Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
nalepka na sklo proti slunku,muze?
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Fidži je teď offline  Fidži
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:02   Citovat  

ahoj..chcu se zeptat..muze byt na prednim skle nalepka proti slunku..jsem koupil auto a je tam a nechce se me oddelavat ale nekteri rikaj ze nemuze max pruhledna,hm?a co spojlery?uz ste za to nekdo dostal pokutu??mam aji strach ze me potkal a pekne mi to napari..u naas to jsou lumpove..strasne se me to libi na crx a nerad byhc to oddelaval..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 133 H+ body: 0 1990 CR-X  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:13   Citovat  

Pokud je ta samolepka na skle neprůhledná, tak tam nesmí být. Hodně policajtů je na to vysazených a ani se jim nedivím. Mají pravdu když argumentují špatným výhledem třeba na semafory.
Lepší situace by byla u průhledné folie, která nemění barvy semaforů. I ta by sice měla být homologovaná, ale i bez homologace tě za ní bude prudit jenom opravdový buzera*t.
Takže abys měl klid, tak tu nálepku sundej a nalep si tam pruh folie na skla. Nebo se prodávají i přímo pruhy na přední sklo v různých odstínech.
Co se týká spoilerů, tak pokud to nebude nic extrémního a do očí bijícího, tak policajti to na silnici řešit nebudou ale na STK by mohly být problémy pokud ty spoilery nejsou homologované.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Fish je teď offline  Fish
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:15   Citovat  

Na předním skle nesmí být nic kromě dálniční známky.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1937 H+ body: 7  
Urso je teď offline  Urso
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:18   Citovat  

Fish napsal:
Na předním skle nesmí být nic kromě dálniční známky.


a co když je tam fólie už při koupi vozu, nemyslím z bazaru, ale při koupi nového.
Před nedávnem si kámošovo táta koupil peugeota, kde už byla.
údajně ho za to taky prý chtěli pokutovat, ale že se s nima hádal ... nevim jak to dopadlo
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1546 H+ body: 0 1997 Civic Coupe  
Fidži je teď offline  Fidži
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:26   Citovat  

Petr 78 napsal:
Pokud je ta samolepka na skle neprůhledná, tak tam nesmí být. Hodně policajtů je na to vysazených a ani se jim nedivím. Mají pravdu když argumentují špatným výhledem třeba na semafory.
Lepší situace by byla u průhledné folie, která nemění barvy semaforů. I ta by sice měla být homologovaná, ale i bez homologace tě za ní bude prudit jenom opravdový buzera*t.
Takže abys měl klid, tak tu nálepku sundej a nalep si tam pruh folie na skla. Nebo se prodávají i přímo pruhy na přední sklo v různých odstínech.
Co se týká spoilerů, tak pokud to nebude nic extrémního a do očí bijícího, tak policajti to na silnici řešit nebudou ale na STK by mohly být problémy pokud ty spoilery nejsou homologované.



STK si muzu zaridit..ale ty policajti me strasi..no jako bije do oci,proste spojlery s mrzkama ktery zas tak na zem uéplne nejsou a bez nich by to nebylo ono..no uvidime no..kdyz si budu vymyslet ze je to seriove:D
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 133 H+ body: 0 1990 CR-X  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:28   Citovat  

Fidži napsal:
STK si muzu zaridit..ale ty policajti me strasi..no jako bije do oci,proste spojlery s mrzkama ktery zas tak na zem uéplne nejsou a bez nich by to nebylo ono..no uvidime no..kdyz si budu vymyslet ze je to seriove:D


tak se pak modli aby kolem tebe neprojelo origo crx. muhehe
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:32   Citovat  

Fish napsal:
Na předním skle nesmí být nic kromě dálniční známky.


na přednim skle je ryska vlevo u řidiče, kam až může být sluneční clona. koukal jsem, že na fabce je to cca 15cm
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 H+ body: 1 2000 Accord Type-R  
Fidži je teď offline  Fidži
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:35   Citovat  

sablos napsal:
tak se pak modli aby kolem tebe neprojelo origo crx. muhehe



u nas v Blansku jich moc nejezdi Tak to valím bulvy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 133 H+ body: 0 1990 CR-X  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:35   Citovat  

665+1 napsal:
na přednim skle je ryska vlevo u řidiče, kam až může být sluneční clona. koukal jsem, že na fabce je to cca 15cm


jj je to pravda muže byt clona ale průhledná a jakekoliv barvy.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
Fidži je teď offline  Fidži
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:39   Citovat  

to je ona..


