Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kdo je tu z Vysočiny?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
the.switch je teď offline  the.switch
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 21:33   Citovat  

Zdravím. Kdopak z vás hondařu má tu čest žít na Vysočině? Já jsem ze ZR Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 73  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 21:35   Citovat  

the.switch napsal:
Zdravím. Kdopak z vás hondařu má tu čest žít na Vysočině? Já jsem ze ZR Úsměv

Já se hlásím sic nemám auto ale hondař jsem! Honda meetallll A bydlím v Třebíči je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 21:39   Citovat  

HC Vysocina
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
the.switch je teď offline  the.switch
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 21:44   Citovat  

O klubu vím to se neboj :o) jen sem zkoumal kdo je tu z Vysočiny :o)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 73  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 21:47   Citovat  

Ti sami lidi co jsou tam jsou i tady, asi tady bude jeste nekdo navic.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 0:29   Citovat  

já velmez
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 1988 Prelude  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 0:48   Citovat  

Vojtas napsal:
Já se hlásím sic nemám auto ale hondař jsem! Honda meetallll A bydlím v Třebíči je to dobrý


Neke? Já taky přátele Trošku náhodička Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
PinkFloyd01 je teď offline  PinkFloyd01
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 1:46   Citovat  

Já mám babičku a tetu se strejdou v Bystřici nad Pernštejnem Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 118 1996 Accord  
the.switch je teď offline  the.switch
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 10:44   Citovat  

je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 73  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 10:53   Citovat  

320let na gruntu v Horní Pohledi nad Světlou nad sázavou pak navstěva rudého soudruha a jsou z nás stredoceši....srdcem patřím tam,pořád mě to tam táhne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
Libas je teď offline  Libas
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:06   Citovat  

já, Miras, Jofrey, Tomba, Blackburn, josy..........nás je jak much pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 184  
Květoslávek je teď offline  Květoslávek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:09   Citovat  

PinkFloyd01 napsal:
Já mám babičku a tetu se strejdou v Bystřici nad Pernštejnem Úsměv
já babi u náměšťa(popůvky)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 660 1995 416 GTi Wagon  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:14   Citovat  

Pawson napsal:
Neke? Já taky přátele Trošku náhodička Úsměv

jojo už jsem si stihl všimnout, zrovna předevčírem HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
the.switch je teď offline  the.switch
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:29   Citovat  

Libas napsal:
já, Miras, Jofrey, Tomba, Blackburn, josy..........nás je jak much pořádnej výtlem


josy je muj soused Velmi šťastný co sme se natrápili s jeho cérem Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 73  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:34   Citovat  

Vojtas napsal:
jojo už jsem si stihl všimnout, zrovna předevčírem HaHaaa


Počkej, jak sis jen tak všiml? Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:36   Citovat  

Pawson napsal:
Počkej, jak sis jen tak všiml? Je to tam.

myslím žes to někde psal... ted nevim, ale pak sem se ti koukal do profilu a máš žlutou acuru, párkrát sem jí viděl projíždět kolem spšt
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:38   Citovat  

Vojtas napsal:
myslím žes to někde psal... ted nevim, ale pak sem se ti koukal do profilu a máš žlutou acuru, párkrát sem jí viděl projíždět kolem spšt


A tak to ano Úsměv Teď mě můžeš vídat ve škůdě 100, červená metla, totálně na hlínách, kapota f karbonu a to prosím rok výroby 1969 Se stydím pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
the.switch je teď offline  the.switch
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:42   Citovat  

Pawson napsal:
A tak to ano Úsměv Teď mě můžeš vídat ve škůdě 100, červená metla, totálně na hlínách, kapota f karbonu a to prosím rok výroby 1969 Se stydím pořádnej výtlem

Aspon máš čím jezdit Velmi šťastný já chodím po svejch...accordík šel do světa Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 73  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:44   Citovat  

Pawson napsal:
A tak to ano Úsměv Teď mě můžeš vídat ve škůdě 100, červená metla, totálně na hlínách, kapota f karbonu a to prosím rok výroby 1969 Se stydím pořádnej výtlem

a tak toho si asi všimnu Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:44   Citovat  

the.switch napsal:
Aspon máš čím jezdit Velmi šťastný já chodím po svejch...accordík šel do světa Smutný


