Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Příprava na celolak
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 19:32   Citovat  

Ahoj prosim vás,jak je to s bausetem kolem předního okna a kolem zadních trojúhelníkových oknem ???

Jdou ty gumy vytáhnout bez poškození,aby se nemuselo vytahovat okno,nebo jak to je?

prosím poradtě,kdo s tim máte zkušenosti, moc dík Honda power of dreams
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 H+ body: 0 1991 CR-X  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 19:38   Citovat  

Nemám zkušenosti s CRX ale s C5G 3D a tam to bude podobné.
Zadní okna budeš muset vyříznout a po nalakování znovu nalepit. Ta guma je totiž nasazená na skle.
U předního okna jsem to na C5G měl takto. Boční lišty jsou nacvaklé v příchytkách a dají se sundat nezávisle na skle. Horní lišta je nasazená na skle a bez skla sundat nejde.
Snad ti to aspoň trochu pomůže Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 19:42   Citovat  

Vy to až takhle rozebíráte? Tak to koukám!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 19:51   Citovat  

Kmóďa napsal:
Vy to až takhle rozebíráte? Tak to koukám!


No jasně. Když už se to lakuje za nemalý peníze, tak ať je to pořádně. Nesnáším přelakované gumy a odlupující se lak kolem gum.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 19:55   Citovat  

Pokud chces sundavat okna m,usis je odriznout strunou.
Ja jsem strikal ze jsem to jenom zakryl a u predniho okna sundal lišty okolo, a ty gumy ktere nesly jednoduse sundat se prizdvihly. je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 H+ body: 3 1999 Accord Type-R  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 19:58   Citovat  

Petr 78 napsal:
No jasně. Když už se to lakuje za nemalý peníze, tak ať je to pořádně. Nesnáším přelakované gumy a odlupující se lak kolem gum.
Aha tak s tím nemam problém a nesundavali jsme skoro nic. Ono většinou to nikdo lupou nezkoumá Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
georgo je teď offline  georgo
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 20:08   Citovat  

Pokud nemáš rez pod sklem, tak skla ani vyndavat nemusíš. Je tam dost místa na nanesení laku kvalitně bez odlupování Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3840 H+ body: 2 1986 Jazz  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 20:09   Citovat  

Kmóďa napsal:
Aha tak s tím nemam problém a nesundavali jsme skoro nic. Ono většinou to nikdo lupou nezkoumá Úsměv


Tak já to teda zkoumám Velmi šťastný
Ale je fakt že u tebe to nebyl takovej problém, když máš černou barvu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 21:09   Citovat  

Petr 78 napsal:
Tak já to teda zkoumám Velmi šťastný
Ale je fakt že u tebe to nebyl takovej problém, když máš černou barvu.
Ty jdeš kolem pěkného auta a zkoumáš zblízka jestli není někde malá chybka? To jsi docela náročnej Úsměv Ale máš pravdu že u jiných barev než černé je všechno mnohem lépe vidět
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 21:41   Citovat  

já nechci sundávat okna,ale chci mít barvu pod bausetama,takže jde sundat ten bauset - horní těsnění předního okna aniž bych musel vytahovat sklo ? a jak je to u tech zadních trojúhelníků ? guma okno a přilepeno ???
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 H+ body: 0 1991 CR-X  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 21:55   Citovat  

Kmóďa napsal:
Ty jdeš kolem pěkného auta a zkoumáš zblízka jestli není někde malá chybka? To jsi docela náročnej Úsměv Ale máš pravdu že u jiných barev než černé je všechno mnohem lépe vidět

to se neboj. zacne se to loupat a uvidis to i na cerny... nedokazou to tam ani dokonale vycistit a odmastit. a pak to dela bordel. jako pokud nekdo lakuje opravdu za velky penize, tak ho ty drobny za sundani oken nezabijou. ja je nesundava, ale to proto, ze sem vedel ze auto pujde pryc.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 H+ body: 0 1999 Civic  
vlastič je teď offline  vlastič
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.11.2008 , 21:57   Citovat  

