Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
P: Hondu Civic 6G 1.4 po staršim panovi 77tis KM !!!
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Dudla14 je teď offline  Dudla14
PříspěvekZaslal: 17.11.2015 , 20:39  Naposledy upravil Dudla14 dne 17.11.2015 , 21:00, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

nazdarek lidi mam tu na prodej možná i trochu unikat znamej ma tento civic maji ho od noveho koupil ho starši pan od sveho brachy jezdilo tedy jen u nich v rodině, nikdy nebylo ježděno v zimě Úsměv nikdy nebourano je to dobrý Je to tam. auto je v paradnim stavu celou dobu servisovanu v hondě na chodově! ted něco o voze
Obsah 1.4 - 66KW, rok 1997, najeto pouhých 77tis technicka do 2.2016 ale neni problem udělat novou po domluvě eko nezaplaceno myslim že 3tis. s autem neni problem je to da se rict do dobrych rukou je to vše uplně original jsem poze sprostředkovatel tak prosim ohledně vše volejte na tel:725101023 prosim jen važný zajemce o ceně možná rozumna domluva
CENA 75tis PRAHA


12268866_927049090712085_1012309700_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12268866_927049090712085_1012309700_o.jpg, 141.72 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 57  
Dudla14 je teď offline  Dudla14
PříspěvekZaslal: 17.11.2015 , 20:41   Citovat  

dalši foto


12268515_927049117378749_282152108_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12268515_927049117378749_282152108_o.jpg, 109.72 kB

12268948_927049097378751_245829103_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12268948_927049097378751_245829103_o.jpg, 126.76 kB

12271414_927049154045412_2097334293_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12271414_927049154045412_2097334293_o.jpg, 121.66 kB

12250276_927049000712094_1454094856_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12250276_927049000712094_1454094856_o.jpg, 87.31 kB

12250481_927048960712098_1499325063_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12250481_927048960712098_1499325063_o.jpg, 104.74 kB

12268446_927049140712080_1917592454_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12268446_927049140712080_1917592454_o.jpg, 112.76 kB

12268464_927049017378759_1922083374_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12268464_927049017378759_1922083374_o.jpg, 129.6 kB

12268773_927049080712086_859472562_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12268773_927049080712086_859472562_o.jpg, 110.68 kB

12268822_927049040712090_666478484_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12268822_927049040712090_666478484_o.jpg, 112.58 kB

12271164_927048997378761_808584306_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12271164_927048997378761_808584306_o.jpg, 117.9 kB

12279558_927048987378762_1670976001_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12279558_927048987378762_1670976001_o.jpg, 121.82 kB

12279593_927048897378771_805673621_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12279593_927048897378771_805673621_o.jpg, 117.06 kB

12279650_927048890712105_1842063915_o.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12279650_927048890712105_1842063915_o.jpg, 142.35 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 57  
Dudla14 je teď offline  Dudla14
PříspěvekZaslal: 21.12.2015 , 16:27   Citovat  

hop vánoční sleva do konce roku 70tis a je udělana nová technicka vše proběhlo v porádku Úsměv což asi nikdo nepochybuje Úsměv je to super stav Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 57  
lazzzik je teď offline  lazzzik
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.12.2015 , 18:05   Citovat  

Pamatuji si ze jezdila k nam do honda chodov a vzdy jsem nad sni slintal,krasny kus!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 315 2012 CR-X  
Dudla14 je teď offline  Dudla14
PříspěvekZaslal: 25.12.2015 , 15:11   Citovat  

joo to je možná i trochu unikat motor nikdy nebyl honěnej a tak snad najde kupce Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 57  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 29.12.2015 , 14:49   Citovat  

Velmi šťastný unikát jak blázen fakt, kolik jich bylo vyrobeno asi?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903  
jenyx je teď offline  jenyx
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.12.2015 , 23:42   Citovat  

Dneska jsem auto viděl jet okolo 14h z edenu směr želivského, na oko velká paráda Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 69 2000 Civic  
romča je teď offline  romča
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.12.2015 , 15:07   Citovat  

Opravdu moc pekna a s tím nájezdem km u 17 let starého auta je to až k neuveřeni. Ten motor byl tedy v té době nějaká raritka? Škoda že cena a není o něco menší, protože je fakt krasavec a mam to přes celou republiku, kolik bude mit spotřebu při klidne jízdě, vyskytují se u těchto typu nějaké problemy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 128 2014 CR-V  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.12.2015 , 15:25   Citovat  

romča napsal:
Opravdu moc pekna a s tím nájezdem km u 17 let starého auta je to až k neuveřeni. Ten motor byl tedy v té době nějaká raritka? Škoda že cena a není o něco menší, protože je fakt krasavec a mam to přes celou republiku, kolik bude mit spotřebu při klidne jízdě, vyskytují se u těchto typu nějaké problemy


Rarita je to jen kvůli km, jinak je to druhý nejslabší motor (slabší 55kW se ale dodával spíš do D kvůli pojištění - mají dle výkonu, u nás to byl v té době základní motor).

Je to předfacelift, takže hrozí klasicky koroze lemů, jinak to mouchy nemělo, spotřeba bývá kolem 6l/100km (podle nohy).
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
romča je teď offline  romča
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.12.2015 , 15:30   Citovat  

Diky za odpověď, ty km budou určité podle toho jak auto vypadá sedět a jelikož to bylo garazované tak by melo být auto v cajku
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 128 2014 CR-V  
Robik je teď offline  Robik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 31.12.2015 , 9:44   Citovat  

romča napsal:
Opravdu moc pekna a s tím nájezdem km u 17 let starého auta je to až k neuveřeni. Ten motor byl tedy v té době nějaká raritka? Škoda že cena a není o něco menší, protože je fakt krasavec a mam to přes celou republiku, kolik bude mit spotřebu při klidne jízdě, vyskytují se u těchto typu nějaké problemy


Zase bych to takhle nepřeháněl s tím neuvěřením. Já pár měsíců zpátky prodával C6G z roku 1997 co měl nájezd taky kolem 80t. Na druhou stranu musím přiznat, že ač bylo auto technicky zachovalé všetně interiéru, tak ten červený lak už moc červený nebyl Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3080 2015 Civic  
Dudla14 je teď offline  Dudla14
PříspěvekZaslal: 3.1.2016 , 20:14   Citovat  

Newer napsal:
Velmi šťastný unikát jak blázen fakt, kolik jich bylo vyrobeno asi?

unikat myslim stavově Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 57  
Dudla14 je teď offline  Dudla14
PříspěvekZaslal: 3.1.2016 , 20:19   Citovat  

lakově je to v pořádku běžné oděrky ale nic velkeho koroze neni a jak řikam nikdy nejeto v zimě ale unikat je to brano v jakem je to technickem stavu jinak je to auto kterych bylo vyrobeno hrozně moc Úsměv a hlavně nikdy byl motor hnan jezdil s tim pouze stary pan ktery si ted pořidil novějši auto Úsměv jestli mate nějaky otazky tak volejte ale prosim vas o to aby jste si blbe pripominky nechali pro sebe když nemate zajem o vuz dekuji Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 57  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
P: Hondu Civic 6G 1.4 po staršim panovi 77tis KM !!!
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.
Můžete odeslat upozornění moderátorům v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1289s ][ Dotazy: 79 (0.0321s) ][ GZIP on - Debug on ]