A tak to jooo Úsměv Nestěžuji si, jen mě mrzí spotřeba, na to, že je to litr, to žere jak 2 Integry Tak to valím bulvy No a co plánuješ za další kchár?Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Libas je teď offline  Libas
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:45   Citovat  

Libas napsal:
já, Miras, Jofrey, Tomba, Blackburn, josy..........nás je jak much pořádnej výtlem

jo vlastně, ještě Tonda, Pawson, BigJohn a další v okolí Třebíče...no plus HCV a je nás rovná stovka HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 184  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:46   Citovat  

Vojtas napsal:
a tak toho si asi všimnu Velmi šťastný


Asi první pacient v Třebíči, který trápí Huncka HaHaaa Nejde přeslechnout, co zatáčka tak dveřma napřed Velmi šťastný Bydlíš někde poblíž SPŠT?Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:47   Citovat  

Pawson napsal:
Asi první pacient v Třebíči, který trápí Huncka HaHaaa Nejde přeslechnout, co zatáčka tak dveřma napřed Velmi šťastný Bydlíš někde poblíž SPŠT?Úsměv

ne na druhý straně města v borovině ale chodim tam na školu... Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
the.switch je teď offline  the.switch
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:48   Citovat  

Libas napsal:
jo vlastně, ještě Tonda, Pawson, BigJohn a další v okolí Třebíče...no plus HCV a je nás rovná stovka HaHaaa

Tak to musím někdy s josym jet na srázek Úsměv až si teda pořídím novýho Accordíka Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 73  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:49   Citovat  

Libas napsal:
jo vlastně, ještě Tonda, Pawson, BigJohn a další v okolí Třebíče...no plus HCV a je nás rovná stovka HaHaaa


Možná i víc Úsměv Ještě Jiras, Mike, Voda a další. Jinak bys nevěřil, kolik je jen v Třebíči zkrytých Hondařů HaHaaa Hondičky by chtěli moc, ale už mají koupený svoje kotouče a vercajky HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 11:54   Citovat  

pawson neznáš náhodou tohohle člena?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
the.switch je teď offline  the.switch
PříspěvekZaslal: 8.2.2009 , 12:01   Citovat  

Vojtas napsal:
pawson neznáš náhodou tohohle člena?

Občas sem ho viděl v zr...ale to neměl černou haupnu...jesti to je teda vubec on
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 73  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
Nový příspěvekZaslal: 8.2.2009 , 12:07   Citovat  

Vojtas napsal:
pawson neznáš náhodou tohohle člena?


Teď jsem to psal Libasovi HaHaaa To je Mike Hihi Můj vynikající kamarád, zachvilku zase valíme makat na Integře Hihi Ta fotka není tak stará, tu kapotu cákal loni na podzim s tím červeným znakem. Předtím měl myslím červenou haupnu a původně oranžádu:) Kudla co dělal v Boro na parkáču? Včera jsem stříkli zadní lampy na černou ( oživení ) a tu odrazku jak je na fotce červená, tak taky na černo, je to hezkéÚsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Košti je teď offline  Košti
Nový příspěvekZaslal: 8.2.2009 , 12:10   Citovat  

Ja jsem taky z Vysociny.Choteboř Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 66 1994 Civic  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
Nový příspěvekZaslal: 8.2.2009 , 12:12   Citovat  

Pawson napsal:
Teď jsem to psal Libasovi HaHaaa To je Mike Hihi Můj vynikající kamarád, zachvilku zase valíme makat na Integře Hihi Ta fotka není tak stará, tu kapotu cákal loni na podzim s tím červeným znakem. Předtím měl myslím červenou haupnu a původně oranžádu:) Kudla co dělal v Boro na parkáču? Včera jsem stříkli zadní lampy na černou ( oživení ) a tu odrazku jak je na fotce červená, tak taky na černo, je to hezkéÚsměv

nevim co tam dělal ale už sem ho tam viděl celkem snad 4x ale chodim tam málo... pokaždý stálo na jiným místě, zajímavý že před servisem muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kdo je tu z Vysočiny?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2271s ][ Dotazy: 145 (0.0367s) ][ GZIP on - Debug on ]