Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
kolik je u vás sněhu?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 3
crushot je teď offline  crushot
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 16:53  Naposledy upravil crushot dne 5.1.2009 , 17:57, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Právě jsem to měřil a naměřil 20 cm a stále padá...Úsměv

jj...Rychnov nad Kněžnou Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 763  
určin je teď offline  určin
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 16:58   Citovat  

HHHOOOODDDNNEEE MOOOCCC Velmi šťastný
Jablonec nad Jizerou Úsměv je tu cca 30cm Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1021  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 16:59   Citovat  

MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC !!!!!!!!!!!!!!!!!! Asi 4 cm pořádnej výtlem Idelál je 0 cm šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
tigi je teď offline  tigi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:00   Citovat  

počkat pánové co že jste si to teď měřili ? pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 168 2004 Civic  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:00   Citovat  

u nás 3,9 Hihi pořádnej výtlem

hlavně si na to bílý svinstvo neberte plamenomet, ať si ním pak nepodpálíte barák jako ten maník v USA HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
ian je teď offline  ian
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:01   Citovat  

a furt padá

[web:051fcfb4ea]http://kamery.humlnet.cz/cz/kamery/trutnov-namesti[/web:051fcfb4ea]
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 845 1998 Integra Type-R  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:08   Citovat  

3cm a u Muzea 4... pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:08   Citovat  

tigi napsal:
počkat pánové co že jste si to teď měřili ? pořádnej výtlem pořádnej výtlem


Miki Civic napsal:
u nás 3,9 Hihi pořádnej výtlem

Tak to je v pohodě, pořád víc jak Miki pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
coodl je teď offline  coodl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:11   Citovat  

no jsem ze severu a mam tu opravdu nadilku asi 0,5 cm pořádnej výtlem pořádnej výtlem ale jo do vecera asi bude ten centak Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 616 1995 Civic Coupe  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:20   Citovat  

snehu je dost a pribyva ho
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Dejf_cz je teď offline  Dejf_cz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:20   Citovat  

Na prijezdove ceste dom hodneee moc... tlacim to spojlerem takze funguju jak rolba Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 166  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:21   Citovat  

my máme tak zhruba tři centimetry, padá pořád ale na zemi se to neprojevuje Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:51   Citovat  

chumelenice skoro celý den.

cca 10čísel
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:55   Citovat  

20cm Vsetinsko
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470  
misan je teď offline  misan
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:56   Citovat  

vysočina okr.H Brod 10cm a pořád chumelí.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1539  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 17:59   Citovat  

prave vse roztalo, Znojmo pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
Meda je teď offline  Meda
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 18:26   Citovat  

no tak u nás tak asi 10cm ještě jsem nebyl venku a stále padá BRRRR zmatenej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1425 1995 Civic Coupe  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 18:29   Citovat  

jagy napsal:
20cm Vsetinsko

No to si dělaš kozy ne? Přitlač.
Nebo na HB je min jak V RpR???
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
Miška je teď offline  Miška
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 18:34   Citovat  

Strááášně moc Velmi šťastný .....asi tak 4 cm a furt padá... kuky kuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 81 1991 CR-X  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 18:37   Citovat  

já bych tady to depresivní téma zrušil ....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 18:44   Citovat  

Miki Civic napsal:
já bych tady to depresivní téma zrušil ....
Zavírat oči můžeš, ale až sebou řízneš na chodníku, tak se nediv, to bílé studené je sníh pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 18:45   Citovat  

moc na auto a malo na lyze a prkno
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 1999 Civic  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 18:50  Naposledy upravil Miki Civic dne 5.1.2009 , 18:51, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Henges napsal:
Zavírat oči můžeš, ale až sebou řízneš na chodníku, tak se nediv, to bílé studené je sníh pořádnej výtlem


zmrzlá dešťová voda to snad ne

vpohodě mám letní sportovní tenisky, ty drží jak sviňa pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
ian je teď offline  ian
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 18:50   Citovat  

Winie napsal:
moc na auto a malo na lyze a prkno


tak přijeď knám pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 845 1998 Integra Type-R  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 19:01   Citovat  

jéééééé na té fotce co sem dal ian se rozsvítilo jéééééé pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 19:30   Citovat  

Tři kiss me
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
coodl je teď offline  coodl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 19:31   Citovat  

tak jsem si odskocil pro baterii novou do coupatka a snehu docela malo ale ta zima to jsem si pripadal jak v gronsku pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 616 1995 Civic Coupe  
ian je teď offline  ian
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 19:34   Citovat  

Miki Civic napsal:
jéééééé na té fotce co sem dal ian se rozsvítilo jéééééé pořádnej výtlem


tý jo to je postřeh pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 845 1998 Integra Type-R  
coodl je teď offline  coodl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 19:42   Citovat  

Miki Civic napsal:
jéééééé na té fotce co sem dal ian se rozsvítilo jéééééé pořádnej výtlem


no a ja si vsimnul ze tam zmizel clovicek:D a a nekdo si zhasnul doma pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 616 1995 Civic Coupe  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 19:43   Citovat  

ian napsal:
tý jo to je postřeh pořádnej výtlem
Neboj, to si zvykneš že Miki je trošku pomalejší pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
kolik je u vás sněhu?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2588s ][ Dotazy: 145 (0.0397s) ][ GZIP on - Debug on ]