Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Integra nestartuje
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:12   Citovat  

Ahoj
Dnes jsem s kamaradem meril tlaky ve valcich. Po vyndání svšech svíček, proměření tlaků a zpetné montáži jsem už nenastartoval. Benzínové čerpadlo je slyšet, přitom benžín nedává a svíčky jiskru take nehází. Čím by to mohlo být ?? není tam nejaka pojistka co a kde dohledat?? Dekuju za rady
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 H+ body: 0 1995 Integra  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:17   Citovat  

S tím, že čerpadlo netlačí, tak to nevím.

U mého ESi, pokud neházela jiskru ani jedna svíčka, tak zapalovací modul či cívka. Motor točil, ale chytit nechtěl.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
eso-sannycars je teď offline  eso-sannycars
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:18   Citovat  

nezapomnel si zacvaknout zasuvku za rozdelovacem? banalita ale ...... Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1674 H+ body: 0  
2Bera je teď offline  2Bera
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:23   Citovat  

raz som tiez meral tlaky Úsměv a prdla mi inducka z nepochopitelnych dovodov to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1858 H+ body: 0 1994 Civic Coupe  
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:25   Citovat  

Ja prave nevim, cerpadlo je slyset, ale po odpojei zpetne hadicky na benzin, tak benzin nestrika...
kdepak nezapomnel, z rozdelovace jsem nic nevypojoval...
spis myslim, jestli to nema nejakou ochranu proti poklesu komprese´, ze se neco odpojilo...jak se da vyresetovat ECU??
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 H+ body: 0 1995 Integra  
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:26   Citovat  

2Bera napsal:
raz som tiez meral tlaky Úsměv a prdla mi inducka z nepochopitelnych dovodov to mi hlava nebere


kde to je?? co to je??? Úsměv Úsměv
prave my jsme nic neodpojovali....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 H+ body: 0 1995 Integra  
2Bera je teď offline  2Bera
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:27   Citovat  

Vlada8 napsal:
kde to je?? co to je??? Úsměv Úsměv
prave my jsme nic neodpojovali....


no sak ani ja som nic neodpajal Velmi šťastný inducna cievka je taky sakrament cierny co hadze iskru a je pod vekom rozdelovaca Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1858 H+ body: 0 1994 Civic Coupe  
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:30   Citovat  

2Bera napsal:
no sak ani ja som nic neodpajal Velmi šťastný inducna cievka je taky sakrament cierny co hadze iskru a je pod vekom rozdelovaca Úsměv


dobra, zitra na to mrknu, to je nejaka univerzalni vec nebo primo podle typu rozdelovace??...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 H+ body: 0 1995 Integra  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:30   Citovat  

pojistku si vytahoval pri mereni? pri davani zpet dal si ji na spravne misto?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470 H+ body: 0  
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:31   Citovat  

jagy napsal:
pojistku si vytahoval pri mereni? pri davani zpet dal si ji na spravne misto?


ja prave nic nevytahoval, to vadi???
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 H+ body: 0 1995 Integra  
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:52   Citovat  

da se ta indukčka nejak proměrit? abych ji neobjednaval a pak to tim treba nebylo Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 H+ body: 0 1995 Integra  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:54   Citovat  

jo civka se da promerit.ale nevim ty hodnoty odporu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 H+ body: 0 1996 Civic Vti  
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:55   Citovat  

no, kdyby to nekdo vedel, dekuju za radu...
ze jsem se na to nevykaslal to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 H+ body: 0 1995 Integra  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:56   Citovat  

Vlada8 napsal:
da se ta indukčka nejak proměrit? abych ji neobjednaval a pak to tim treba nebylo Mrk


vše je psáno v manuálu... mám tu hodnoty pro civica vti ale u ITR to bude jiné Ble
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 H+ body: 1 1992 Civic Vti  
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:57   Citovat  

OsekSpider napsal:
vše je psáno v manuálu... mám tu hodnoty pro civica vti ale u ITR to bude jiné Ble


zkusim to pohledat, diky za tip... OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 H+ body: 0 1995 Integra  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:57   Citovat  

ja sem si dovezl auto a za tyden chci nekam zajet no nastartuju couvnu a skub chciplo mi to.pak tocim tocim a nic.cerpadlo slo slyset tak sem zkusil hned jestli dava jiskru a nic.no tak sem volal kamose ktery prijel a vzal si rozdelovac a promeril mi civku ktera byla spatna davala na sekundaru maly odpor,vymenil sem a uz sem jezdil:)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 H+ body: 0 1996 Civic Vti  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:58   Citovat  

Vlada8 napsal:
ja prave nic nevytahoval, to vadi???


