Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
ITR aneb VTEC pod kůží
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 3
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 21:53  Naposledy upravil coudu dne 19.1.2009 , 23:38, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Čawes H-fans

Ačkoli sem to nečekal tak brzy, stal jsem se novým pánem černé bestie Je to tam. .
V sobotu jsem si ji přivezl z 230km vzdálené Plzně ,z vyhřáte Alikanteho garáže, až k nám do Krkonoš.
I když mi každej řikal že dát takovej ranec za 10 let starý auto je šílenost , tak po tomhle víkendu už vím že
jsem špatně určitě neudělal Úsměv .
Díky špatnejm silničním podmínkám (přez den solnej roztok,v noci sněhová břečka) to snad ne a zimákům s 1,5mm vzorkem jsem toho sice moc nenajezdil (cca 500km) ale musím říct že je to MAZEC!!! VTEC .Smekám před japonským umem Tak to koukám!
Teď už ale čeká v garáži až ledy povolej a bude moct ukázat sví kvalitky naplno.

Takže těm co šetřej na svoji vysněnou Honda držim palce a pevný nervy při odpírání si pifko ať vám to klapne jako mě
...stojí to zato je to dobrý

Jo a chci poděkovat Alikantemu za super spolupráci OK dík
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1329 2007 FR-V  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 22:05   Citovat  

tak hlavně jezdi opatrně ať jí nerošleháš. Byla by to škoda.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2887  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 22:08   Citovat  

hezkýý, tak další splněný sen co? Úsměv Tak ať ti to lítá VTEC je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
lulin je teď offline  lulin
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 22:09   Citovat  

...taky se přidám, opatrně, opatrně, opatrně, at není mezi stovkami omotaných ITR, ztracených nadobro v Hondím nebi VTEC at ti dělá jen radost OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 531 1998 Integra Type-R  
kingart je teď offline  kingart
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 22:42   Citovat  

napis nejaky tipy, co te vedlo prave k Allicantove rakete, na co si dat bacha.Co tak nechat dovoz z ciziny?Je to ok, sou tam nejaky problemy? je mi jasne ze jsti tim prochazel stejne jako ja, tak by mne zajimalo jeslt by ses nepodelil o zkusenosti Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 353  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 22:44   Citovat  

vojt4s napsal:
hezkýý, tak další splněný sen co? Úsměv Tak ať ti to lítá VTEC je to dobrý


hlavně ať ti to nelítá jako vojtasovi v Avataru pořádnej výtlem Honda
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 1991 CR-X  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 22:51   Citovat  

MalTake napsal:
hlavně ať ti to nelítá jako vojtasovi v Avataru pořádnej výtlem Honda


jeva už zas. chceš dát link? a´t si to můžeš pouštět každou chvíli ? Velmi šťastný

bububuu offtopic
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 22:52   Citovat  

vojt4s napsal:
jeva už zas. chceš dát link? a´t si to můžeš pouštět každou chvíli ? Velmi šťastný

bububuu offtopic
už sem si ten tvůj avatar stáhnul před půl rokem pořádnej výtlem už mi obouchává mobil wokurka
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 1991 CR-X  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 22:53   Citovat  

MalTake napsal:
už sem si ten tvůj avatar stáhnul před půl rokem pořádnej výtlem už mi obouchává mobil wokurka


proboha pořádnej výtlem Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 22:54   Citovat  

vojt4s napsal:
proboha pořádnej výtlem Mr. Green


mam tam i gizmi-ho houpačku pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 1991 CR-X  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 23:09   Citovat  

Grats.. super auto, ale bacha at neprecenis sve moznosti.. i ITR umi kousat. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470  
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 23:35   Citovat  

Nj nesmim jančit .. vono přestup z filcky MPI je docela mazec pořádnej výtlem
proto začnu až na to budou OK podmínky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1329 2007 FR-V  
Caltiger je teď offline  Caltiger
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 23:35   Citovat  

citovat:

... I když mi každej řikal že dát takovej ranec za 10 let starý auto je šílenost , tak po tomhle víkendu už vím že
jsem špatně určitě neudělal Úsměv ....


to mi hlava nebere Nic si z toho nedělej, mně to říkali také a byl to o trochu větší "raneček" ale jsem ráda, že potvrzuješ, že to stojí za to. je to dobrý Takže gratuluji dalšímu spokojenému majiteli ITR. VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 279 1999 Integra Type-R  
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 23:42   Citovat  

Caltiger napsal:


to mi hlava nebere Nic si z toho nedělej, mně to říkali také a byl to o trochu větší "raneček" ale jsem ráda, že potvrzuješ, že to stojí za to. je to dobrý Takže gratuluji dalšímu spokojenému majiteli ITR. VTEC


Dík
Nojo v tvím případě to byl asi pořádnej raneček 30tis. km najeto... pořádnej výtlem

Vletě sem se u tý tví krásky fotil na Tuning párty v Hradci HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1329 2007 FR-V  
Caltiger je teď offline  Caltiger
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 23:49   Citovat  

coudu napsal:
Dík
Nojo v tvím případě to byl asi pořádnej raneček 30tis. km najeto... pořádnej výtlem

