Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Rozdil mezi MB1 a MB4 ?
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
dark je teď offline  dark
Moderátor
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 10:54   Citovat  

Cau, vi nekdo jaky je rozdil mezi civiky modelove rady MB1 a MB4 ?


Pokud nekdo potrebuje postouchnout o ktere auta se jedna,tak tady.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1001 2002 Civic Type-R  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 12:07   Citovat  

je to jasny, MB1 je predfacelift a MB4 pofacelift
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 2014 Civic  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 12:13   Citovat  

podle prelude-fan.de je tam jen rozdíl v motorech:
D16Y2/D16Y3 (MB1)
D16B (MB4)

já bych si tipnul že je to předfacelift (MB1) 1995-97 a pofacelift (MB4) 1997-99

ale nevím, jen hádám....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 1995 Prelude VTEC  
dark je teď offline  dark
Moderátor
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 12:17   Citovat  

Cau kuci, diky za odpovedi. Ze je to pred/pofacelift vim, ze je tam kapku jinej motor taky.

Slo mi spise o to, zda jsou tam nejaky rozdily ktery zpusobi ze MB4 je v necem lepsi...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1001 2002 Civic Type-R  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 12:39   Citovat  

dark napsal:
Cau kuci, diky za odpovedi. Ze je to pred/pofacelift vim, ze je tam kapku jinej motor taky.

Slo mi spise o to, zda jsou tam nejaky rozdily ktery zpusobi ze MB4 je v necem lepsi...


MB4 je lepsi, novejsi, lepsi vybava (uz maji vsechny imobilizer v klici), lepe sviti, lepe vypada, lepsi brzdy, lepsi barevne kombinace (interier hlavne) - precejen predfacelift ma bliz technikou k c5g a pofacelift zase k c6g.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 2014 Civic  
dark je teď offline  dark
Moderátor
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 12:48   Citovat  

ninja napsal:
MB4 je lepsi, novejsi, lepsi vybava (uz maji vsechny imobilizer v klici), lepe sviti, lepe vypada, lepsi brzdy, lepsi barevne kombinace (interier hlavne) - precejen predfacelift ma bliz technikou k c5g a pofacelift zase k c6g.


dik, to je to co jsem potreboval vedet.

kdyby jeste nekdo neco mel, posloucham najpate Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1001 2002 Civic Type-R  
DrSlimm je teď offline  DrSlimm
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.9.2008 , 15:44   Citovat  

Vlastnim po-facelift od jara a pri nakupi sem to taky zkoumal. Takze bych doplnil par detailu, facelift ma nasvedomi jine svetlomety jak bylo zmineno, ale take jinak deleny predni naraznik/kapotu. Predfacelift ma sloupky okolo mrizky s logem H jako soucast narazniku zespodu vytazene, pofacelift ma ty sloupky vytazene z kapoty dolu. Zadni svetla maji bezbarve blikry a zlute zarovky, predface mel zluty i plast.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1676 1998 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Rozdil mezi MB1 a MB4 ?
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0749s ][ Dotazy: 53 (0.0064s) ][ GZIP on - Debug on ]