6Gfk_4Fby6.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
6Gfk_4Fby6.jpg, 57.73 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 133 H+ body: 0 1990 CR-X  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:42   Citovat  

Ten nárazník je tak na hraně. Někdo si toho všimne, někdo ne.
Ale ta clona zbytečně provokuje, tu bych radil určitě sundat.
A ty blinkry v nárazníku jsou za mřížkou?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Fidži je teď offline  Fidži
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:43   Citovat  

Petr 78 napsal:
Ten nárazník je tak na hraně. Někdo si toho všimne, někdo ne.
Ale ta clona zbytečně provokuje, tu bych radil určitě sundat.
A ty blinkry v nárazníku jsou za mřížkou?



ne..blinkry jsou prestehovany vedle svetel naboku..to predchozi majtel..ja bych to nedelal..toho se prave taky bojim ze yb enco mohli rict ale zase sviti blinkry takze..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 133 H+ body: 0 1990 CR-X  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:46   Citovat  

Fidži napsal:
ne..blinkry jsou prestehovany vedle svetel naboku..to predchozi majtel..ja bych to nedelal..toho se prave taky bojim ze yb enco mohli rict ale zase sviti blinkry takze..


A parkovačky/obrysovky máš teď kde?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Fidži je teď offline  Fidži
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:49   Citovat  

Petr 78 napsal:
A parkovačky/obrysovky máš teď kde?



parkovacky nejsviti a obrysovky jsou kteree??chi
musim to dat dokupy ani svetla na spatecku nefungujou a jedno brzdovy...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 133 H+ body: 0 1990 CR-X  
Fidži je teď offline  Fidži
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 21:50   Citovat  

Fidži napsal:
parkovacky nejsviti a obrysovky jsou kteree??chi
musim to dat dokupy ani svetla na spatecku nefungujou a jedno brzdovy...



obrysovky jsou normalni svetla ne?ty jsou tam kde maj bejt..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 133 H+ body: 0 1990 CR-X  
Prcek je teď offline  Prcek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 23:30   Citovat  

Fidži napsal:
to je ona..


Můj názor jako policajta je - sundat, dát průhlednou, jinak pokuta dle §5/1,a z.č. 361/2000 - do 2000Kč, jinak tohle neřešim, je to každýho věc, až se mu něco stane kvůli tomu že neviděl, jeho blbost, dobře mu tak
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 884 H+ body: 0 2020 Civic  
Fish je teď offline  Fish
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.12.2008 , 23:38   Citovat  

Mě na STK v r.2006 nechtěli pustit. Prý na předním skle nesmí být nic. Ona se změnila vyhláška, nebo mi tvrdili nesmysl?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1937 H+ body: 7  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 26.12.2008 , 0:19   Citovat  

mno , tak ja jsem dostal pokutu... za tohle co rikas ... Úsměv mam to podobny jako ty... p.s. pekny Crx )
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
Fidži je teď offline  Fidži
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 26.12.2008 , 2:25   Citovat  

jo tak je pravda ze me to obcas vadi..na semaforech atd..no urco to sundam stejne budu muset menit cele predni sklo takze..ale jen jsem se ptal co me za to muzou kdyz ted stim jezdim ..diky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 133 H+ body: 0 1990 CR-X  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.12.2008 , 3:26   Citovat  

Fidži napsal:
obrysovky jsou normalni svetla ne?ty jsou tam kde maj bejt..


Obrysovky je jinej název pro parkovačky. Ještě se jim taky říká pozičky Úsměv
U tebe byly tam co máš teď blinkry. Asi by bylo dobrý je dodělat buď do hlavních světlometů nebo tam kde byly původně.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
shaman23 je teď offline  shaman23
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 26.12.2008 , 12:29   Citovat  

nedávno mě chytli, ukázali na to a řekli - clonítko nesmí zasahovat do stíraný plochy - sundat.
když viděli jak sem zpomalenej tak řekli - doma sundat. a já stim vesele jezdim dál, potkávám je a vpohodě.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 588 H+ body: 0  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 26.12.2008 , 13:51   Citovat  

ale kdyz je to provedeno v ramci homologace, tak by nemel byt problem ne??
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 H+ body: 0 1999 Civic VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
nalepka na sklo proti slunku,muze?
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1768s ][ Dotazy: 115 (0.0116s) ][ GZIP on - Debug on ]