Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
evropanky vs asiatky
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 3

Ktera lidska rasa se vam libi vice v zenskem podani?
Asiatky
26%
 26%  [ 17 ]
Evropanky
65%
 65%  [ 41 ]
Nebo snad ani jedno? (cernosky, hispanky,...)
7%
 7%  [ 5 ]
Hlasovalo : 63
Celkem hlasů : 63

Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:35   Citovat  

Tak me napadl dalsi pruzkum hondi verejnosti :)

Kdyz jsme na ty japonsky auta, tak co japonky nebo ,spis jako celek, asiatky? Jak se vam libi? nebo radsi preferujete evropskou krasu?
Ja se priznam, ze mam asi nejakou krizi stredniho veku a posledni dobou silim po asiatkach :D

Misenky nechame stranou pro zjednoduseni, ty sou k sezrani vetsinou hodne ale tezko rict, jestli je to spis beloska nebo asiatka. Takze jen jednu odpoved.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Mardoc je teď offline  Mardoc
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:37   Citovat  

JA mam slabost na obe neni nad krasnou ceskou divku Hihi Ale taky neni nad krasnou japonskou slecnou Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1994 Civic  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:39   Citovat  

no a kdyz pominem ze v obou rasach se najdou opravdu extremni kocky? Ono i cernoska muze bejt asi fakt kus ze.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:41   Citovat  

to mi hlava nebere tyjo mam dilema
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:44  Naposledy upravil kamol dne 21.1.2009 , 15:51, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

zalezi jake asiatky.si vem jak vypada korejka,jak vypada japonka,vietnamka.kazda vypada jinak no.
treba vietnamky jsou desne to snad ne to snad ne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:48   Citovat  

Již Dalimil ve své kronice píše: Lepší českou selku sňjéti nežli němkyňu kněžnu za ženu mjéti... (nebo tak nějak) Aneb český kluk by měl mít český buchty... HaHaaa

Ale abych řekl pravdu,tak... ...jsem ženatý... pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Lucy je teď offline  Lucy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:50   Citovat  

Můžu taky hlasovat? Lucy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1468 1987 Civic  
Urso je teď offline  Urso
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:50   Citovat  

Lucy napsal:
Můžu taky hlasovat? Lucy


Proč by jsi nemohla? Lucy Lucy Lucy
Vždyť neni nenormální aby se slečnám nelíbily slečny svatoušek
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1546 1997 Civic Coupe  
Lucy je teď offline  Lucy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:56   Citovat  

sososo napsal:
Proč by jsi nemohla? Lucy Lucy Lucy
Vždyť neni nenormální aby se slečnám nelíbily slečny svatoušek
je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1468 1987 Civic  
V@P je teď offline  V@P
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:04   Citovat  

Já spíš ty evropanky ale čas od času trocha exotiky neuškodí Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 509  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:05  Naposledy upravil Bitkar dne 21.1.2009 , 16:07, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

jj, slecny hlasujte taky, u blur to povazuju po minuly ankete za povinnost ;)

ad vietnamky: nesmis koukat po trznicich na stary vietnamky s vypadanyma zubama :) I vietnamka, mlada pekna holka muze bejt fakt kus, ackoliv uz jsou takovy zlutejsi a nejsou zas tak krasou prosluly, to je fakt (treba ja taky zrovna na vietnamky nejsou, ale ze by to bylo zas zly, to fakt ne). A Korejka? by ses divil, jednu znam a je k nakousnuti, ne-li k sezrani. Cinanky jsou extra, japonky taky moc hezky a Filipinky jsou mazec. Za posledni dobu to mam zmapovany, tak mi muzes verit :)

Helby: neni to nemky vs cesky :) jako bezesporu z evropanek cesky a slovenky jsou best ;) dle myho skromnyho nazoru.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:07   Citovat  

šéský cholká a pak už jedině Eva Mendez mravenec
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 2003 Accord Type-S  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:07   Citovat  

Bitkar napsal:
jj, slecny hlasujte taky, u blur to povazuju po minuly ankete za povinnost Mrk

ad vietnamky: nesmis koukat po trznicich na stary vietnamky s vypadanyma zubama Úsměv I vietnamka, mlada pekna holka muze bejt fakt kus. A Korejka? by ses divil, jednu znam a je k nakousnuti, ne-li k sezrani. Cinanky jsou extra, japonky taky moc hezky a Filipinky jsou mazec. Za posledni dobu to mam zmapovany, tak mi muzes verit Úsměv

Helby: neni to nemky vs cesky Úsměv jako bezesporu z evropanek cesky a slovenky jsou best Mrk dle myho skromnyho nazoru.
když já sse fakt nemůžu rozhodnout ale asi spíš ta evropa :hehe:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:09   Citovat  

Bitkar napsal:

Helby: neni to nemky vs cesky Úsměv


To jsem si přečet... Úsměv Akorát Dalimil holt asi neznal Japonsko a Asii no... Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:11  Naposledy upravil Bitkar dne 21.1.2009 , 16:12, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Hellborn napsal:
To jsem si přečet... :-) Akorát Dalimil holt asi neznal Japonsko a Asii no... :P


lol, to je dobrej postreh :D asi fakt japonku Dalimil nepotkal :)))) btw: zajmavy ctivo :D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:11   Citovat  

