Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vrakoviste mimo CR
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
vikingcz je teď offline  vikingcz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.1.2009 , 21:32   Citovat  

Nejezdi nekdo z vas nahodou nekam na vrakoviste mimo CR?Potreboval bych jeden dil co u nas nemaji,ale vim ze semo tamo byva na Polskych,a Nemeckych vrakacich,mozna i jinde....Davat za kousek plastu(novy z Hondy) 6tis+lak mi prijde dost....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157 2000 Insight  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 1:32   Citovat  

vikingcz napsal:
Nejezdi nekdo z vas nahodou nekam na vrakoviste mimo CR?Potreboval bych jeden dil co u nas nemaji,ale vim ze semo tamo byva na Polskych,a Nemeckych vrakacich,mozna i jinde....Davat za kousek plastu(novy z Hondy) 6tis+lak mi prijde dost....
možná bych zkusil sehnat to nový ale mimo čr.nemam s tim osobní zkušenost ale od kamaráda vim že se to (nebo by mělo) vyplatí.ale jak říkám,sám jsem nezkusil tak nevim je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1028  
vikingcz je teď offline  vikingcz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 12:17   Citovat  

Problem je,ze na moje auto se skoro nic nedelalo v druhovyrobe.A u originalu to mimo CR nove vychazi jen o malo levneji,coz nakonec zaplatis na postovnem,takze to vyjde nastejno...A navic jeste musis lakovat.Tyhle auta se delaly jen ve 4 barvach,a do Evorpy se dovezlo nejvice stribrnych,jako mam ja...

Proto shanim neco z vrakoviste,asi to bude nejlepsi volba Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157 2000 Insight  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 15:22   Citovat  

vikingcz napsal:
Problem je,ze na moje auto se skoro nic nedelalo v druhovyrobe.A u originalu to mimo CR nove vychazi jen o malo levneji,coz nakonec zaplatis na postovnem,takze to vyjde nastejno...A navic jeste musis lakovat.Tyhle auta se delaly jen ve 4 barvach,a do Evorpy se dovezlo nejvice stribrnych,jako mam ja...

Proto shanim neco z vrakoviste,asi to bude nejlepsi volba Mrk



Nehci ti brát iluze, ale najít na vrakárně Insighta bude taková pravděpodobnost, jako najít na chodníku zlatou cihlu Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
vikingcz je teď offline  vikingcz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 16:20   Citovat  

Nikdy nevis....zlate cihly se obcas na chodnicich jen tak povalujou....

A jen pro zajimavost: Kousek od Poznane byly dve vrakoviste s dilama na Insighta...Ma tam i dily na motor.Koupil jsem naraznik,kapotu a par drobnosti....

Ale jeste potrebuju jednu zlatou cihlu,a to blatnik....novy se mi fakt nechce kupovat...je to lehky maly kousek plastu....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157 2000 Insight  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 16:30   Citovat  

vikingcz napsal:
Nikdy nevis....zlate cihly se obcas na chodnicich jen tak povalujou....

A jen pro zajimavost: Kousek od Poznane byly dve vrakoviste s dilama na Insighta...Ma tam i dily na motor.Koupil jsem naraznik,kapotu a par drobnosti....

Ale jeste potrebuju jednu zlatou cihlu,a to blatnik....novy se mi fakt nechce kupovat...je to lehky maly kousek plastu....




Nojo, polský klucí holt se umí postarat Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 16:31   Citovat  

vikingcz napsal:
Problem je,ze na moje auto se skoro nic nedelalo v druhovyrobe.A u originalu to mimo CR nove vychazi jen o malo levneji,coz nakonec zaplatis na postovnem,takze to vyjde nastejno...A navic jeste musis lakovat.Tyhle auta se delaly jen ve 4 barvach,a do Evorpy se dovezlo nejvice stribrnych,jako mam ja...

Proto shanim neco z vrakoviste,asi to bude nejlepsi volba Mrk
a co potrebujes? co takhle si necaht vyrobit na zakazku .. ale nevim co potrebujes? blatnik? naraznik? nejakou listu? laminat je sice nachylnejsi nez plast ale je to asi jedina varianta
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 1998 Civic  
vikingcz je teď offline  vikingcz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 16:41   Citovat  

potrebuju blatnik(viz foto).Na fotce je levy(ten mam),ale potrebuju pravy,takze si ho predstav zrcadlove.

Uz jsem uvazoval o laminatu,ale je na tom hrozne zahybu a ohybu...Byla by to drbacka=drahe(aspon to mi bylo receno).Aby se to vyplatilo musel by to nekdo udelat tak za 1000covku...Navic nevim jestli by to slo udelat tak aby to bylo dost presne,a licovalo to pak s kapotou a naraznikem....

Zatim nejvetsi nadeje vkladam do ebay.com....do Ameru se tech aut dovezlo hodne.Snad se tam neco objevi....


16122007.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
16122007.jpg, 96.13 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157 2000 Insight  
vikingcz je teď offline  vikingcz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 16:44   Citovat  

Mimochodem...nemate nekoho v americe,kdo by mi to vyhledal na vrakarne tam,a poslal? Samozdrejmne za nejakou odmenu pro nej....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157 2000 Insight  
cd7 je teď offline  cd7
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 17:19   Citovat  

zdravim kde asi je to vrakovisko pri tej poznani
dik
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 133  
vikingcz je teď offline  vikingcz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 17:52   Citovat  

Swarzedz(plechy),Dabrowa(motodily)...vse okoli Poznane...Ale jinak cele Polsko je doslova posete vrakovistema,takze pokud nechces dily na takoveho exota jako mam ja,staci vyjet za hranice,a mit oteverene oci Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157 2000 Insight  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vrakoviste mimo CR
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0936s ][ Dotazy: 71 (0.0082s) ][ GZIP on - Debug on ]