Vletě sem se u tý tví krásky fotil na Tuning párty v Hradci HaHaaa



No vida a já tam zrovna nevybírala s kasičkou za fotku Velmi šťastný

Jjj v Hradci to nebylo špatné a taky jsem si odvezla pohár za sprint ... samozřejmě až po esovic ITR je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 279 1999 Integra Type-R  
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.1.2009 , 23:56   Citovat  

Caltiger napsal:
No vida a já tam zrovna nevybírala s kasičkou za fotku Velmi šťastný

Jjj v Hradci to nebylo špatné a taky jsem si odvezla pohár za sprint ... samozřejmě až po esovic ITR je to dobrý


No jen sem se kní přiblížl hned se namě zle podívali tví kolegové a hnali mě pryč Velmi šťastný

Nj ta Esovka byla pekelná!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1329 2007 FR-V  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 0:01   Citovat  

MalTake: pořádnej výtlem me ten avatar proste okouzlil.. :o)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 8:36   Citovat  

tak ještě jednou gratulace a pamatuj co jsem ti psal Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
beruska.evuska je teď offline  beruska.evuska
3 háčka
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 9:33   Citovat  

Taky sem měla čest se v ní svést...Tímto tě vítáme mezi Honda meetallll přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1425  
Gregy je teď offline  Gregy
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 9:44   Citovat  

Gratuluju ke koupi. Z těch peněz si nic nedělej,to slyšel snad každej kdo kupoval ITR. Ale ona jim všem spadne čelist až je svezeš. Hlavně pomalu ať nedopadne jak Marfiho wokurka Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 646 1998 Integra Type-R  
alicante je teď offline  alicante
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 11:05   Citovat  

coudu: nemas zac. Myslim, ze je v dobrejch rukach aspon, i kdyz i po tak kratky dobe to pro me bylo tezsi se ji vzdat nez jinych aut treba. Holt jsem ji bral od zacatku jinak.

beruska.evuska: tys taky mela ITR? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2162 2009 Accord Type-S  
beruska.evuska je teď offline  beruska.evuska
3 háčka
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 11:14   Citovat  

alicante napsal:
coudu: nemas zac. Myslim, ze je v dobrejch rukach aspon, i kdyz i po tak kratky dobe to pro me bylo tezsi se ji vzdat nez jinych aut treba. Holt jsem ji bral od zacatku jinak.

beruska.evuska: tys taky mela ITR? Úsměv


Hele nedělej se...a když píšu, že sem měla čest se v ní svést...myslela sem tudíž tu samou... HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1425  
alicante je teď offline  alicante
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 11:23   Citovat  

beruska.evuska napsal:
Hele nedělej se...a když píšu, že sem měla čest se v ní svést...myslela sem tudíž tu samou... HaHaaa


HaHaaa Njn, ale neni cest se v NI svezt, ale se MNOU svezt.. HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2162 2009 Accord Type-S  
beruska.evuska je teď offline  beruska.evuska
3 háčka
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 11:24   Citovat  

alicante napsal:
HaHaaa Njn, ale neni cest se v NI svezt, ale se MNOU svezt.. HaHaaa


No jinak sem to ani nemyslela..zlato Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1425  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 13:17   Citovat  

gratuluju, hlavne se nenech moc unest a nerozstrel to... kdyz se clovek zapomene ve vtecu tak to muze jit snadno ;)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 13:19   Citovat  

Bitkar napsal:
gratuluju, hlavne se nenech moc unest a nerozstrel to... kdyz se clovek zapomene ve vtecu tak to muze jit snadno Mrk


to víme dobře že Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 13:44   Citovat  

Bitkar napsal:
gratuluju, hlavne se nenech moc unest a nerozstrel to... kdyz se clovek zapomene ve vtecu tak to muze jit snadno Mrk


přsně takhle sem přišel o svojí první hodnu HaHaaa zase ale musim říct že jsem vyhrál a to je hlavní VTEC Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 14:01   Citovat  

ty ses srdcar, koukam :D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 15:59   Citovat  

tak me napada otazka, ktera z hondicek ma ''nejmohutnejsi'' vtec kick ? ctr, itr, atr ? ok nsx nechme stranou Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
alicante je teď offline  alicante
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2009 , 16:12   Citovat  

eXi_ napsal:
tak me napada otazka, ktera z hondicek ma ''nejmohutnejsi'' vtec kick ? ctr, itr, atr ? ok nsx nechme stranou Se stydím


Mel jsem vsechny 3 a pokud mluvis o serii, tak jednoznacne ITR. I kdyz kopanec v ATR taky neni tak vzdalenej.. CTR i-vtec uz je zas jinde celkove, ale ne kopancem, kdyz spina nekolikafazove..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2162 2009 Accord Type-S  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
ITR aneb VTEC pod kůží
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2111s ][ Dotazy: 145 (0.0230s) ][ GZIP on - Debug on ]