Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zajímavý inzerát
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
václavka je teď offline  václavka
2 háčka
Členství:
PříspěvekZaslal: 17.9.2008 , 15:56  Naposledy upravil václavka dne 17.9.2008 , 15:59, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Mrkněte na odkaz, koukala jsem po autech a najedou narazím na autí co hezky jede má spotřebu 5,5 až 7,5l a 9500ot/min..
Otáčky sedí na VTI nebo úpravu, volám majiteli a je to 1,3 bez úprav Velmi šťastný [web:8bb900d98a]http://honda-auto.sbazar.cz/honda-civic-eg3-klaster-u-nepomuka-o1842053.html[/web:8bb900d98a]
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 513 1996 Civic Coupe  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 17.9.2008 , 15:57   Citovat  

a na jaky odkaz?Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 17.9.2008 , 16:02   Citovat  

Velmi šťastný Velmi šťastný
No 5g maji omezovac do 9 (ale redline 6400) takze treba to myslel takhle Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.9.2008 , 16:02   Citovat  

václavka napsal:
Mrkněte na odkaz, koukala jsem po autech a najedou narazím na autí co hezky jede má spotřebu 5,5 až 7,5l a 9500ot/min..
Otáčky sedí na VTI nebo úpravu, volám majiteli a je to 1,3 bez úprav Velmi šťastný


Proč by měly otáčky sedět na VTi a ne na 1.3? Ona ta 1.3 opravdu klidně točí přes 9500ot. - nemá totiž omezovač...Karburátory,děcka! Na HONDAy 2004 jsem k této hodnotě Sopťovo C5g 1.3 osobně vytočil... Otáčkoměr (budíky) měl dodělaný z 1.5...

A spotřebu teda nevím...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
václavka je teď offline  václavka
2 háčka
Členství:
PříspěvekZaslal: 17.9.2008 , 16:08  Naposledy upravil václavka dne 17.9.2008 , 18:22, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Hellborn napsal:
Proč by měly otáčky sedět na VTi a ne na 1.3? Ona ta 1.3 opravdu klidně točí přes 9500ot. - nemá totiž omezovač...Karburátory,děcka! Na HONDAy 2004 jsem k této hodnotě Sopťovo C5g 1.3 osobně vytočil... Otáčkoměr (budíky) měl dodělaný z 1.5...

A spotřebu teda nevím...


Vím že nemá omezovač a taky vím že nemívá ty budíky, ale inzerát dobrej

Jo vytočit to je možný ale týrat tako 1,3
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 513 1996 Civic Coupe  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 17.9.2008 , 17:45   Citovat  

Ale jako jinač je pěkná Úsměv
   Návrat  
     
 
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 17.9.2008 , 20:52   Citovat  

auto i majitele znám, a je opravdu pěkné OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.9.2008 , 21:32   Citovat  

no ale chtěl bych vidět jak jezdí, když mu to žere 5,5 - 7,5 l. Jsme se v životě nedostal pod 7, a to jsme fakt jezdil jak důchodce....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
Hurikan je teď offline  Hurikan
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 7:35   Citovat  

vojt4s napsal:
no ale chtěl bych vidět jak jezdí, když mu to žere 5,5 - 7,5 l. Jsme se v životě nedostal pod 7, a to jsme fakt jezdil jak důchodce....



treba si jezdil jak duchodce s tezkou nohou....... Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 807 1997 Prelude VTEC  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 8:09   Citovat  

vojt4s napsal:
no ale chtěl bych vidět jak jezdí, když mu to žere 5,5 - 7,5 l. Jsme se v životě nedostal pod 7, a to jsme fakt jezdil jak důchodce....


Třeba má líp seřízené karburátory než jsi měl Ty...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 12:07   Citovat  

¨ja sem s 1,3 karb. jezdil upe v pohode kolem 5 litru. sice je fakt ze sem jezdil na 4ku 50, ale spotrebu sem totalne neresil. a naopak kdyz se to vytocilo, tak se i docela rozjel... teda na tech 15´na 17´ to sem to vytacel ze sem se bal ze mi vyskoci motor z auta a nakope mi :(jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se):
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 1999 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zajímavý inzerát
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0988s ][ Dotazy: 68 (0.0072s) ][ GZIP on - Debug on ]