrý, ale já bych si to na autí nedal. Není to vůbec špatný ten návrh, ale já mám radší čistý autíka, jen třeba decent samolepku. Ale jo originalita se cení tak se toho neboj a jdi do toho. OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 H+ body: 0 1994 Civic Vti  
klema je teď offline  klema
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 6.9.2007 , 17:14   Citovat  

pořádnej výtlem pořádnej výtlem moooooc pekny,Marfi by to nerozdychal pořádnej výtlem pořádnej výtlem bracha na brachu pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 607 H+ body: 0  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Co na to říkáte?
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2158s ][ Dotazy: 144 (0.0273s) ][ GZIP on - Debug on ]