Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
crushot je teď offline  crushot
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 22:47   Citovat  

to se mi moc líbí, takhle to fakt chodí - převzato z fóra tudy odkaz Úsměv

Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?
Asi 189
...
1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.
7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.
1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".
2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".
7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.
5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.
3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.
5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".
2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".
15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.
4 uživatele, kteří napíší "Źárovky RULEZZZZZZZZ"
8 uživatelů správců a moderátorů, kteří jim za to začnou vyhrožovat banem.
19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že tohle fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.
11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.
36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.
7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.
4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.
13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů, a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".
5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.
4 uživatelé, kteří budou říkat "A neřešilo se tady tohle před chvílí?".
1 uživatel, který o sobě prohlásí, že je tady nový, načež je vzápětí odhalen jako mulťák dávno "mrtvého" prudila.
13 uživatelů, kteří budou říkat "nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách".
1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit kolo u auta.
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 763  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 22:50   Citovat  

Hellborn zastupuje vice uzivatelu Mr. Green Mr. Green

1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo". Mr. Green
2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče". pořádnej výtlem
7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky. muhehe
5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích. muhehe
3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky. muhehe
5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka". to je oon !!! pořádnej výtlem
15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný. OK
8 uživatelů správců a moderátorů, kteří jim za to začnou vyhrožovat banem. kiss me

a tak dale ......
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 23:01   Citovat  

crushot napsal:
to se mi moc líbí, takhle to fakt chodí - převzato z fóra tudy odkaz Úsměv

Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?
Asi 189
...
1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.
7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.
1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".
2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".
7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.
5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.
3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.
5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".
2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".
15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.
4 uživatele, kteří napíší "Źárovky RULEZZZZZZZZ"
8 uživatelů správců a moderátorů, kteří jim za to začnou vyhrožovat banem.
19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že tohle fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.
11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.
36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.
7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.
4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.
13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů, a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".
5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.
4 uživatelé, kteří budou říkat "A neřešilo se tady tohle před chvílí?".
1 uživatel, který o sobě prohlásí, že je tady nový, načež je vzápětí odhalen jako mulťák dávno "mrtvého" prudila.
13 uživatelů, kteří budou říkat "nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách".
1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit kolo u auta.
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat.



OK OK pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 2002 CR-V  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 23:04   Citovat  

to videl honda forum ne pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 23:28   Citovat  

A kde jsou psani ti,kteri budou psat o tom,ze v praci vymenuji zarovky a ze jsou tudiz povolani karat ty ostatni,ze to delaji spatne Mrk ? Nápad je tu! Nápad je tu! Nápad je tu!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 23:31   Citovat  

a ještě tam chybí uživatelka která by napsala že to zvládne líp jak chlap
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
kefa je teď offline  kefa
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 23:32   Citovat  

Blur napsal:
a ještě tam chybí uživatelka která by napsala že to zvládne líp jak chlap

OK OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1639 1998 Civic VTEC  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 23:38   Citovat  

Blur napsal:
a ještě tam chybí uživatelka která by napsala že to zvládne líp jak chlap

ale jen kdyz je noc predtim pripichnuta na centralni pocitac a ma tak moznost si stahnout navod predem šuk šuk šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2009 , 23:49   Citovat  

Žárovka je hustá pořádnej výtlem
A ja jsem tam našel další hustotu pořádnej výtlem pořádnej výtlem


88804088gg0.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
88804088gg0.jpg, 59.98 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 0:02   Citovat  

FastCivic napsal:
ale jen kdyz je noc predtim pripichnuta na centralni pocitac a ma tak moznost si stahnout navod predem šuk šuk šuk
pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 0:03   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Žárovka je hustá pořádnej výtlem
A ja jsem tam našel další hustotu pořádnej výtlem pořádnej výtlem
néééé to musela psát naše sousedka, už jsme jeden podobnej dopis dostali pořádnej výtlem
ale na kafe sme jí nezvali, je stará
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.1.2009 , 2:49   Citovat  

pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.1.2009 , 22:14   Citovat  

Blur napsal:
pořádnej výtlem

co se furt smejes Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.1.2009 , 22:25   Citovat  

+ jeden uzivatel, kterej totalne zpochybni princip zarovky ;) <----- JA :)))

btw: vyborne to vytihuje fora :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.1.2009 , 22:25   Citovat  

crushot napsal:
to se mi moc líbí, takhle to fakt chodí - převzato z fóra tudy odkaz Úsměv

Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?
Asi 189
...
1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku....

A od toho je diskuzní fórum diskuzní fórum... aby se o věcech diskutovalo a všichni měli ponaučení že se nemají chlubit vyměněnou žárovkou protože tím zaplavují server Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Mardoc je teď offline  Mardoc
2 háčka
PříspěvekZaslal: 6.1.2009 , 22:50   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Žárovka je hustá pořádnej výtlem
A ja jsem tam našel další hustotu pořádnej výtlem pořádnej výtlem

to musel bejt nakej frajer z toho fakt chciju Je to tam. Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1994 Civic  
crushot je teď offline  crushot
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.1.2009 , 23:07   Citovat  

Vojtas napsal:
A od toho je diskuzní fórum diskuzní fórum... aby se o věcech diskutovalo a všichni měli ponaučení že se nemají chlubit vyměněnou žárovkou protože tím zaplavují server Velmi šťastný


he he...máš recht...nemá to vůbec psát, ptž to pak po něm bude každej chtít...Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 763  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.1.2009 , 23:36   Citovat  

Bitkar napsal:
+ jeden uzivatel, kterej totalne zpochybni princip zarovky Mrk <----- JA Úsměv))

btw: vyborne to vytihuje fora Úsměv

vyraz pohlcovac tmy uz pouzivam nejakej ten patek Hihi Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.1.2009 , 0:33   Citovat  

jo je to stary clanek, ale nejak sem si na to vzpomnel :) za celou dobu internetu jeden z mych nejoblibenejsich.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1782s ][ Dotazy: 103 (0.0147s) ][ GZIP on - Debug on ]