Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Recaro repair :-)
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 1.2.2009 , 21:38  Naposledy upravil posero dne 1.2.2009 , 21:50, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

tak dnešní práce ještě se bude ladit a opravovat ale myslim že postup je dobrej ten kdo ví jak ta sedačka vypadala ocení Mrk


P2010212.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P2010212.JPG, 1.7 MB

P2010210.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P2010210.JPG, 715.87 kB

P2010211.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P2010211.JPG, 623.6 kB

P2010213.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P2010213.JPG, 553.34 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
SpideX je teď offline  SpideX
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.2.2009 , 21:40   Citovat  

No teda to čumím je to dobrý Good job Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045 1995 Civic Coupe  
Hanz.vfr je teď offline  Hanz.vfr
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.2.2009 , 21:40   Citovat  

No vida,to sem ale škovnej Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 523 1983 Accord  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 1.2.2009 , 21:51   Citovat  

na přání otočeno Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
rattray je teď offline  rattray
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.2.2009 , 23:30   Citovat  

no já jsem jí viděl a tedka čumim jak péro......hodně dobře je to dobrý je to dobrý ,doslova vstala z mrtvých OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1182 1990 Civic GT  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 1.2.2009 , 23:38   Citovat  

rattray napsal:
no já jsem jí viděl a tedka čumim jak péro......hodně dobře je to dobrý je to dobrý ,doslova vstala z mrtvých OK


ještě je na ní práce ale určitě není odepsaná určitě ještě poslouží i když to nebude taková "leštěnka" jelikož celej ten hořejšek přečalounit nenecham
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 1.2.2009 , 23:43   Citovat  

fotky před


1.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
1.jpg, 370.85 kB

2.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
2.jpg, 360.75 kB

3.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
3.jpg, 352.98 kB

4.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
4.jpg, 433.24 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 23:45  Naposledy upravil posero dne 4.2.2009 , 23:53, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

tak sem na chvíli dal pokoj sedačce pojmenované "Křivule" a pustil jsem se do oprav druhé zdravé sedačky. Hořejšky sedaček se zdají být v pořádku asi se lépe povedly při konstrukci a nejsou tak namáhané, za to spodky trpí dost bočnice mají věšinou prodřené vršky a tak sem se poptal a začal s opravou. Spodek sem rozebral vyndal molitanové výplně a poslal jenomu moc hodnému člověku který mi je parádně vylepil a opravil pak stačilo trochu upravit rám sedačky a zpátky složit myslim že obrázky poví víc než mnoho slov. s výsledkem jsem maximálně spokojen sedačka vypadá jako nová nikde netlačí, spodky nejsou takový rozšmajdaný prostě si myslim, že to za těch pár set korun stálo Mrk

jen v rychlosti, je na obr. stará výztuha, nová výztuha, obalení rámu, a konečnej výsledek

ten kdo mi dával polstrování dohromady byl otec Petra78 na kterého se můžete s případnou prosbou obrátit, práce je kvalitní, velmi rychlá a levná


P2010224.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P2010224.JPG, 1.55 MB

P2040232.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P2040232.JPG, 1.66 MB

P2040233.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P2040233.JPG, 1.44 MB

P2040237.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P2040237.JPG, 1.65 MB

P2040244.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P2040244.JPG, 706.19 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 23:52   Citovat  

paradni prace ,perfektni sedadla je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3364 2004 S2000  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2009 , 23:59   Citovat  

offtopic na co tam máš tolik toho mlíka?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 0:02   Citovat  

Blur napsal:
offtopic na co tam máš tolik toho mlíka?


pořádnej výtlem proč "tolik" to je tak na měsíc, celkem dost ho pijem v rodině Se stydím

jinak mi bylo jasný že se někdo zeptá Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 0:05   Citovat  

posero napsal:
pořádnej výtlem proč "tolik" to je tak na měsíc, celkem dost ho pijem v rodině Se stydím

jinak mi bylo jasný že se někdo zeptá Velmi šťastný
ahá no já mam spotřebu tak krabici na půl roku, proto mě to udivilo a přemýšlela sem jestli nemáte nějaký mega stádo koček Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 0:11   Citovat  

nene bydlíme v bytovce bez kočiček, všechno spotřebujem v rodiném kruhu Velmi šťastný taky máme dvě lednice atd
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 0:13   Citovat  

