Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Obama a 3.svetova
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 3
Mardoc je teď offline  Mardoc
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 15:39   Citovat  

Zdravim narazil jsem na jeden docela dost zajimavej dokument, pokud nekdo mate aspon 20min a zajima vas deni ve svete atd , urcite doporucuju shlednout!! Ten chlapek uz napsal hafo knizek, kde psal jaka bude vlada prezidenta USA a jak se to odrazi ve svete. Jako ze na tyhle veco moc nejsem, ale tohle jsem fak zkouknul

Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1994 Civic  
Urso je teď offline  Urso
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 16:28   Citovat  

OK OK OK OK OK OK OK OK OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1546 1997 Civic Coupe  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 16:32   Citovat  

Se divim, že v tom nemá prsty Jirka.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 899 2000 Civic  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 16:41   Citovat  

Onehda jsem někde četl že v roce 2010 vypukne třetí světová válka, a důvodem bude pokus o atentát na důležitou osobu. Také že ve válce budou použity konvenční zbraně,ale pak se to zvrtne v nukleární válku .. do pěti let bude Evropa úplně z decimovaná a takřka úplně vyhubena. Předpověděla ta nějaká Maďarská "slepá bába" ...

Je to na nic, 21.12.2012 končí Máyský kalendář,a toto datum se spojováno zase s mnohými živelnými pohromami, válkami různých epidemií atd.. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 16:43   Citovat  

rooney napsal:
Onehda jsem někde četl že v roce 2010 vypukne třetí světová válka, a důvodem bude pokus o atentát na důležitou osobu. Také že ve válce budou použity konvenční zbraně,ale pak se to zvrtne v nukleární válku .. do pěti let bude Evropa úplně z decimovaná a takřka úplně vyhubena. Předpověděla ta nějaká Maďarská "slepá bába" ...

Je to na nic, 21.12.2012 končí Máyský kalendář,a toto datum se spojováno zase s mnohými živelnými pohromami, válkami různých epidemií atd.. Úsměv


no ty jsi úplný prorok Velmi šťastný

kde ty na to chodíš? stejně, na obamu je do půl roku nejmín atentát, jestli přímo nepude pod drn...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 16:52  Naposledy upravil Giger dne 28.1.2009 , 16:54, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Jo ta baba taky predpovedela ze :
    2125 - Maďarsko zachytí signály z vesmíru.
    2279 - Energie z ničeho (pravděpodobně z vakua nebo černé díry).
    2378 - Nová rychle rostoucí rasa. Cestovatel(Voyager) se vrátil na Zemi.
    3854 - Rozvoj civilizace se prakticky zastaví. Lidé žijí ve stádech jako zvířata.
    4509 - Poznání Boha. Člověk konečně dosáhl takové úrovně rozvoje, že může komunikovat s Bohem.
    4599 - Lidé dosáhli nesmrtelnosti.


Takze nwm jak vy, ale ja si pisu do diáře: 1.1.4509 14:20 - Schůzka s bohem.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 899 2000 Civic  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 16:53   Citovat  

Giger napsal:
Jo ta baba taky predpovedela ze :
    2125 - Maďarsko zachytí signály z vesmíru.
    2279 - Energie z ničeho (pravděpodobně z vakua nebo černé díry).
    2378 - Nová rychle rostoucí rasa. Cestovatel(Voyager) se vrátil na Zemi.
    3854 - Rozvoj civilizace se prakticky zastaví. Lidé žijí ve stádech jako zvířata.
    4509 - Poznání Boha. Člověk konečně dosáhl takové úrovně rozvoje, že může komunikovat s Bohem.
    4599 - Lidé dosáhli nesmrtelnosti.


by mě zajímalo, jak zrovna přišla na to Maďarsko. to mi hlava nebere HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
Dejf_cz je teď offline  Dejf_cz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 16:54  Naposledy upravil Dejf_cz dne 28.1.2009 , 16:56, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Tady to naleznete cely.

Ale spise to vypada jak vyplod scenaristu z Novy Úsměv ...tedy vetsina.

Vetsi husi kuzi mam z toho mayskeho kalendare.. cože cože ?

sry za offtopic
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 166  
Mardoc je teď offline  Mardoc
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 16:56   Citovat  

To jste s tim predpovidam docela dost predbehli ne?? To video je o tatickym tazeni ameriky, a jaky na ni vliv ma stavajic prezident obama
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1994 Civic  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 16:56   Citovat  

vojt4s napsal:
by mě zajímalo, jak zrovna přišla na to Maďarsko. to mi hlava nebere HaHaaa


Zřejmě jejich výhodnou transkontinentální polohou, která se nachází pod pásmem hustého prachu hvězdokup.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 899 2000 Civic  
Mardoc je teď offline  Mardoc
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 16:59   Citovat  

Kazdopadne i kdyz kazdej mi rika z dnesni komunita a dnesni svet nedopustí aby vznikla 3. světová ale právě v dnesnim svete si myslim ze je otazka par let kdy treti svetova bude Úsměv tohle mi nikdo nerozmulví
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1994 Civic  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:01   Citovat  

Mardoc napsal:
Kazdopadne i kdyz kazdej mi rika z dnesni komunita a dnesni svet nedopustí aby vznikla 3. světová ale právě v dnesnim svete si myslim ze je otazka par let kdy treti svetova bude Úsměv tohle mi nikdo nerozmulví


Ámen.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 899 2000 Civic  
Mardoc je teď offline  Mardoc
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:04   Citovat  

Giger napsal:
Ámen.

