Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Pomoc při zamračení kapoty civic 5G 3D hatchback
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.8.2008 , 11:54   Citovat  

potreboval bych od vas pomoct a poradit jak zamracit kapotu na civicu mam tam jine svetla ale nejdou zasunout upne dozadu uz to nepusti ta patka co drži světla z hora je to i tak při seriovych svetle. Chci se zeptat jak navařit plech kdyz to svetlo dela takovy uskok a neni rovne treba jako na jinych autech tam se navaři plech a jeto ale u hondy je kapota uskocena...





   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.8.2008 , 12:02   Citovat  

Vím, že je to Otčko, ale fakt to chceš mračit? jako co jsem viděl zamračení, tak se mi to vůbec nelíbilo, naprosto to podle mě zničí tu čistou linii, co udělali designeři v Honda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 H+ body: 3 1993 Civic  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.8.2008 , 12:05   Citovat  

podle mě, pokud to máš i na seriovejch světlech , tak to budou asi křivý brejle tak než to mračit bys je spíš měl srovnat
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.8.2008 , 12:22   Citovat  

Nene ma pravdu vnitrkem od svetel jde linie kapoty ktera je vice do auta.
Pokud ji chces dodržet musi svetla dozadu, samozrejmne nejdou tak moc takze musis ty packy (plastove propilovat dale a neni problem. Prikladam ilustracni foto jak jsem to mel ja.
A dodrzis i ty linie ktere vymysleli v Honde.
Pokud nechces posouvat svetla dozadu zrusis tu linii a vyrovnas tu kapotu a plech das jeste pred svetla, to me se ale nelibi.

Pokud bys chtel mam vice foto.


Snímek 004.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Snímek 004.jpg, 790.34 kB

Snímek 028.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Snímek 028.jpg, 886.54 kB

Snímek 059.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Snímek 059.jpg, 846.44 kB

0704130058.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
0704130058.JPG, 1.48 MB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 H+ body: 3 1999 Accord Type-R  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.8.2008 , 12:29   Citovat  



ty dvě packy co jsou nahoře tak tam je vyřez a dal uz to nejde tak uz to bylo vyrobeno..... to světlo.....


takhle bych to chtěl jak to je na te fotce... ale nevim jak to udelal no on sam taky majitel nevi delal mu to nejaky karosař....



vim jak se navaři ten trouhelniček plechu a chci to zarovnat aby to bylo cele hladke ta kapota doděla se to cinem jako cinovani myslim... videl sme to na youtube....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.8.2008 , 12:59   Citovat  

Jak rikam packy probrus tak daleko jak budes potrebovat. To co mas na tve fotce se me nelibi.
Neni tam puvodni linie kapoty s naraznikem. Ale zase v tomhle pripade nemusi svetla dozadu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 H+ body: 3 1999 Accord Type-R  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.8.2008 , 13:06   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Jak rikam packy probrus tak daleko jak budes potrebovat. To co mas na tve fotce se me nelibi.
Neni tam puvodni linie kapoty s naraznikem. Ale zase v tomhle pripade nemusi svetla dozadu.

mně se to tak prave zase libi no ale nevim jak ten plech navařit a kde no nemuzes mi to ukazat na nejake fotce? kde ho přibodovat? a nebo probrousit ty patkyn a uchyceni a pak nabodovat prodlouženi kapoty na tu hranu?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.8.2008 , 13:09   Citovat  

prevar to tak jak to mas na tom bilym. prodavaj se takovy kovovy mracitka. parkrat uz sem to nekde videl. nebo to odvez z naky klempirovi. ten by to mel naohejbat z plechu. nemel by to byl problem.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 H+ body: 0 1999 Civic  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.8.2008 , 13:16   Citovat  

Si to privar po cele delce klidne na licu to stejne obrousis, tak to bude poradne privarene z druhe strany.
Ale pokud nevaris tak se do toho nepouštej a nech to nejakemu maníkovi. Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 H+ body: 3 1999 Accord Type-R  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.8.2008 , 16:57   Citovat  

a jeste mala technicka poznamka jak tam navařim ty trouhelnicky to zamračeni tak mam zespod z motorove casti na tom plechu udelat falc? nebo jen nejake tesneni tam vyřešit...

takhle sem si to udelal z papiru... ale nejspis budu muset obrousit ty uchyty vypilovat je at svetlo dal posunu jinak kdybych to rovnou ted navařil na kapotu tak to pujde poznat ze to nelicuje kapota z blatnikem bylo by videt ze tam je navařeny plech plus cin a kyt no ....a tim padem se bude muset prodlouzit spojler vznikne tam totiž dira jak se to posune....




   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 31.8.2008 , 11:17   Citovat  

CZento napsal:
a jeste mala technicka poznamka jak tam navařim ty trouhelnicky to zamračeni tak mam zespod z motorove casti na tom plechu udelat falc? nebo jen nejake tesneni tam vyřešit...

takhle sem si to udelal z papiru... ale nejspis budu muset obrousit ty uchyty vypilovat je at svetlo dal posunu jinak kdybych to rovnou ted navařil na kapotu tak to pujde poznat ze to nelicuje kapota z blatnikem bylo by videt ze tam je navařeny plech plus cin a kyt no ....a tim padem se bude muset prodlouzit spojler vznikne tam totiž dira jak se to posune....







poradite jak na to udelat falc na mraceni nebo nejake tesneni zevnitř udělat? za 14 dni to bude aktualni po sraze v kopřivnici se zavře auto do dilny a vyjede až na jaře ..... je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Pomoc při zamračení kapoty civic 5G 3D hatchback
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1007s ][ Dotazy: 71 (0.0088s) ][ GZIP on - Debug on ]