Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Carbon
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Bull je teď offline  Bull
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2008 , 16:45   Citovat  

Nevite někdo o někom kdo dělá carbon nebo folii na kapoty nebo přímo někdo z vás potřeboval bych zjistit na kolik by mě vyšla kapota crx 2g chci jí zamračit ale už né lakovat dík předem Jarda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 91 H+ body: 0 1991 CR-X  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2008 , 19:26   Citovat  

carbonové či laminátové kapoty seženeš přes PK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
Zbysek je teď offline  Zbysek
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2008 , 19:49   Citovat  

PAKO: Chlapiku, nevis na kolik od nich vyjde carbon kapota na itr?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 244 H+ body: 0  
tomasz je teď offline  tomasz
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2008 , 19:53   Citovat  

me by to zajimalo na c5g, kolik muze stat laminat a kolik karbon
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 414 H+ body: 0 1994 Civic Coupe  
max-cz je teď offline  max-cz
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2008 , 20:31   Citovat  

karbonova kapota na CRX 2 stoji 12000,- uz sem se na ni dival Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 302 H+ body: 0 1995 Prelude  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2008 , 21:23   Citovat  

Zbysek napsal:
PAKO: Chlapiku, nevis na kolik od nich vyjde carbon kapota na itr?
a ty chceš na panty+zámek nebo závodní??? jde o výstuhy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
Zbysek je teď offline  Zbysek
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2008 , 23:53   Citovat  

byl bych radsi za kopii orig., tzn.zamek a puvodni panty, nebo pripadne jen alespon uchyt na puvodni panty

nebo snad vis o nejaky zavodni? muhehe taky mi totiz zalezi na provedeni, klidne zavodni, ale tak aby vse sedelo, tak jak ma..........
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 244 H+ body: 0  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 0:27   Citovat  

Zbysek napsal:
byl bych radsi za kopii orig., tzn.zamek a puvodni panty, nebo pripadne jen alespon uchyt na puvodni panty

nebo snad vis o nejaky zavodni? muhehe taky mi totiz zalezi na provedeni, klidne zavodni, ale tak aby vse sedelo, tak jak ma..........
jj teď jednu závodní máme na dílně k mání je přímo její předchudce laminátová...ale carbon se dá kdykoliv udělat...on rozdíl carbon verzus kvalitní laminát je jen minimální a v peněžence maximální,jen móda si žádá carbon...a na závodní itr máme dokonce kevlar...chicht
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
Zbysek je teď offline  Zbysek
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.1.2008 , 2:26   Citovat  

jasny, jenze ja puvodne zapocal s upravou itr tak trochu do racing(okruh), ale i decentni uprava vzhledu, takze, kdyz sem zacinal s upravama, tak abych mohl nastrikat karoserii, tak jsem nejdriv zacal se strechou(odlehcovat, odlehcovat) tak jsem sundal tu puvodni a podle ni nechal udelat strechu z karbonu(ta je nastrikana jen lakem), no a k tomu se hezky nabizi dat karbonouvou predni kapotu a zadni vrata a mame jak vzhled, tak ucinek Velmi šťastný

samo, ze pokud bych delal vyslovene racing, tak bych volil jine moznosti - levnejsi se stejnym efektem(motor do toho nepocitam- to bych tech uprav mozna delal zase min pořádnej výtlem )

jak presnou a vzhledove peknou kapotu umi a kde se muze pohybovat tedy cena? Ceny ve statech nejsou nijak strasne, ale hroziva je dodaci lhuta, vzhledem k tomu, ze to jde lodi a nikdo nevi v jakem stavu to muze prijit- no a pojisteni uz je zase pry celkem drahe zmatenej
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 244 H+ body: 0  
Perna je teď offline  Perna
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 30.1.2008 , 10:34   Citovat  

tudy odkaz OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 156 H+ body: 0  
Horďa-Black je teď offline  Horďa-Black
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 30.1.2008 , 12:09   Citovat  

Taky jsem chtel potahnou na svym druhym, aute kapotu carbonem a co mi rikali v jedne firme v M. Boleslavy tak m2 1400 bez dane a + prace cože cože ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 236 H+ body: 0 1997 Civic Coupe  
Nomi je teď offline  Nomi
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.1.2008 , 14:49   Citovat  

Horďa-Black napsal:
Taky jsem chtel potahnou na svym druhym, aute kapotu carbonem a co mi rikali v jedne firme v M. Boleslavy tak m2 1400 bez dane a + prace cože cože ?


to by mělo být zadarmo,nějaké zkuš,nebo link,,,
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 602 H+ body: 0 1991 Prelude Si  
Horďa-Black je teď offline  Horďa-Black
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 31.1.2008 , 10:20   Citovat  

Nomi napsal:
to by mělo být zadarmo,nějaké zkuš,nebo link,,,


No me rekli ze bych potreboval tak 4 m2 + prace a pokud vychyzi m2 s dani na nakejch 1700,- tak to mas jen za material 6800,- a bez prace kuky kuk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 236 H+ body: 0 1997 Civic Coupe  
Zbysek je teď offline  Zbysek
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 31.1.2008 , 12:36   Citovat  

od carbonu k nalepkam .................. Tak to valím bulvy nesouhlas šuk pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 244 H+ body: 0  
Perna je teď offline  Perna
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 31.1.2008 , 13:54   Citovat  

Mohl jsem mít carbonovou folii na kapotu za 1700kč,ale muselo by se to nalepit ze dvou kusů,protože je jen 63cm široká a 3 m dlouhá kouř
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 156 H+ body: 0  
grafv je teď offline  grafv
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 10.12.2008 , 14:17   Citovat  

Perna napsal:
http://www.tuning-honda.cz/scripts/zbozi.php?KID=1183 OK

To je sice pěkný ale nemáte někoho kdo by to vyráběl za nějakou lepší cenu?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 457 H+ body: 2 2000 Civic VTEC  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 10.12.2008 , 16:49   Citovat  

ceny tech folii jsou celkem k smichu pořádnej výtlem drazsi nez laminatova snad
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 H+ body: 12 1998 Integra Type-R  
jvkgrifone je teď offline  jvkgrifone
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 10.12.2008 , 20:12   Citovat  

najdou se tací, co jsou ochotni to poplatit, tak proč ne.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1131 H+ body: 0 1992 Civic Vti  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.12.2008 , 21:59   Citovat  

chtel sem to tenkrat i na civica, ale zkouseli to a nejde to. pro vetsi realiticnost je ta folie protkana hlinikovejma vlaknama. takze nejde tvarovat a natahovat. takze to poradne nenalepi. radsi ruce pryc a kelly style to jisti
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 H+ body: 0 1999 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Carbon
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1805s ][ Dotazy: 101 (0.0270s) ][ GZIP on - Debug on ]