Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
sháním převodovku na Accorda CD7 2.2esi
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Veselac je teď offline  Veselac
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.9.2008 , 0:00   Citovat  

Ahoj chalani,

kupotřeboval bych poradit. Sháním převodovku na svojí CD7ku r.96, načalo se ložisko. Nevíte kde by se dala sehnat a za kolik? Popřípadě jestli tam jde převodovka z Accorda 2.0 nebo z něčeho jinýho?

díky moc Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 144 2017 Civic Type-R  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2008 , 8:24   Citovat  

Dino taky sháněl a nějaké z preludy snad jdou...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2008 , 8:58   Citovat  

Veselac napsal:
Ahoj chalani,

kupotřeboval bych poradit. Sháním převodovku na svojí CD7ku r.96, načalo se ložisko. Nevíte kde by se dala sehnat a za kolik? Popřípadě jestli tam jde převodovka z Accorda 2.0 nebo z něčeho jinýho?

díky moc Úsměv

a proc chces prosimte kvuli lozisku kupovat celou prevodovku??? Tak to koukám! kup lozisko a vymen to ne?

to je to samy jako kdybys shanel jinej motor protoze ti odesel termostat...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 1995 Prelude VTEC  
Veselac je teď offline  Veselac
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.9.2008 , 12:44   Citovat  

protože to vyjde dráž... je to už načatý, takže vyměnit jedno ložisko na hřídeli je na nic. Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 144 2017 Civic Type-R  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2008 , 13:12   Citovat  

vzhledem k tomu ze lozisko stoji cca 500-1000 a prevodovka stoji cca 3000-5000 tak te to vyjde zhruba 6x levneji a budes mit opravenou prevodovku misto najake stare vrazdy ktera na tom bude stejne nebo jeste hur nez ta tvoje...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 1995 Prelude VTEC  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2008 , 13:19   Citovat  

PreludeZ napsal:
vzhledem k tomu ze lozisko stoji cca 500-1000 a prevodovka stoji cca 3000-5000 tak te to vyjde zhruba 6x levneji a budes mit opravenou prevodovku misto najake stare vrazdy ktera na tom bude stejne nebo jeste hur nez ta tvoje...


A nemuzu mu neco prodat ze svych x prevodovek, co ted vlastnim? Lucy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.9.2008 , 17:01   Citovat  

Opět má PreludeZ pravdu.
Co se to sakra děje na CD7 s převodovkama?Moje má 376tis. začínám mít strach Smutný .Když jsem mluvil s Dinem pochopil jsem,že se mu kouslo ložisko a protočilo ve skříni.
Určitě by to ale šlo převložkovat + nové ložisko a tradá.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1467 1989 Civic  
Dino je teď offline  Dino
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.9.2008 , 17:09   Citovat  

ano je to tak jak píšeš - naštěstí jsem ještě v létě projel celé Německo a Rakousko, včetně Alp a Grossglockneru - až do výšky 2651 metrů nad mořem Úsměv

Veseláčovi přepošlu tip na převodovku od Rokycan volej panu Mullerovi -

dobrý den mohu vám pomoci s převodovkou na accord coupe napište mi rok
>> výroby
>> >> 602465988 s pozdravem muller
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 259  
Veselac je teď offline  Veselac
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.9.2008 , 23:46   Citovat  

díky chlapi, zajímalo by mě teda co mě vyjde levněji, jestli ložiska nebo celá skříň?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 144 2017 Civic Type-R  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.10.2008 , 19:14   Citovat  

Podle toho,co máš všechno špatné.Já jsem spíše pro opravu,pokud ta tvoje převodovka je jinak v dobrém stavu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1467 1989 Civic  
MH je teď offline  MH
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.10.2008 , 10:23   Citovat  

Veselac napsal:
Ahoj chalani,

kupotřeboval bych poradit. Sháním převodovku na svojí CD7ku r.96, načalo se ložisko. Nevíte kde by se dala sehnat a za kolik? Popřípadě jestli tam jde převodovka z Accorda 2.0 nebo z něčeho jinýho?

díky moc Úsměv


Mám převodovku z Accorda 2.3iSR....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1210  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
sháním převodovku na Accorda CD7 2.2esi
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0863s ][ Dotazy: 69 (0.0079s) ][ GZIP on - Debug on ]