Některé Asiatky jsou opravdu moc pěkný,ale jinak určitě Evropanky.. OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
neyo je teď offline  neyo
Moderátor
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:13   Citovat  

V každý rase může bejt pěkná ženská, ale není co řešit... Ty evropanky bych neházel do jednoho pytle, pro mě jsou nejkrásnější všechny slovanky + maďarky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1707 2000 Civic  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:27   Citovat  

pro ty co se nemuzou rozhodnout: Si predstavte ze pred vami stoji krasna asiatka a krasna evropanka a vy si muzete vybrat jednu z nich, kterou si vyberete?
Spis jde o to co se vam vic libi.... kdyz vemu typicky zastupkyne:

Asiatky jsou vetsinou mensi, krehci, takovy roztomilejsi (takovy spis kotata), cerny vlasy rovny, tmavy oci asi proste maji svoje specifika.
Evropanky jsou zase vyssi, maji dlouhy nohy, takvy spis kocky, tygrice, muze byt blondyna nebo hnedovlaska s vlnityma vlasama a modryma ocima.

... berte to takle, proste docela diametralni rozdil.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
neyo je teď offline  neyo
Moderátor
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:31   Citovat  

Tobě se to stalo, nebo proč to řešíš? Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1707 2000 Civic  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:35   Citovat  

Tak v každém se něco najde jsou hezký evropanky i asiatky a pak jsou zase ošklivý evropanky i asiatky
Ale nejhezčí jsou češky a slovenky je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:35   Citovat  

ne, ja si nevybiram mezi, ja jdu primo po asiatkach :)) takze jestli budu vybirat tak mezi dvema asiatkama :D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 18:39   Citovat  

zalezi na stavu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 18:41   Citovat  

Bitkar napsal:
pro ty co se nemuzou rozhodnout: Si predstavte ze pred vami stoji krasna asiatka a krasna evropanka a vy si muzete vybrat jednu z nich, kterou si vyberete?
Spis jde o to co se vam vic libi.... kdyz vemu typicky zastupkyne:

Asiatky jsou vetsinou mensi, krehci, takovy roztomilejsi (takovy spis kotata), cerny vlasy rovny, tmavy oci asi proste maji svoje specifika.
Evropanky jsou zase vyssi, maji dlouhy nohy, takvy spis kocky, tygrice, muze byt blondyna nebo hnedovlaska s vlnityma vlasama a modryma ocima.

... berte to takle, proste docela diametralni rozdil.


a proc ne rovnouo obe naraz šuk Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Ryba je teď offline  Ryba
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 18:44   Citovat  

Bitkar napsal:
ne, ja si nevybiram mezi, ja jdu primo po asiatkach Úsměv) takze jestli budu vybirat tak mezi dvema asiatkama Velmi šťastný

hele a kde ty asiatky naháníš. poraďÚsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1203 1986 CR-X  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 18:55   Citovat  

na trznici :D neee, delam si srandu :) tak ruzne. Internet je mocny. Tim nechci rict ze secko jen na dalku, internet a asiatky jsou i v praze ze :)

Kamol: protoze sem rek a takle polozil otazku.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Mardoc je teď offline  Mardoc
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 18:59   Citovat  

Bitkar napsal:
na trznici Velmi šťastný neee, delam si srandu Úsměv tak ruzne. Internet je mocny. Tim nechci rict ze secko jen na dalku, internet a asiatky jsou i v praze ze Úsměv

Kamol: protoze sem rek a takle polozil otazku.


Jak pises net je mocný a myspace jeste víc, taky si momentalne pisu s japonkou jménem Myiuky Velmi šťastný ja celkove miluju japonsko a jejich kulturu, takze japonkama taky vůbec nepohrdnu šuk V pristim zivote mam jasno Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1994 Civic  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 19:03   Citovat  

a odkud je Miyuki? :)) Jsi muj clovek ;)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 19:06   Citovat  

Mardoc napsal:
Jak pises net je mocný a myspace jeste víc, taky si momentalne pisu s japonkou jménem Myiuky Velmi šťastný ja celkove miluju japonsko a jejich kulturu, takze japonkama taky vůbec nepohrdnu šuk V pristim zivote mam jasno Velmi šťastný


hod tu jeji myspace kouknu se Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Bivoj je teď offline  Bivoj
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 19:18   Citovat  

ony japonky kdyz se to veme jako prumer tak bych rek ze evropanky apod jsou v prumeru hezci...ale kdyz se aspon trosku zadari tak (aspon u me) prevalcuje kdejakou evropskou modelínu Velmi šťastný .. ale vzhledem k tomu ze tady jde o to co se komu vic "libi" tak predpokladam ze se nebude hlasovat z osklivejch holek ...takzeeee...hlasuju pro asiatky to je jasny Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157 2000 Integra Type-R  
Mardoc je teď offline  Mardoc
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 19:21  Naposledy upravil Mardoc dne 21.1.2009 , 19:25, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Moment hosi jdu ji najit Velmi šťastný tudy odkaz tak tady je ale bohuzel musite bejt kamaradi Velmi šťastný aby jste videli ostatni jeji fotky Úsměv

ps:. az budu vecer doma tak kdyztak zkusim poslat nejaky jeji fotky Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1994 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
evropanky vs asiatky
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1965s ][ Dotazy: 148 (0.0174s) ][ GZIP on - Debug on ]