Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Co je to?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 20:11   Citovat  

Dostal jsem tuhle věc ke SPOON křídlu ale nevím jaký to má význam. Někde jsem viděl fotku Civica a ten to měl "přicuclé" na předním skle.
Má to něco společného se SPOONem?


P6020001.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P6020001.JPG, 44.74 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 2006 Civic i-VTEC  
hondamens je teď offline  hondamens
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 20:18   Citovat  

o tom ti může říct něco robik ten to na autě má a dal za to plno peněz Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 979  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 20:27   Citovat  

Me to prijde jako znacek pionýru..trebas maj neco podobneho v Japonsku Hihi Velmi šťastný Neee, ted vazne..taky by me to zajimalo.. OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 21:12   Citovat  

Vypadá to jako zeleno-žluto-černá šipka, ale nejsem si jistý, fotka má mizernou kvalitu to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 2002 Civic Type-R  
type R 7G je teď offline  type R 7G
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 21:22   Citovat  

Japonská dálniční známka Velmi šťastný Velmi šťastný )joke(
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 281 2003 Civic Type-R  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 21:24   Citovat  

to je nalepka aby to melo vyssi vykon, kridlo samo o sobe kone neprida, to az prave tahle nalepka

pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 21:44   Citovat  

Kde je ten Robik?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 2006 Civic i-VTEC  
Robik je teď offline  Robik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 21:51   Citovat  

je to WAKABI - JDM beginner....používají to v Japonsku místo Zetka a povinně tuším ti co mají řidičák méně než rok..v každém příadpě to patří k JDM stylui a mě se to moc líbí Velmi šťastný
PS: doufám že jsem to nepopletl a pamatuji si to dobře Úsměv

Oprava, je to WAKABA Velmi šťastný


100_0351.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
100_0351.jpg, 2.54 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3080 2015 Civic  
eBeeRmaN je teď offline  eBeeRmaN
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 21:57   Citovat  

jj Robik má pravdu...


JDM Wakaba Student Driver Badge
Drive like a beginner? Well, do it JDM style with these authentic Japanese Student Driver Badges. They are required by law in Japan for beginer drivers.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 90  
jvkgrifone je teď offline  jvkgrifone
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 21:58   Citovat  

robik to prej za 50 000 koupi pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1131 1992 Civic Vti  
V@P je teď offline  V@P
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 22:06   Citovat  

Buď si tam můžeš nalepit tohle nabo pokémona pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 509  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 22:12   Citovat  

Robik napsal:
je to WAKABI - JDM beginner....používají to v Japonsku místo Zetka a povinně tuším ti co mají řidičák méně než rok..v každém příadpě to patří k JDM stylui a mě se to moc líbí Velmi šťastný
PS: doufám že jsem to nepopletl a pamatuji si to dobře Úsměv

Oprava, je to WAKABA Velmi šťastný


Díky za vysvětlení Mrk
Ale nevím jestli si to dám do auta....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 2006 Civic i-VTEC  
Robik je teď offline  Robik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 22:18   Citovat  

Petr 78 napsal:
Díky za vysvětlení Mrk
Ale nevím jestli si to dám do auta....


No mě se to líbí a do auta si dávat nemusíš... stačí na auto Velmi šťastný

Jen pro inspiraci...


07.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
07.jpg, 373.26 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3080 2015 Civic  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.6.2008 , 22:18   Citovat  

tak to dej me aspon vsichni budou vedet co sem zac Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.6.2008 , 0:03   Citovat  

jj, jak jiz bylo receno.. a pak maj neco jako opak, snad pro duchodce, to je tusim zluto-oranzove.. nekde to mam na HDD. Velmi šťastný To by meli mit i kloboucnici tady..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470  
Lukas je teď offline  Lukas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.6.2008 , 0:22   Citovat  

...aha Úsměv ...tak tohle odkaz je jasné...a co je potom tohle odkaz ??
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045  
Lukas je teď offline  Lukas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.6.2008 , 0:28   Citovat  

jagy napsal:
jj, jak jiz bylo receno.. a pak maj neco jako opak, snad pro duchodce, to je tusim zluto-oranzove.. nekde to mam na HDD. Velmi šťastný To by meli mit i kloboucnici tady..


...to je asi ono...co?!?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.6.2008 , 10:16   Citovat  

mam napad, jestli je tohle jako IN, tak budem exportovat cesky Ztka do japonska :D Treba si to tam taky budou lepit tuneri a drifteri na kary :D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
SpideX je teď offline  SpideX
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 20:23   Citovat  

WAKABA přátele


P8060024.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P8060024.JPG, 1.11 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045 1995 Civic Coupe  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.8.2008 , 20:34   Citovat  

V@P napsal:
Buď si tam můžeš nalepit tohle nabo pokémona pořádnej výtlem
pořádnej výtlem digimon je lepší a když už pokemona tak pikaču stage 3 :mravenec:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 1985 CR-X  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.8.2008 , 7:15   Citovat  

K nám zavíta nějakej japonec a bude vysmátej že tu je každej druhej začátečník a že to je hrozně IN ze sebe dělat bažanta, hlavně že to je samolepka z japonska HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Co je to?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1522s ][ Dotazy: 111 (0.0128s) ][ GZIP on - Debug on ]