No to nevim. Úsměv U Nissana je to v manualu jako jeden bod, ze se ma pojistka pal. cerpadla vytahnout. A kdyz jsem ji dal potom na spatne misto, tak to nestartovalo. Úsměv
Ale pokud si s ni nic nedelal, tak tohle ten pripad nebude.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470 H+ body: 0  
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 21:59   Citovat  

a co ta parada stoji?
no, my jen promerili, take jsem normalne prijel a neodjel....ale take cerpadlo slysim....doufam, ze to bude ono...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 H+ body: 0 1995 Integra  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.6.2008 , 22:02   Citovat  

Vládo, ono to může být cívkou i zapalovacím modulem. U mě to bylo jednoduché a koupil jsem rovnou oboje. Před cca 6 měsíci stále cívka a modul Kč 2.300,-.

Doporučuji rozdělaj rozdík a zkontrolovat oboje. A pokud nevíš, jak jsou oba dva komponenty staré a nebudou drahé, doporučím vyměnit oba. Já to tak udělal a mám klid.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
MilanK je teď offline  MilanK
0
PříspěvekZaslal: 23.6.2008 , 17:27   Citovat  

Indučka nebo zapalovací modul odejde přepětím tehdy,když se vytáhnou svíčky z motoru a zapalovací kabely se nechají ve vzduchu. Indučka pak nemá zátěž a jiskra skáče kde se dá až něco odejde. Proto při měření tlaků apod. vždy vytáhnout pojistku od zapalování nebo nasadit svíčky do koncovek kabelů a uložit tak aby se dotýkaly kostry !!! Pak teprve protáčet motorem. Smutný Smutný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 78 H+ body: 3  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 23.6.2008 , 17:35   Citovat  

a nebo se jen tak položí...a oni něco prorazí...třeba baterku třeba po kabýlku se pošlou do ecu...nebo zapálej pšouklej benál z válce při vyndané svíčce...viď mr.Skřítku... pořádnej výtlem ...prostě jen tak nechat pálit kabely při měření není to pravé ořechové a hlavně je to přinejmenším dost nebezpečné !!!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
2Bera je teď offline  2Bera
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 23.6.2008 , 17:48   Citovat  

najlahsie je odpojit rozdelovac ako hladat nejaku poistku Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1858 H+ body: 0 1994 Civic Coupe  
Vlada8 je teď offline  Vlada8
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 23.6.2008 , 21:46   Citovat  

Ahoj kluci, dekuju za rady...teda musim rict, dnes obehavani, opravovani, shaneni...
rozdelovac mi nejde rozdelat, je tam zarezly palec...uricte odesla ta indukční cívka..
nastesti mam hodneho kamarada, ktery mi zapujcil rozdelovac z VTI, auto hned nabehlo ( radost neuveritelna) Úsměv
dalsi super clovicek - ESO - mi doufam doveze cely novy ... - předem uz dekuju pres internet, kdyby jsi cetl, nez ti zitra zavolam Mrk

Ale hezky me to ponaucilo Úsměv

Asi urcite bude pravdivy nazor s volne lezicimi kabelami, mel jsem take takovou svou teorii ( svou)...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 293 H+ body: 0 1995 Integra  
2Bera je teď offline  2Bera
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 23.6.2008 , 21:56   Citovat  

ako nemusi ti odist inducka ale moze....na H22 som meral tlaky a vydrzalo to....na D16z9 som meral a tam to krachlo to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1858 H+ body: 0 1994 Civic Coupe  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 23.6.2008 , 22:01   Citovat  

To víš chybičkama se člověk učí! I já se teď dořčetl nějaký novinky Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 H+ body: 0 1994 Civic Vti  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 23.6.2008 , 22:11   Citovat  

To Vlada8: Mno vida ... paráda ... OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 23.6.2008 , 22:19   Citovat  

Vlada8 napsal:
Ahoj kluci, dekuju za rady...teda musim rict, dnes obehavani, opravovani, shaneni...
rozdelovac mi nejde rozdelat, je tam zarezly palec...uricte odesla ta indukční cívka..
nastesti mam hodneho kamarada, ktery mi zapujcil rozdelovac z VTI, auto hned nabehlo ( radost neuveritelna) Úsměv
dalsi super clovicek - ESO - mi doufam doveze cely novy ... - předem uz dekuju pres internet, kdyby jsi cetl, nez ti zitra zavolam Mrk

Ale hezky me to ponaucilo Úsměv

Asi urcite bude pravdivy nazor s volne lezicimi kabelami, mel jsem take takovou svou teorii ( svou)...


nejde ani ten palec rozbit nejake cely?ten taky si mohl vymenit to stoji par korun
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 H+ body: 0 1996 Civic Vti  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2008 , 0:22   Citovat  

2Bera napsal:
najlahsie je odpojit rozdelovac ako hladat nejaku poistku Úsměv


Přesně tak, při měření kompresních tlaků vždy odpojit rozdělovač. Faje volně vlajou bez zátěže a pokud je zapalování v provozu, je to vyložený hazard a může to odpálit ledacos, třeba i ecu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 H+ body: 9 1999 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Integra nestartuje
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1848s ][ Dotazy: 137 (0.0115s) ][ GZIP on - Debug on ]