předni bauset nevyndaš bez poškození a přesklení,guma obsahuje plech lištu ktera je nasazena a nalepena nebo alespon nevim o někom komu by se to povedlo,zadni boční gumy vyndaš ale vzadu v rohu jsou zacvakly zevnitř,tam v rohu,většinou tam to utrhneš ani neviš bejva tvrdší guma
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 167 H+ body: 0 2006 Civic i-VTEC  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 0:54   Citovat  

vlastičscrx napsal:
předni bauset nevyndaš bez poškození a přesklení,guma obsahuje plech lištu ktera je nasazena a nalepena nebo alespon nevim o někom komu by se to povedlo,zadni boční gumy vyndaš ale vzadu v rohu jsou zacvakly zevnitř,tam v rohu,většinou tam to utrhneš ani neviš bejva tvrdší guma


co sem koukal do manuálu,tak to vypadá,že by ten přední měl jít vytáhnout,že je jen nacvaklej...
no a ty zadní to je mi jasný že to tam praskne no zmatenej už teď to tam mam naprasklý -
ale viděl jsem céro,který to tesnění kolem zadních oknen vůbec nemělo ,asi měl ty okna jen vlepený fakt nevim
poraďte vy ,kdo ste dělalali celolak,přece nebudu platit za bauset 4 litry
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 H+ body: 0 1991 CR-X  
georgo je teď offline  georgo
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 7:31   Citovat  

MalTake napsal:
co sem koukal do manuálu,tak to vypadá,že by ten přední měl jít vytáhnout,že je jen nacvaklej...
no a ty zadní to je mi jasný že to tam praskne no zmatenej už teď to tam mam naprasklý -
ale viděl jsem céro,který to tesnění kolem zadních oknen vůbec nemělo ,asi měl ty okna jen vlepený fakt nevim
poraďte vy ,kdo ste dělalali celolak,přece nebudu platit za bauset 4 litry

Počítej raději s tím, že ho utrhneš. V každém případě i když se ti ho podaří sundat komplet dobře, tak po nandání zpět už nebude tak dobře sedět.
Já jsem to řešil tak, že jsem pak ten bauset ( hlavně tu horní lištu ) v krajích podlepil černým lepícím silikonem. Pokud to neodflákneš, tak to vypadá dost dobře a ještě ti tam nezateče voda.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3840 H+ body: 2 1986 Jazz  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 7:58   Citovat  

nejlepe vyndas bauset tak ze vymlátís okno a pak v klidu vyrezes bauset...okno dás nové a je porádne videt
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 13:04   Citovat  

PAKO napsal:
nejlepe vyndas bauset tak ze vymlátís okno a pak v klidu vyrezes bauset...okno dás nové a je porádne videt


Velmi šťastný taky řešení
On ten bauset je někdy dražší než sklo.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
koki... je teď offline  koki...
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 16:21   Citovat  

Hoj maltáku, hle kde to necháš lakovat a za kolik? Sem na to zvědavej, to je dobře, že budeš dělat lak. Úsměv
Časem chci taky celolak, tak předběžne vyzvídám. Se stydím
Sorry za offtopic
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 967 H+ body: 0 1997 Civic  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 16:27   Citovat  

pokud chces aby to vypadalo dobre, tak si kup baset novej a tesneni kolem zadnich trojuhelniku novy... kdyz sem delal celolak tak sem vyrezaval aj 3ti dvere a kupoval vse nove... jinak na celni sklo se prodavaji dve verze bausetu, jeden pro vyndane sklo a jeden pro montaz bausetu bez vyrezani okna...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2558 H+ body: 26 1991 CR-X  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 17:17   Citovat  

MattiK napsal:
jinak na celni sklo se prodavaji dve verze bausetu, jeden pro vyndane sklo a jeden pro montaz bausetu bez vyrezani okna...


