Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
koupím ACCORD tourer 7G poface 2.2 i-ctdi
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
maxmilian je teď offline  maxmilian
PříspěvekZaslal: 31.1.2015 , 23:13  Naposledy upravil maxmilian dne 1.2.2015 , 1:08, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Ahoj,
jak napovídá nadpis, rád bych koupil Accorda 7G 2.2 i-ctdi ve výbavě executive.
Nevím jestli je vzhledem k mé představě reálná cena cca 160k.
Budu Vám vděčný za jakékoli tipy na konkrétní vozy, ale i za rady na co si dát pozor. Vím, že je zde topic o G7 a o všem kolem tohoto modelu, ale na pročtení je toho opravdu hodně.
našel jsem např. honda cheb ale jet "na kukačku" Zlín-Cheb, pokud se tady dozvím je 160k je za tento model málo mi přijde zbytečné.
Taky bych se rád zeptal, jestli je tady nějaký accorďák ze Zlína či okolí co by mi dovolil omrknout si accorda na živo.

Všem díky a hezký zbytek dne.
Max
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 31.1.2015 , 23:57   Citovat  

To na odkazu vypadá na výbavu Sport, ne Executive.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.2.2015 , 18:08   Citovat  

Hellborn napsal:
To na odkazu vypadá na výbavu Sport, ne Executive.


Jiste ze je to Sport. I kdyz jsou i modely Sport, kde je za stejnou cenu skoro stejna vybava jako u drazsi Exe.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 2007 Civic Type-R  
maxmilian je teď offline  maxmilian
PříspěvekZaslal: 1.2.2015 , 18:46   Citovat  

jsem si myslel, ze vybava sport se pozna podle predniho narazniku s mlhovkami. Verze sport je bez vyhrivanych sedacek a zrcatek?

Pisu z mobilu, omluvte chybejici diakritiku.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.2.2015 , 19:36   Citovat  

maxmilian napsal:
jsem si myslel, ze vybava sport se pozna podle predniho narazniku s mlhovkami. Verze sport je bez vyhrivanych sedacek a zrcatek?

Pisu z mobilu, omluvte chybejici diakritiku.


Hlavně spíš podle sedaček... Executive má buď látkové nebo celé kožené. Látkové sedačky vyhřívané nejsou.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Bullseye je teď offline  Bullseye
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.2.2015 , 21:10   Citovat  

Hellborn: já mám v Acco 2.4 Executive polokůži/látka s výhřevem.. vypadá to podobně jako ten Sport na odkazu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 808  
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.2.2015 , 21:13   Citovat  

Hellborn napsal:
Hlavně spíš podle sedaček... Executive má buď látkové nebo celé kožené. Látkové sedačky vyhřívané nejsou.

Executive ma pro me jedinou ale o to zasadnejsi vyhodu - sibr.
Jinak bych se soustredil na to, aby auto jelo rovne, brzdilo rovne, neplavalo, motor rovnomerne ( i kdyz nijak vabne) "šustil", nesmí rachtat a ruzne jinak rytmicky rachotit. Turboefekt musi bejt kratkej a pri kazdym pridani plynu stejnej, auto se nesmi pod plynem rozklepat ( poloosy) - zkusit nejlip na trojku. Pokud pod plynem ulitnou otacky, prokluzuje spojka. A pokud po startu hned smrdi v aute nafta, jsou prdly svody. Melo by to jit poznat i kdyz tam dolu posvitis, budou mozna ocouzeny....
EDIT: a samozrejme kupovat pofejs, a vyhybal bych se kuzi, je to na kakáč.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2621 2004 Accord Tourer  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
koupím ACCORD tourer 7G poface 2.2 i-ctdi
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0746s ][ Dotazy: 53 (0.0049s) ][ GZIP on - Debug on ]