Toho mlíka moc není. Já mám 12-pakl tak na týden (piju ho doma sám). A dávat kočkám mlíko, mno, pokud chce mít člověk pokálený a poblitý byt, tak je to dobrý nápad. Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
Květoslávek je teď offline  Květoslávek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 0:22   Citovat  

Ondras napsal:
Toho mlíka moc není. Já mám 12-pakl tak na týden (piju ho doma sám). A dávat kočkám mlíko, mno, pokud chce mít člověk pokálený a poblitý byt, tak je to dobrý nápad. Mrk
no ješte že se doma moc nezdržuju....ale plnotučný forever


DSC00563.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC00563.JPG, 849.79 kB

DSC00563.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC00563.JPG, 849.79 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 660 1995 416 GTi Wagon  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 1:03   Citovat  

Květoslávek napsal:
no ješte že se doma moc nezdržuju....ale plnotučný forever


Nechci bejt rejpal, ale věřím, že když si v tom autě zatopíš a pak si dáš to mlíko, tak budeš mít rychlejší průběh, něž VTEC v ReNově PTR. Velmi šťastný pořádnej výtlem


EDIT: Jinak abych nedělal jen OT. Oprava sedačky je luxusní. Vypadá to, že se opravdu zdařila. Uvažoval jsem chvilku nad koupí (předpokládám, že jsou to ty od SpideXe). Tak doufám, že budou dobře sloužit. Já si dnes přivezl domu stavitelné Racelandy a to je taky jiné posezeníčko. I když srovnávat Racelandy a Recara? to mi hlava nebere Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
Květoslávek je teď offline  Květoslávek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 9:38   Citovat  

SpaceMan napsal:
Nechci bejt rejpal, ale věřím, že když si v tom autě zatopíš a pak si dáš to mlíko, tak budeš mít rychlejší průběh, něž VTEC v ReNově PTR. Velmi šťastný pořádnej výtlem



hihihi...v aute se z krabice těžko pije...ta foka byla focená ne renocaru-auto čerstve po laku jak mliko...tak aby byla nejaka sranda je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 660 1995 416 GTi Wagon  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 10:13   Citovat  

SpaceMan napsal:
Nechci bejt rejpal, ale věřím, že když si v tom autě zatopíš a pak si dáš to mlíko, tak budeš mít rychlejší průběh, něž VTEC v ReNově PTR. Velmi šťastný pořádnej výtlem


EDIT: Jinak abych nedělal jen OT. Oprava sedačky je luxusní. Vypadá to, že se opravdu zdařila. Uvažoval jsem chvilku nad koupí (předpokládám, že jsou to ty od SpideXe). Tak doufám, že budou dobře sloužit. Já si dnes přivezl domu stavitelné Racelandy a to je taky jiné posezeníčko. I když srovnávat Racelandy a Recara? to mi hlava nebere Úsměv


no já sednul do obojech ale je to nebe a dudy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 11:59   Citovat  

posero napsal:
no já sednul do obojech ale je to nebe a dudy


tak to chápu... chtěl jsem taky Recara, ale jenže jejich dostupnost za nějakou dobrou cenu je poněkud neschůdná s mou peněženkou... A tak se mi zdály Racelandy jako ideální kompromis....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.2.2009 , 12:07   Citovat  

SpaceMan napsal:
tak to chápu... chtěl jsem taky Recara, ale jenže jejich dostupnost za nějakou dobrou cenu je poněkud neschůdná s mou peněženkou... A tak se mi zdály Racelandy jako ideální kompromis....


ono to bude taky záležet jakou máš postavu, prostě to chce sedačky vyzkoušet než koupíš jinak si myslim žš tam závratný rozdíly nebudou
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Recaro repair :-)
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1425s ][ Dotazy: 107 (0.0123s) ][ GZIP on - Debug on ]