sem trochu nepochopil,můžeš to prosim tě trochu rozvést ? jo ty děláš v Hondě viď ?

nemůžeš mi pls orientačně zjistit ceny těch bausetů a těsnění,abych měl s čim porovnávat v Liberecký Hondě Mrk dík
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 H+ body: 0 1991 CR-X  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 17:27   Citovat  

za bauset na celni jsem daval 1800 pres znameho
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 H+ body: 1 1998 Accord  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 17:30   Citovat  

MalTake napsal:
sem trochu nepochopil,můžeš to prosim tě trochu rozvést ? jo ty děláš v Hondě viď ?

nemůžeš mi pls orientačně zjistit ceny těch bausetů a těsnění,abych měl s čim porovnávat v Liberecký Hondě Mrk dík

ceny ve vsech ceskych hondach by meli byt stejny.... ale klidne se ti podivam to neni problem, ted uz sou ty ceny celkem dobry, nedavno honda slevnila skoro vsechny ND asi o 20% za chvilku ti hodim ceny
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2558 H+ body: 26 1991 CR-X  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 17:33   Citovat  

bauset celni sklo ... 2603,-
guma kolem trojuhelniku ... 1026,-
ceny bez dph
ted je kampan takze z tehle ceny si jeste muzes odecist 15%
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2558 H+ body: 26 1991 CR-X  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 18:53   Citovat  

jesi to chápu,tak 3000 za predni a za trojuhelniky 2x 1200 a každá částka -15% což dělá zhruba 4500 mám to správně?

ještě mi pls pověz jak je to z těma dvěma verzema bausetů ?

a jde teda vyndat bauset předního okna a trojúhelníků bez poškození nebo ne ? páč já nepotřebuju vytahovat okna,jen chci aby barva byla i pod gumou...

dík za odpovědi kuci Honda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 H+ body: 0 1991 CR-X  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 19:00   Citovat  

koki... napsal:
Hoj maltáku, hle kde to necháš lakovat a za kolik? Sem na to zvědavej, to je dobře, že budeš dělat lak. Úsměv
Časem chci taky celolak, tak předběžne vyzvídám. Se stydím
Sorry za offtopic


Hoj,zatím sonduju u lakýrníků,našel sem přes kámoše solidního a podle toho co mi říkal si myslim že to nebude žádnej matlák...

tak uvidíme - komplet odstrojení,obroušení,komplet plnič říkal a lak cca 30kk + bausety(který nyní zjišťuji) barva zůstane stejná
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 H+ body: 0 1991 CR-X  
koki... je teď offline  koki...
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 19:06   Citovat  

MalTake napsal:
Hoj,zatím sonduju u lakýrníků,našel sem přes kámoše solidního a podle toho co mi říkal si myslim že to nebude žádnej matlák...

tak uvidíme - komplet odstrojení,obroušení,komplet plnič říkal a lak cca 30kk + bausety(který nyní zjišťuji) barva zůstane stejná

Tak držim palce aby to dobře dopadlo. OK
Už jsem zvědavej, jak to bude vypadat. A pokud to dobře dopadne, rád bych, aby jsi mě na něj
časem dal kontakt pls. Se stydím
Nákejch 35 komplet je dobrejch. Já bych si to navíc sám odstrojil a rázem by to snad bylo levnšjší.Úsměv
P.S: budeš vyndávat i motor?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 967 H+ body: 0 1997 Civic  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.11.2008 , 19:31   Citovat  

koki... napsal:
Tak držim palce aby to dobře dopadlo. OK
Už jsem zvědavej, jak to bude vypadat. A pokud to dobře dopadne, rád bych, aby jsi mě na něj
časem dal kontakt pls. Se stydím
Nákejch 35 komplet je dobrejch. Já bych si to navíc sám odstrojil a rázem by to snad bylo levnšjší.Úsměv
P.S: budeš vyndávat i motor?