OK pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1994 Civic  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:05  Naposledy upravil Hellborn dne 28.1.2009 , 17:05, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Zkouknul jsem to video a jedinej,kdo za všechno může je Brezinsky... HaHaaa

P.S. Myslíte, že Evropa půjde proti Rusku? Pár dní nešel plyn a už jim málem všichni lezli do otvoru mezi hýžďovým svalstvem... úochybuju,že by byla "evropská armádaů natolik schopná,aby si pro ten plyn dokázala dojít...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:05   Citovat  

vojt4s napsal:
no ty jsi úplný prorok Velmi šťastný

kde ty na to chodíš? stejně, na obamu je do půl roku nejmín atentát, jestli přímo nepude pod drn...


´=D Koukal jsem na to na RM.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:13   Citovat  

Hellborn napsal:
Zkouknul jsem to video a jedinej,kdo za všechno může je Brezinsky... HaHaaa

P.S. Myslíte, že Evropa půjde proti Rusku? Pár dní nešel plyn a už jim málem všichni lezli do otvoru mezi hýžďovým svalstvem... úochybuju,že by byla "evropská armádaů natolik schopná,aby si pro ten plyn dokázala dojít...


Ten pán leží tomu historikovi vyloženě v žaludku.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 899 2000 Civic  
Mardoc je teď offline  Mardoc
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:13   Citovat  

Hellborn napsal:
Zkouknul jsem to video a jedinej,kdo za všechno může je Brezinsky... HaHaaa

P.S. Myslíte, že Evropa půjde proti Rusku? Pár dní nešel plyn a už jim málem všichni lezli do otvoru mezi hýžďovým svalstvem... úochybuju,že by byla "evropská armádaů natolik schopná,aby si pro ten plyn dokázala dojít...


No presne to by me taky zajimalo kdo to byl... jinak s tim plynem mas pravdu, nebyt TOPIHO Velmi šťastný, vsichni se chovali k rusakum nad míru mile a laskavě
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1994 Civic  
Destak je teď offline  Destak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:25   Citovat  

co k tomu říct něco podobnýho jako bilderberg group, otázka je co je horší jestli USA vládnoucí světu nebo Rusko ? nebo skupina pomatenejch bankeru ovladajicich uplne vsechno ? ja vim jedno, lidem je to proste jedno nebo nemaji cas tohle resit, muzete se na to koukat vedet o co jde a treba s tim bejt nespokojeny ale nikdo s tim nic neudela.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1513  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:28   Citovat  

Ashtar Sharan nas zachrani, nemejte strach ;)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:33   Citovat  

Bitkar napsal:
Ashtar Sharan nas zachrani, nemejte strach Mrk


pořádnej výtlem pořádnej výtlem ... nn Zohan nas zachrani Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 899 2000 Civic  
Destak je teď offline  Destak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:46   Citovat  

mimochodem třetí světová válka je nic proti tomu až vykopou třetí hvězdnou bránu a zaútočej na nás goauldi Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1513  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:49   Citovat  

Giger napsal:
:vytlem: :vytlem: ... nn Zohan nas zachrani :jupi:


myslis Zoltan? :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Mardoc je teď offline  Mardoc
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:51   Citovat  

Bitkar napsal:
myslis Zoltan? Úsměv


to bych jim prvne musel dat rozvadec spojitosti pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1994 Civic  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:52   Citovat  

Bitkar napsal:
myslis Zoltan? Úsměv


Myslet Zohan, rikat Zohan. tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 899 2000 Civic  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 17:56   Citovat  

aha, nekdy kouknu Sandlera muzu ;) dik za tip. Ale Zoltan nas taky zachrani :) bo staci mit prenases spojitosti a jsme v suchu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 18:17   Citovat  

tak to abych si toho skylina ani nekupoval. to urcite pudou ceny aut dolu Tak to koukám!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 1999 Civic  
Urso je teď offline  Urso
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 18:22   Citovat  

Bitkar >> Zoltan, Marigold, Yen i sám Bílý vlk Velmi šťastný
..PS: s tim Mayskym kalendářem
(a koncem - né světa, ale lidstva jako "inteligentní" formy žití)
docela počítam, proto musim co nejdřív ze školy a splnit svuj sník
o c5g sedan, coupé, hatch Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1546 1997 Civic Coupe  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 18:41   Citovat  

Jinak třetí světová bude díky raketám rychlá... Větší sranda bude ta čtvrtá světová s klackama a kamenama v rukou... Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 18:42   Citovat  

Hellborn napsal:
Jinak třetí světová bude díky raketám rychlá... Větší sranda bude ta čtvrtá světová s klackama a kamenama v rukou... :D


lol :D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Destak je teď offline  Destak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2009 , 18:59   Citovat  

Winie napsal:
tak to abych si toho skylina ani nekupoval. to urcite pudou ceny aut dolu Tak to koukám!


no což o ceny halvně aby bylo po čem jezdit, v tomhle příadě to vidím na T815 8x8 Kolos, myslím že to bude adekvátní a pojede to na všechno Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1513  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Obama a 3.svetova
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1933s ][ Dotazy: 145 (0.0131s) ][ GZIP on - Debug on ]