Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Anketa: proudění vzduchu
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1

Nejčastěji používám polohu
hlava
0%
 0%  [ 0 ]
hlava / nohy
11%
 11%  [ 7 ]
nohy
1%
 1%  [ 1 ]
okno / nohy
67%
 67%  [ 40 ]
okno
16%
 16%  [ 10 ]
žádné
1%
 1%  [ 1 ]
Hlasovalo : 59
Celkem hlasů : 59

neyo je teď offline  neyo
Moderátor
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:30   Citovat  

Myslím, že se to neřešilo a já se přistihl, že používám prakticky jen jednu polohu a to okno/nohy, maximálně když se mlží okno tak okno Úsměv Co ostatní? Jaké nastaveí vám nejvíce vyhovuje, popř. nejvíc využíváte?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1707 2000 Civic  
LadyImagine je teď offline  LadyImagine
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:32   Citovat  

nejčastěji na okno...a když je venku mokro tak aji na nohy OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2389 2010 Jazz  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:34   Citovat  

okno nohy, okno se mlzi a na nohy je od podlahy zima.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Lenny je teď offline  Lenny
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:35   Citovat  

přesně..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 197 1991 CR-X  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:35   Citovat  

v extrémních mrazech jen na okno po zahřátí okno/nohy a s vyhřátym komplet autem přepínam na hlava/nohy

když nemrzne nebo se mi nemlží okno z jiného důvodu jezdim jenom hlava/nohy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:37   Citovat  

proudeni vzduchu na hlavu vubec nepouzivam pac to hrozne unavuje oci.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 2014 Civic  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:38   Citovat  

když musim tak hlava nohy.... ale vetšinou vyjíždím z teplý garáže, takže Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
rattray je teď offline  rattray
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:42   Citovat  

Okno nohy,jedině je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1182 1990 Civic GT  
gear je teď offline  gear
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:42   Citovat  

taky okno nohy, nebo jen na nohy. na hlavu to nemám rád, horkej suchej vzduch na hlavu je naprd, když je člověku zima na nohy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2845 2016 Civic Tourer  
Jofrey je teď offline  Jofrey
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:42   Citovat  

Pouze okno/nohy. Okno se odmlží, bo rozmrzne a na nohy je teplo stejně jako všude, páč teplý vzduch stoupá nahoru, cirkuluje OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2301  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 16:43   Citovat  

99% okno (st. 1), po ohřátí motoru občas hlava/nohy (větrák naplno, odklon směru od řidiče) a pak zas zpátky na okno (st. 1).
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 20:55   Citovat  

ze zacatku okno/nohy (ale jen v zime nebo kdyz prsi) a pak prepinam na hlavu/nohy, v lete jedu porad hlava/nohy, meli by tady jit zafajfkovat dve moznosti Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
habix je teď offline  habix
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.1.2009 , 0:48   Citovat  

z 90% okno/nohy a potom okno nebo hlava/nohy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 226 1998 Civic  
caras je teď offline  caras
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.1.2009 , 0:57   Citovat  

Tak já teplý vzduch na okno a nohy a zároveň chladnější na hlavu Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 133 1997 Accord  
happy je teď offline  happy
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.1.2009 , 13:09   Citovat  

mi nezbyva abych nezmrzl foukat na telo pripadne sklo ... protoze nevim proc, ale na nohy to moc nejde. jinak po ninjove zasahu to hreje krasne a fen na zmrzle ruce je hooodne prijemny. jen skoda tech nohou. zeby se nejaka klapa nechtela prestavovat??? ..... hmmm ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1115  
Klasounek je teď offline  Klasounek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.1.2009 , 16:35   Citovat  

Happy: co byl ten zásah? Výměna termostatu? Taky budu muset provést.... Jinak s tím foukáním na nohy...taky mi příjde, že to vůbec nefachá, i když už to fouká teple ze všech ostatních dir, tak na nohy to skoro není cítit. Zkraje vůbec a po hóódně dlouhé době tam trošku něco leze. Jako by se vzduch stihnul někde ochladit, ale to se mi nezdá...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 356 2006 Civic i-CTDi  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 22.1.2009 , 16:40   Citovat  

Klasounek napsal:
Happy: co byl ten zásah? Výměna termostatu? Taky budu muset provést.... Jinak s tím foukáním na nohy...taky mi příjde, že to vůbec nefachá, i když už to fouká teple ze všech ostatních dir, tak na nohy to skoro není cítit. Zkraje vůbec a po hóódně dlouhé době tam trošku něco leze. Jako by se vzduch stihnul někde ochladit, ale to se mi nezdá...


jojo, menil jsem termostat s celou naplni chladiciho okruhu. problem ze auto nefouka na nohy ma ted hodne lidi v mem okoli. nevim jak to resit. Abych rekl pravdu tak ani nevim jestli mi to na nohy topi pac mam vetsinou teplou obuv .-)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 2014 Civic  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.1.2009 , 16:55   Citovat  

happy napsal:
mi nezbyva abych nezmrzl foukat na telo pripadne sklo ... protoze nevim proc, ale na nohy to moc nejde. jinak po ninjove zasahu to hreje krasne a fen na zmrzle ruce je hooodne prijemny. jen skoda tech nohou. zeby se nejaka klapa nechtela prestavovat??? ..... hmmm ...

a kdyz je vypnuty motor je slyset motorek po precvaknuti polohy ze tam skutecne dojede? Me pri koupi nefungovaly asi dve polohy ale stacilo rozebrat ten ovladaci panel a proletovat desku u konektoru kde to bylo popraskane... OK

edit: teda nevim jestli mluvis o P4G nebo o jinem vozitku....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 1995 Prelude VTEC  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.1.2009 , 8:29   Citovat  

váhal jsem jestli mam hlasovat pro okno/nohy nebo jenom okno. Když mi to na nohy fouká trochu víc tak se mi zpotěj a je to ještě horší než když mi na ně byla zima. Takže používam okno a když je už auto vytopený tak uberu teplotu a čudl natočim mezi polou okno a okno/nohy. Jinak přes léto používam klimu + hlava/nohy.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2887  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 23.1.2009 , 9:35   Citovat  

chybí mi jestě jedna poloha...já foukám okno nohy + kdyz mi je teplo jestě pustím vstup cerstvého vzduchu studeného aby ostatní necamrali ze jim je kosa...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
happy je teď offline  happy
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.1.2009 , 10:51   Citovat  

PreludeZ napsal:
a kdyz je vypnuty motor je slyset motorek po precvaknuti polohy ze tam skutecne dojede? Me pri koupi nefungovaly asi dve polohy ale stacilo rozebrat ten ovladaci panel a proletovat desku u konektoru kde to bylo popraskane... OK

edit: teda nevim jestli mluvis o P4G nebo o jinem vozitku....


vyzkousim ... ale ono to je asi posledni vec co mne na c4g o kterem byla rec a ostatne i na p4g trapi Smutný(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1115  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 23.1.2009 , 10:55   Citovat  

chybi mi poloha na konicka šuk pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
cocks je teď offline  cocks
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 23.1.2009 , 11:31   Citovat  

jojo...logicky okno/nohy....dost trpim na studený nohy a okna se mi pořád mlžej teď v zimě takže asi tak.....navíc...hlava-nohy není moc přijemný, pže to vysušuje oči.....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3402 1990 CR-X VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Anketa: proudění vzduchu
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1575s ][ Dotazy: 120 (0.0125s) ][ GZIP on - Debug on ]