motor ven nepude,proto tam pude ten samej lak (mě by štvalo,kdyby měl motorovej prostor jinou barvu HaHaaa )
jo taky se musí zavařit ta díra po VIN Mrk

jinak před lakem musim stihnout konečně tu generálku motoru a spojku... tak snad vyjdou finance podle představ ... je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 H+ body: 0 1991 CR-X  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 21.11.2008 , 8:58   Citovat  

MalTake napsal:
jesi to chápu,tak 3000 za predni a za trojuhelniky 2x 1200 a každá částka -15% což dělá zhruba 4500 mám to správně?

ještě mi pls pověz jak je to z těma dvěma verzema bausetů ?

a jde teda vyndat bauset předního okna a trojúhelníků bez poškození nebo ne ? páč já nepotřebuju vytahovat okna,jen chci aby barva byla i pod gumou...

dík za odpovědi kuci Honda

myslim si ze bauset predniho okna vyndat pujde bez poskozeni, kdyz se budes snazit... bauset u zadniho trojuhelniku jde sundat, ale myslim si ze uz ho tam nevratis na kraji toho bausetu je takova drazka ktera se zadelava za tu plastovou listu co je pred tim trojuhelnikem... a ta lista se tam musi davat zaroven s nalepenim skla pokud nechces aby tam ta lista byla nalepena na lepidle na skla (tak uz sem to taky parkrat videl) ale jestli ti muzu poradit tak to vyrez a udelej to poctive, ja sem rad ze sem to tak udelal.... vypada to s novyma tesnenima o 100%
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2558 H+ body: 26 1991 CR-X  
koki... je teď offline  koki...
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.11.2008 , 10:06   Citovat  

MalTake napsal:
motor ven nepude,proto tam pude ten samej lak (mě by štvalo,kdyby měl motorovej prostor jinou barvu HaHaaa )
jo taky se musí zavařit ta díra po VIN Mrk

jinak před lakem musim stihnout konečně tu generálku motoru a spojku... tak snad vyjdou finance podle představ ... je to dobrý

Jojo, tvoje pověstý VINko HaHaaa
Go motru OK
Tak sem na to na jaře zvědavej, kdy to chceš všechno dělat? Jinak, já už taky konečnš střádám dily, tak se navzájem pochlubíme na jaře na nějakym H-fans Liberec srazu. Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 967 H+ body: 0 1997 Civic  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.11.2008 , 11:13   Citovat  

tak sem právě zjistil že servisní kampaň je do 28.11.08 do tý doby musim vyřešit ty bausety...

otázka teda zní: stačí použít bausety co napsal Mattik a nebo potřebuju i tu další gumu pod okny? protože ta stojí dalších 1500 x2 zmatenej

poveěz Mattiku pověz,ty dělal lak na céru ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 H+ body: 0 1991 CR-X  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 21.11.2008 , 11:56   Citovat  

MalTake napsal:
tak sem právě zjistil že servisní kampaň je do 28.11.08 do tý doby musim vyřešit ty bausety...

otázka teda zní: stačí použít bausety co napsal Mattik a nebo potřebuju i tu další gumu pod okny? protože ta stojí dalších 1500 x2 zmatenej

poveěz Mattiku pověz,ty dělal lak na céru ?

na celnim skle si to objednej komplet.... vc mechovek ze spodu... u zadniho skla staci objednat jen ten bauset (ta guma ktera je na hrane plechu zevnitr se da pouzit znovu), ale narovinu ti rikam ze sem si to vymenil taky Velmi šťastný pojal sem to poctive kdyz uz.... samozrejme sem vymenil i gumy v kterych jezdi okna, gumy kolem dveri, tesneni 3tich dveri, tesneni sibru atp... ale to je kazdyho vec jestli chce aby to vypadalo dobre nebo jeste lip Úsměv ja sem na tohle taky trochu ujetej
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2558 H+ body: 26 1991 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Příprava na celolak
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2066s ][ Dotazy: 145 (0.0117s) ][ GZIP on - Debug on ]