Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
zaseklo se servo?
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
snk. je teď offline  snk.
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 8:06   Citovat  

Včera se mi v Praze stala zvláštní věc.Jel jsem v uličce a když jsem chtěl zatočit, tak to nešlo.Repskt. šlo,ale jako by ten volant někdo držel prostě.
Zastavil jsem ,vypnul motor nastartoval a pořád stejné.Nakonec se mi to povedlo "rozhejbat" nějakým způsobem.Teď je to řízení docela tuhé, když chci zatočit opravdu HODNě ,tak na konci je proste uplne zatuhlej volant.Příde mi jako by servo posilovalo ,ale nějak míň a občas vůbec.Nemá někdo stejnou zkušenost?Nebo jak vypada kdyz odejde servo?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 964  
snk. je teď offline  snk.
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 8:07   Citovat  

PS: auto s nefunkčnim servem se ovládá huř než auto bez serva ne?To servo to pak "brzdí" je to možné?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 964  
určin je teď offline  určin
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 8:30  Naposledy upravil určin dne 18.9.2008 , 8:58, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Heled, nevim jak je to presne u Hondy, ale dva tejdny zpatky se nam to same stalo u Fabie. Odeslo tam cidlo ktere snimalo natoceni volantu nebo tak.
Delal to servis. Chvilku to slo normalne chvilku neslo vubec.
Tak jesli ma Honda taky nejaky snimac ?? To nevim, jukni do manualu
U Fabie se rozsvitila kontrolka rizeni
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1021  
Hurikan je teď offline  Hurikan
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 8:55   Citovat  

pujde to vic ztuha...... a koukal si jestli tam mas kapalinu?? jestli ti to nevyteklo...... to by jinak celkove udelalo servo papa..... KO o snimaci nic nevim.....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 807 1997 Prelude VTEC  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 9:02   Citovat  

tak jednak by bylo fajn rovnou napsat u jakyho auta se ti to stalo a jestli je to Concerto co mas v profilu tak by to mohla byt treba kapalina nebo ti taky muze prokluzovat remen. To jsou prvni dve veci ktery bys mel zkontrolovat.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 1995 Prelude VTEC  
snk. je teď offline  snk.
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 11:57   Citovat  

remen prkluzoval pred tim, to je pravda... ale jenom na miste to krupalo ,jak prokluzoval,tedka mi pride ze nejde vubec.Kapalina tam byla. :/ snimac pochybuju, je to stary auto ,tohle to mit nebude... mrknu na to a uvidim...jinak vymena posilovace , je to casove narocny? Nebo se to da zvladnout za nejakej rozumenj cas ( 2-4hodiny)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 964  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 12:01   Citovat  

snk. napsal:
remen prkluzoval pred tim, to je pravda... ale jenom na miste to krupalo ,jak prokluzoval,tedka mi pride ze nejde vubec.Kapalina tam byla. :/ snimac pochybuju, je to stary auto ,tohle to mit nebude... mrknu na to a uvidim...jinak vymena posilovace , je to casove narocny? Nebo se to da zvladnout za nejakej rozumenj cas ( 2-4hodiny)


pumpu vyměníš do hodinky Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.9.2008 , 12:05   Citovat  

snk. napsal:
remen prkluzoval pred tim, to je pravda... ale jenom na miste to krupalo ,jak prokluzoval,tedka mi pride ze nejde vubec.Kapalina tam byla. :/ snimac pochybuju, je to stary auto ,tohle to mit nebude... mrknu na to a uvidim...jinak vymena posilovace , je to casove narocny? Nebo se to da zvladnout za nejakej rozumenj cas ( 2-4hodiny)
pokud se jedná jen o výměnu čerpadla tak je to otázka cca hodiny. nerup ti ten řemen?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 1988 Prelude  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
zaseklo se servo?
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0704s ][ Dotazy: 57 (0.0057s) ][ GZIP on - Debug on ]