Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zadní kotouč. brzdy CRX II
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Toreto je teď offline  Toreto
0
PříspěvekZaslal: 3.7.2008 , 12:28   Citovat  

Ahoj,
nevíte někdo jak hodně by měli brzdit zadní kotoučové brzdy na CRX II,
jelikož po zrepasování a odvzdušnení jde při sešlápnutém pedálu kolem pootočit s pomocí klíče??
při zatažení ručky se blokujou dobře až do smyku při testování. Je tam někde bota Cooo???

thx
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 64 H+ body: 0  
ian je teď offline  ian
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.7.2008 , 12:31   Citovat  

Toreto napsal:
Ahoj,
nevíte někdo jak hodně by měli brzdit zadní kotoučové brzdy na CRX II,
jelikož po zrepasování a odvzdušnení jde při sešlápnutém pedálu kolem pootočit s pomocí klíče??
při zatažení ručky se blokujou dobře až do smyku při testování. Je tam někde bota Cooo???

thx


jakým způsobem si odvzdušňoval?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 845 H+ body: 0 1998 Integra Type-R  
daviii je teď offline  daviii
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 3.7.2008 , 17:27   Citovat  

Určitě by s kolem nemělo jít otočit. Jelikož ručka brzdí tak v deskách ani kotoučích problém pravděpodobně nebude. Takže je problém v hydraulice, to může být zavzdušněnej okruh (zkusit určitě znovu pořádně odvzdušnit a zároveň dolívat a kontrolovat brzdovku - nádobka musí být neustále plná!), no a taky by mohl být problém v brzdovým válci, mohlo tam odejít nějaký těsnění tuším. No ale to je až ta poslední možnost, nejdřív to teda pořádně odvzdušni, nesmí tam být žádnej vzduch, ať můžeme tohle vyloučit...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 460 H+ body: 0 1992 Civic  
ian je teď offline  ian
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.7.2008 , 17:29   Citovat  

když sem dělal já brzdy tak sem tlačil kapalinku přes nádobku kompresorkem (na nafukování kol do auta )sice trošku větší spotřeba kapaliny ale vytlačilo to všechen vzduch OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 845 H+ body: 0 1998 Integra Type-R  
daviii je teď offline  daviii
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 3.7.2008 , 17:55   Citovat  

ian napsal:
když sem dělal já brzdy tak sem tlačil kapalinku přes nádobku kompresorkem (na nafukování kol do auta )sice trošku větší spotřeba kapaliny ale vytlačilo to všechen vzduch OK


No je to taky možnost no, ale podle mě docela zbytečný, trubky jsou úzký a ta kapalina se pedálem našlape taky za chviličku, je to na pár minut ale musí se to udělat důkladně no...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 460 H+ body: 0 1992 Civic  
ian je teď offline  ian
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.7.2008 , 18:49   Citovat  

daviii napsal:
No je to taky možnost no, ale podle mě docela zbytečný, trubky jsou úzký a ta kapalina se pedálem našlape taky za chviličku, je to na pár minut ale musí se to udělat důkladně no...


právě stím sem měl probleém našlapávali sme jak jantaři a pořád to bylo zavzdušněny tak sme to pak prohnaly pod tlakem a svatej klid kouř
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 845 H+ body: 0 1998 Integra Type-R  
daviii je teď offline  daviii
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 3.7.2008 , 19:59   Citovat  

ian napsal:
právě stím sem měl probleém našlapávali sme jak jantaři a pořád to bylo zavzdušněny tak sme to pak prohnaly pod tlakem a svatej klid kouř


Jo? Tak je to možný, mě se to ještě nikdy nestalo, pokaždé se to podařilo dobře. Ale tak díky za tip, třeba to někdy bude taky potřeba.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 460 H+ body: 0 1992 Civic  
Toreto je teď offline  Toreto
0
PříspěvekZaslal: 3.7.2008 , 22:52   Citovat  

hm, to je mi ale dost divny, ze by to bylo odvzdusnenim to sem delal aspon 2x kazdou stranu (do kapaliny pres hadicku a bublinka zadna, posledni prutok zastaven v co nejkratsim casovim intervalu), jinak jsem to nastavil ze pistek uz desky lehce pritlacoval na kotouc uz ve volnem(neseslapnutem) stavu jiz dochazelo ke treni. Ale kdyz se proste seslapl pedal tak to brzdi ale klicem se to kolo proste otoci. Predek brzdi bez problemu i poradne na tvrdo dokonce se znich kourilo jak se dneska brzdilo .) ...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 64 H+ body: 0  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.7.2008 , 8:57   Citovat  

Odvzdušňoval jsi v jakém pořadí?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
Toreto je teď offline  Toreto
0
PříspěvekZaslal: 4.7.2008 , 14:02   Citovat  

zadek leva
zadek prava
predek leva
(predek prava
zadek leva
predek leva
zadek prava)

cyklus v zavorce min 2x
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 64 H+ body: 0  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.7.2008 , 14:53   Citovat  

Možná to může být tím. Má se odvzdušňovat do kříže. I když, ty jsi nakonec do kříže šel, ne?


odvzdušnění crx.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
odvzdušnění crx.jpg, 38.52 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
Toreto je teď offline  Toreto
0
PříspěvekZaslal: 7.7.2008 , 8:55   Citovat  

možná jo, ale křížem jsem to dělal. každopádně skusit to můžu, přesně podle toho.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 64 H+ body: 0  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zadní kotouč. brzdy CRX II
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0998s ][ Dotazy: 75 (0.0067s) ][ GZIP on - Debug on ]