Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
pískování - ventilové víko
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 22:27   Citovat  

Potřebuju radu na Honda dnes jsem přečetl příspěvky od co se psalo k fotce od DIMITARa a jelikož jsem na svém autě víko pískoval Se stydím a potom řádně umyl, vyfoukal, tak se chci zeptat nějakou jinou radu jak dostat 100% písek ven! Počítám s tím, že tam žádný už není , protože jsem si na tom dal opravdu záležet, ale jistota je jistota. Autí ještě nejelo. to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 22:33   Citovat  

Kluci v Brně takhle zadřeli pár motorů. Podle toho, co psali, jedině odvrtat to spodní víko a pak ho zase nanýtovat.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 22:36   Citovat  

Minor napsal:
Kluci v Brně takhle zadřeli pár motorů. Podle toho, co psali, jedině odvrtat to spodní víko a pak ho zase nanýtovat.
No tak to je super, takže jestli tohle je jediný řešení, tak to musím provést protože bych opravdu nechtěl zadřít motor, když jsem do něj vrázil prachy...... naštvanej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 22:38   Citovat  

Pokud vím, tak taky foukali a vymývali o 106.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 22:44   Citovat  

Minor napsal:
Pokud vím, tak taky foukali a vymývali o 106.
dobrá a už jsi někdy odvrtával to víko, dá se to vyčistit? zmatenej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 22:53   Citovat  

Dutch napsal:
dobrá a už jsi někdy odvrtával to víko, dá se to vyčistit? zmatenej



přesně tak jak píše Minor, i já mám známého co oddělal 2 motory než na to přišel Smutný

já jsem orig. odvrtal, pak tam navrtal 2mm dírky a plech přišrouboval samořez. šroubky které jsem ještě dal na "tekutou závlačku" (lepidlo)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 22:56   Citovat  

Rom. napsal:
přesně tak jak píše Minor, i já mám známého co oddělal 2 motory než na to přišel Smutný

já jsem orig. odvrtal, pak tam navrtal 2mm dírky a plech přišrouboval samořez. šroubky které jsem ještě dal na "tekutou závlačku" (lepidlo)
Jenom ty dírky si vrtal na víko pod ten plech, jo? Tam je nějaky "maso" nebo něco takového kam je vyvrtám. Zítra se na to mrknu a doufám, že už není pozdě, ikdyž auto nejelo, ale asi 2krát jsem s ním popojel po garáži. Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:01   Citovat  

no !!! ... jestli už jsi nastartoval ... tak už je to asi v .... wc


PS: jo, pod plechem je Alu maso, do kterého malé šroubky stačí, ale doporučuji doraz na vrtačku
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:03   Citovat  

Dutch napsal:
Jenom ty dírky si vrtal na víko pod ten plech, jo? Tam je nějaky "maso" nebo něco takového kam je vyvrtám. Zítra se na to mrknu a doufám, že už není pozdě, ikdyž auto nejelo, ale asi 2krát jsem s ním popojel po garáži. Smutný

Jako myslíš s tím výkem? Tak to hned vyměnit olej hlavně jde o dobu jakou jsi to měl nastartovaný.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 1985 CR-X  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:07   Citovat  

PepaCR5446 napsal:
Jako myslíš s tím výkem? Tak to hned vyměnit olej hlavně jde o dobu jakou jsi to měl nastartovaný.
No právě, že dlouho zjoušel jsem po GO jak vše funguje (voda...atd)? Olej vyměním. jinak jak to mysliš jak jsem to myslel? No prostě když odvrtám ten plech pod víkem tak jak to pod ním vypadá, kam se ty dírky na šroubky vyvrtají. je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:12   Citovat  

PepaCR5446 napsal:
Jako myslíš s tím výkem? Tak to hned vyměnit olej hlavně jde o dobu jakou jsi to měl nastartovaný.


jenže zrníčka písku už mohou být v motoru a je jen otázka času než "vykonají svojí práci" ... ale nechci malovat svatoušek na zeď
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:20   Citovat  

Rom. napsal:
jenže zrníčka písku už mohou být v motoru a je jen otázka času než "vykonají svojí práci" ... ale nechci malovat svatoušek na zeď
Hmm, takže to je bomba Bueee Otazka máte někdo doma motor H22A2, nebo za kolik se dá sehnat? Už budu muset myslet na nejhorší....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:26   Citovat  

Dutch napsal:
Hmm, takže to je bomba Bueee Otazka máte někdo doma motor H22A2, nebo za kolik se dá sehnat? Už budu muset myslet na nejhorší....


těch bude všude mraky Smutný ... kromě rozebrání motoru a důkladného vyčištění mě nic "chytrého" nenapadá ... to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:29   Citovat  

Rom. napsal:
těch bude všude mraky Smutný ... kromě rozebrání motoru a důkladného vyčištění mě nic "chytrého" nenapadá ... to mi hlava nebere

nebo doufat v zázrak cože cože ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:31   Citovat  

