Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
rana z vyfuku a vela dymu
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.10.2008 , 17:48   Citovat  

dneska som pri zaradenej dvojke to vytocil uplne do max a pri radeni trojky vysla dost velka rana z vyfuku ale vsetko ok. a pozrel som sa do spatneho zrkadla a za mnou dost modreho dymu. co to??? a gumy to neboli?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.10.2008 , 18:45   Citovat  

modrej dym pokud se nepletu je moc paliva , bilej je olej.ale ta rana newim.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.10.2008 , 18:55   Citovat  

Bílej je spíš voda ne? Olej bývá černý kouř. Ale jo, stát se to asi může. To mně to střílí taky, ale u mně je to daný, tím že mám komplet vykucháno Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 H+ body: 0 1994 Civic Vti  
Oncek je teď offline  Oncek
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.10.2008 , 18:56   Citovat  

cerny dym je moc paliva a modry je olej...spis bych to videl na ten olej (pokud si to tocil do max)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1732 H+ body: 0 2007 Civic  
Rada36 je teď offline  Rada36
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.10.2008 , 19:04   Citovat  

Ja nemam katik a takyy kdyz jsem vytocil do max a pomaleji jsem prerazoval tak to proste srelilo do vyfuku.Modrej dym je olej.Jak mas auto v max vykonu tak je olej ridci tak ze se kouri o sto sest.Bilej je voda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1578 H+ body: 0 1998 Civic Aerodeck  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.10.2008 , 21:14   Citovat  

zdalo sa v zrkadle modry... a ja mam tiez len rezonataor na vyfuku... a este ja len ze kvoli tomu ze tocim to dost casto do max ale ste mi to nestrelilo. ale pekny zvuk VTEC
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
cocks je teď offline  cocks
4 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 0:15   Citovat  

černý kouř = palivo
modrý kouř = olej
bílý kouř = voda

jinak rána z vehfuku + ten kouř.....viděl bych to prostě na ránu z vejfuku no..někdy se to podaří no......... pokavaď jsi nic jinýho nezaznamenal tak to neřeš....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3402 H+ body: 0 1990 CR-X VTEC  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 0:23   Citovat  

chcemVTI:-) napsal:
dneska som pri zaradenej dvojke to vytocil uplne do max a pri radeni trojky vysla dost velka rana z vyfuku ale vsetko ok. a pozrel som sa do spatneho zrkadla a za mnou dost modreho dymu. co to??? a gumy to neboli?


Nebrec, me to dela kazdou chvilku. Zaroven vyletne i efektni plamenekkkk ... ale mam to bez coudu to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 H+ body: 0 2012 Attack  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 0:40   Citovat  

cocks napsal:
černý kouř = palivo
modrý kouř = olej
bílý kouř = voda

jinak rána z vehfuku + ten kouř.....viděl bych to prostě na ránu z vejfuku no..někdy se to podaří no......... pokavaď jsi nic jinýho nezaznamenal tak to neřeš....



pořádnej výtlem Ty si hroznej Enšpígl Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1733 H+ body: 0 1999 Accord Type-R  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 9:08   Citovat  

Cody napsal:
pořádnej výtlem Ty si hroznej Enšpígl Velmi šťastný
HaHaaa wokurka
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 H+ body: 0 1991 CR-X  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 13:08   Citovat  

ReNo napsal:
Nebrec, me to dela kazdou chvilku. Zaroven vyletne i efektni plamenekkkk ... ale mam to bez coudu to mi hlava nebere


Bez čoudu? Tak to bude něco špatně. Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 15:51   Citovat  

Petr 78 napsal:
Bez čoudu? Tak to bude něco špatně. Velmi šťastný


to se mu asi vzniti smes ve vyfuku a bouchne to. kdyz tomu teda topi mno.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 18:13   Citovat  

sakra a dneska mi niekedy nezaplo vtec... a ked hej tak to cukalo. ako keby nedodavalo palivo. zeby filter alebo vstreky?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 18:23   Citovat  

koukni kolik tam máš oleje nejdřív.....budiky ti chodí normálně?potom bych prošel kabely k motoru,vtec ventilu,,,
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 18:30   Citovat  

ja bejt tebou, tak se tomu dymu rozhodne nesmeju... se divim kolik je tu z toho srandy.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 H+ body: 0 1997 Civic Vti  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 18:35   Citovat  

nooo, nespina VTEC, koukej tam dat olej, at za chvilku nehledas novy motor Ble
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 H+ body: 0 2012 Attack  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 18:59   Citovat  

no budem musiet pozriet rano kym pojdem teraz som este nemohol ked bezal motor. ale to by nezapol vobec keby to bolo olejom nie? a este ze ked zopol tam mi to neslo, uplne bez tahu a potom to preslo a rozbelo sa to. a to mi zacalo ale robit aj pred tym ako mal ist vtec. ze by ten filter alebo?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 19:30   Citovat  

chcemVTI:-) napsal:
no budem musiet pozriet rano kym pojdem teraz som este nemohol ked bezal motor. ale to by nezapol vobec keby to bolo olejom nie? a este ze ked zopol tam mi to neslo, uplne bez tahu a potom to preslo a rozbelo sa to. a to mi zacalo ale robit aj pred tym ako mal ist vtec. ze by ten filter alebo?


No jeden nejmenovany kolega Hondar jezdil sprinty. Obcas mu i sepnul vtec, ale vetsinou ne. Pak zjistil, ze jezdi zcela nasucho je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 H+ body: 0 2012 Attack  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 19:41   Citovat  

VTEC ahaaa no pekne Velmi šťastný a rano to skontrolujem.dik teda zatial a to s tym nedodavanim paliva nevies co a ako?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 19:49   Citovat  

chcemVTI:-) napsal:
VTEC ahaaa no pekne Velmi šťastný a rano to skontrolujem.dik teda zatial a to s tym nedodavanim paliva nevies co a ako?


Davam jen prakticke rady ze zivota Úsměv s palivem jsem problem neresil, tudiz opravdu netusim. Nekdo znalej Ti spise pomuze je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 H+ body: 0 2012 Attack  
cocks je teď offline  cocks
4 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2008 , 20:16   Citovat  

Cody napsal:
pořádnej výtlem Ty si hroznej Enšpígl Velmi šťastný


no.. řek jsem snad něco špatně..... ? Navíc ---každý starý auto se svym způsobem chová jinak..takže jestli mu tam teče víc benzínu nebo má vejfuk kdovíjak nebo prostě tohleto támhleto....chápeš..už to asi nejni bve stavu jako to vyjelo z fabriky..... tak mu to prostě občas střelí..pořádně střelí......ale když to tady tak pročítám tak to bude problém někde jindě, a neřek bych, že to bude prkotina...

chcemVTI:-) - hele.......ty jako nekontroluješ já nevim dejme tomu že třeba jednou za tejden olej.........??????????????????????!!!!!!

Já se radši jen tak pro jistotu koukám pokaždý, co vidim, že to stojí rovně a je to studený.....je to starý auto a nerad bych byl nemile překvapenej jako u Nissana..............radím koukat minimálně jednou tejdně, samozřejmě v závislosti na tom, jak jezdíš...a. olej sebou vozit permanentně.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3402 H+ body: 0 1990 CR-X VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
rana z vyfuku a vela dymu
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1515s ][ Dotazy: 109 (0.0103s) ][ GZIP on - Debug on ]