Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kde se ten dark porad flaka?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
dark je teď offline  dark
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 9:32   Citovat  

Tady, tady....

http://www.vimeo.com/3050245

trochu zanedbavam hondaclub, snad mi to prominete, na jare jak zmizi ten fujtajxl ze silnic co je tam ted tak to zas napravim Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1001 2002 Civic Type-R  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 9:45   Citovat  

jsem si v kanclu musel okouřit topení, protože mi začala bejt zima Velmi šťastný

jste blázní, ale musí to být paráda Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 10:08   Citovat  

tyo tak to je krása..! taky bych to chtěl někdy zkusit ale až na starý kolena až nebudu mít co s prachama Velmi šťastný
to je nějakej starej důl nebo lom nebo co?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
dark je teď offline  dark
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 10:12   Citovat  

Jojo, lom Lestinka na pardubicku. Driv se tam tezila zula, a proto je ted pod vodou postavenej skanzen jako pamatka na doby minuly. Nektery veci jsou samozrejme naaranzovany, nicmene nektery jsou puvodni.

cca 55 minut ponor, voda dole 4 stupne, nahore 2, misty led takze vodici linka kvuli bezpeci, a nadherna viditelnost.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1001 2002 Civic Type-R  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 10:14   Citovat  

Úžasný! je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 10:35   Citovat  

rád se na ty záběry dívám, ale nevlezl bych tam ani za nic HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
gear je teď offline  gear
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 10:56   Citovat  

dark napsal:
Jojo, lom Lestinka na pardubicku. Driv se tam tezila zula, a proto je ted pod vodou postavenej skanzen jako pamatka na doby minuly. Nektery veci jsou samozrejme naaranzovany, nicmene nektery jsou puvodni.

cca 55 minut ponor, voda dole 4 stupne, nahore 2, misty led takze vodici linka kvuli bezpeci, a nadherna viditelnost.


na pardubicku ? můžeš prosímtě hodit link kde to přesně je ? sem z Pardubic, ale netuším kde to může být Úsměv


jinak videjko krásný, kdybys jich měl víc tak bych se ještě rád pokochal. sám sem se bez přístrojů, ptže je nemám, víc jak 3metry hluboko nepotápěl, ale moc pěkně se na to kouká Úsměv je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2845 2016 Civic Tourer  
Lubosh je teď offline  Lubosh
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 11:09   Citovat  

Pěkný, a koukám že to mám 20 km od baráku OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3437  
dark je teď offline  dark
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 11:36   Citovat  

gear napsal:
na pardubicku ? můžeš prosímtě hodit link kde to přesně je ? sem z Pardubic, ale netuším kde to může být Úsměv


jinak videjko krásný, kdybys jich měl víc tak bych se ještě rád pokochal. sám sem se bez přístrojů, ptže je nemám, víc jak 3metry hluboko nepotápěl, ale moc pěkně se na to kouká Úsměv je to dobrý


Jasne, info o lokalite se da najit napriklad tady nebo tady

Podvodni atrakce jsou od 18 do cca 10 m hloubky, makrozabery jsem potom delal v cca 5 metrech na bezpecnostni zastavce pred koncem ponoru.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1001 2002 Civic Type-R  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 13:23   Citovat  

Hele a mrkli jste do toho sudu jestli tam není mrtvola? HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 15:41   Citovat  

no to je fakt libovy, jeste mi rekni prosimte, co takovadle vybava vubec stoji pro predstavu ? nebyla vam trosku ziminka ? Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 20:26   Citovat  

paráda je to dobrý taky bych chtel Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 21:17   Citovat  

Hmm, radeji si nebudu davat tolik peny do vany. Buh vi, kdo se skryva pod hladinou :hehe:
Ale jinak moc pekna prace. Proste zabery z jineho sveta. A kdyz si pripojim vraky lodi ze stoleti xx, vraky plne historie.
Hmm, asi uz nebudu ajtak.
Darku darku, budes mit jednoho utopence na krku je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 22:52   Citovat  

Moc hezké OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 23:46   Citovat  

kouzlo potápění mi nějak ušlo... ale je to fakt nádhera je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  
alicante je teď offline  alicante
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 0:29   Citovat  

Tak tomuhle rozumim. Nadhera. Mam nekolik kamaradu (ale i holky jsou tam), co jsou diving zavislaci, videa z Dehabu nebo z Bali jsou uzasny, ale taky jsem byl prvne prekvapenej, co se da videt pod hladinou i v tuzemsku. Uz jsem vic nez napul zlomenej na muj prvni letosni diving-kurs pro totalni zacatecniky a ty party u grilu, co se podnikaji vecer.. Hmmm...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2162 2009 Accord Type-S  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kde se ten dark porad flaka?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1181s ][ Dotazy: 89 (0.0080s) ][ GZIP on - Debug on ]