Rom. napsal:
těch bude všude mraky Smutný ... kromě rozebrání motoru a důkladného vyčištění mě nic "chytrého" nenapadá ... to mi hlava nebere
Ty brďo, to jsem dělal celý měsic robrat a vyčistit a teď za jedno nastartování znovu..... naštvanej To není možný opravdu jsem to víko propral vytřel vyfoukal, myslíš, že fakt za to nastartování by to mohlo udělat takovou paseku. to mi hlava nebere Vim jistota je jistota, ale opravdu vyndat motor a dělat to znovu na to nejsou peníze. Zkusím to zítra vyčistit a vyměním olej a uvidím..... Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Meda je teď offline  Meda
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:33   Citovat  

no vypadá to že sis zadělal na pořádej malér to mi hlava nebere Tak to koukám! to víš písek to je mrcha
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1425 1995 Civic Coupe  
Prelude je teď offline  Prelude
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:36   Citovat  

Neboj.Vpráci máme 2.2 acco motor pokud je to stejne (coz nevim kod motoru) tak se ozvi pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3104 1994 Prelude Si  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:36   Citovat  

jen takový malý offtopic jak se nejlevněji pískují nějaké části? aby to nebylo od odborníka...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:37   Citovat  

Dutch napsal:
Ty brďo, to jsem dělal celý měsic robrat a vyčistit a teď za jedno nastartování znovu..... naštvanej To není možný opravdu jsem to víko propral vytřel vyfoukal, myslíš, že fakt za to nastartování by to mohlo udělat takovou paseku. to mi hlava nebere Vim jistota je jistota, ale opravdu vyndat motor a dělat to znovu na to nejsou peníze. Zkusím to zítra vyčistit a vyměním olej a uvidím..... Smutný



odvrtej plech z víka ventilů a uvidíš ... lepší rozebrat než vyhodit přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:38   Citovat  

Rom. napsal:
odvrtej plech z víka ventilů a uvidíš ... lepší rozebrat než vyhodit přátele
Já ti rozumím, ale co budu dělat když rozeberu a budu mít rozebraný protože nemám prachy na to abych koupil díly abych to dal dohromady (těsnění pod hlavou) Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:48   Citovat  

Dutch napsal:
Já ti rozumím, ale co budu dělat když rozeberu a budu mít rozebraný protože nemám prachy na to abych koupil díly abych to dal dohromady (těsnění pod hlavou) Bueee


já tomu rozumím, ale za cenu jiného motoru můžeš mít auto na zimu ..

odlož to než budou ... ale ani nedávej klíček do zapalování Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:52   Citovat  

Vojtas napsal:
jen takový malý offtopic jak se nejlevněji pískují nějaké části? aby to nebylo od odborníka...
já to měl přes kámoše bylo to víko a vana za 200 je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:52   Citovat  

Prelude napsal:
Neboj.Vpráci máme 2.2 acco motor pokud je to stejne (coz nevim kod motoru) tak se ozvi pořádnej výtlem
dík, uvidíme co se bude dít OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:54   Citovat  

Dutch napsal:
já to měl přes kámoše bylo to víko a vana za 200 je to dobrý

ajo, ale na to musí bejt nákej spešl přístroj ne?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:54   Citovat  

Rom. napsal:
já tomu rozumím, ale za cenu jiného motoru můžeš mít auto na zimu ..

odlož to než budou ... ale ani nedávej klíček do zapalování Velmi šťastný
Jenom se chci zepta za kolik ujetých km se to zadře. myslím teoreticky. Vím že se to může stát hned, ale........ Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:55   Citovat  

Dutch napsal:
dík, uvidíme co se bude dít OK


je úplně jinej Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:56   Citovat  

Vojtas napsal:
ajo, ale na to musí bejt nákej spešl přístroj ne?
no je, ale nikdy jsem to neviděl Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:57   Citovat  

Dutch napsal:
no je, ale nikdy jsem to neviděl Velmi šťastný
Velmi šťastný chyba měls to vyfotit a zdokumentovat
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 23:58   Citovat  

Vojtas napsal:
Velmi šťastný chyba měls to vyfotit a zdokumentovat
příště se polepším Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 0:01   Citovat  

Dutch napsal:
dík, uvidíme co se bude dít OK

no uvidíš až sundáš víko jestli na hlavě z vrchu pod vačkama v oleji nebude plavat písek. Ale jestli jsi to hodně precizně a důkladně vymejval tk by tam měl bejt jen písek co je někde zaseklej a drží ta snad tam vydžel a žádnej se nepustil sundat odvrtat vyměnit olej a skusit a po chvíly zase vyměnit olej. tak bych to asi vyřešil já Se stydím koupit nějaký paramo olej a tím to prostě proplachovat Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 1985 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
pískování - ventilové víko
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2289s ][ Dotazy: 145 (0.0155s) ][ GZIP on - Debug on ]