Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Návrh vlastních samolepek,výroba,kvalita - www.autolepky.cz
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 15:55   Citovat  

Zdravím Úsměv

nechal jsem si vyrobit vlastní samolepky na tudy odkaz . Stačí poslat návrh ( logo, nápis, atd... ) a pokud budete souhlasit s tím, že Váš motiv se bude dále prodávat a nabízet v nabídce lepek, je výroba zdarma.

Hlavní plus tohoto webu je vynikající komunikace s paní Jabálkovou, velmi rychlé zpracování návrhu ( i ten samý den ) opravdu skvělá práce, kvalita. Můžete si i určit rozměry, barvy, písma, cokoliv.

Ceny jsou příznivé, za logo DOHC VTEC ( v příloze ) jsem dal 78kč, za nápis "jdm" 48kč... Pří objednávce nad 500kč je poštovné zdarma.

Ty co vidíte v příloze už budou vystaveny k prodeji na e-shopu.

Snad to někomu usnadní práci a hlavně čas a peníze je to dobrý

Vřele doporučuji :hehe:


lepky.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
lepky.jpg, 574.77 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Libas je teď offline  Libas
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 16:35   Citovat  

Dobrý čeče. Návrhy jsi posílal v normal v jpeg formátu? Jaké rozlišení? Jaké minimální množství jednoho druhu dělaj?
Teď jen sehnat formát origo nálepek na Hondy, jak dávali ve výrobě, DOHC VTEC na bok, 1.6 VT dozadu na nárazník atd atd. Nemáte to někdo náhodou? Že bychom to rozjeli ve větším pokud by byl zájem. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 184  
Urso je teď offline  Urso
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 16:37   Citovat  

z autolepky.cz mám ty dva paňáčky s vidlema a Honda znakem na zadních sloupcích Úsměv
ale při mytí na podzim se mi ty samolepky malilinko ... "rozpadávali" jakoby ..
ale tak žádná nálepka neni nesmrtelná Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1546 1997 Civic Coupe  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 16:41   Citovat  

Libas napsal:
Dobrý čeče. Návrhy jsi posílal v normal v jpeg formátu? Jaké rozlišení? Jaké minimální množství jednoho druhu dělaj?
Teď jen sehnat formát origo nálepek na Hondy, jak dávali ve výrobě, DOHC VTEC na bok, 1.6 VT dozadu na nárazník atd atd. Nemáte to někdo náhodou? Že bychom to rozjeli ve větším pokud by byl zájem. Úsměv


Zdravím Líbas Úsměv

jj není problém v JPG, BMP, cokoliv:) Já to blbě nafotil, to je moje, ale opravdu nálepky ve skvělé kvalitě, nepoznal jsem rozdíl s origem. Můžeš vzít jen jednu nálepku, to není problém Úsměv

Jinak ta DOHC VTEC je podle originálu, akorát já potřeboval žlutý podklad. I Minor psal, že takto vypadá origo, DOHC je linka a VTEC je šrafovaný.

Vše jsem hledal na googlu v obrázkách "JDM logo", "DOHC VTEC" atd... Fakt podle mě dobrá práce přátele

Rozjet to můžeme, sám bych si ještě udělal pár Acur, ale už mi to bylo blbé, chtěl jsem jednu a vyklubaly se z toho 4 návrhy HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 16:43   Citovat  

sososo napsal:
z autolepky.cz mám ty dva paňáčky s vidlema a Honda znakem na zadních sloupcích Úsměv
ale při mytí na podzim se mi ty samolepky malilinko ... "rozpadávali" jakoby ..
ale tak žádná nálepka neni nesmrtelná Úsměv


Teď snad neplácnu hloupost, ale co ji přelakovat bezbarvým lakem? Úsměv Tu jednu mám navíc, tak ju přeláknu a druhou nechám a budu doma houbičkou umývat, napíšu pak výsledek Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Ryba je teď offline  Ryba
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 16:45   Citovat  

mě ty ceny přijdou celkem přemrštěný za obyč nálepky...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1203 1986 CR-X  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 16:48   Citovat  

Ryba napsal:
mě ty ceny přijdou celkem přemrštěný za obyč nálepky...


Rybo, ale kup originál, kde nepoznáš nic ( pokud si profík, tak poznáš 1% horší kvalitu ) a dáš za jednu 300kč na přepočet s poštou... Je to tvůj názor, ale já jsem naprosto spokojený, musíš je vidět naživo, říkám, fotit neumím muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Ajsik je teď offline  Ajsik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 16:59   Citovat  

Taky jsem si tam nechal delat nálepky dle vlastního nákresu a mohu potvrdit skvělé jednání.
Ale "moje" samolepky se tam v nabídce neobjevili ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2125 1990 CR-X  
WotanMitUns je teď offline  WotanMitUns
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 17:08   Citovat  

Já jsem si tam taky nechal dělat.. Kvalita dobrá a jednání taky v poho.. Takže jen a jen spokojenost... Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1945 1991 Civic  
Urso je teď offline  Urso
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 17:08   Citovat  

Pawson napsal:
Teď snad neplácnu hloupost, ale co ji přelakovat bezbarvým lakem? Úsměv Tu jednu mám navíc, tak ju přeláknu a druhou nechám a budu doma houbičkou umývat, napíšu pak výsledek Úsměv


mno tak oni ty moje nálepky už jsou nějákej pátek na autě a když jsem jí pořádně drhnul tak z nich
odpadávali takový bílý kousky a trošičku se trhaly, ale nevadí mi to, protože je časem stejně chci dát dolu Mr. Green OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1546 1997 Civic Coupe  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 23:24   Citovat  

sososo napsal:
mno tak oni ty moje nálepky už jsou nějákej pátek na autě a když jsem jí pořádně drhnul tak z nich
odpadávali takový bílý kousky a trošičku se trhaly, ale nevadí mi to, protože je časem stejně chci dát dolu Mr. Green OK


Pokud to drhneš často, tak odejde všechno Hihi Já doufám, že mi to chvilku vydržíÚsměv))
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
SpideX je teď offline  SpideX
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.2.2009 , 23:34   Citovat  

Mam kamošw v reklamce a jsem naprosto spokojenej dělal jsem si taky sám návrhy a strávil jsem nad tím několik hodin pořádnej výtlem Jinak drží perfektně a kupodivu to nikdo neloupe Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045 1995 Civic Coupe  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 0:00   Citovat  

SpideX napsal:
Mam kamošw v reklamce a jsem naprosto spokojenej dělal jsem si taky sám návrhy a strávil jsem nad tím několik hodin pořádnej výtlem Jinak drží perfektně a kupodivu to nikdo neloupe Velmi šťastný


Já tě taky sloupnu ty banáne Velmi šťastný ALe dobrý nápis JDM viď ? Jsem štrachal na googlu v práci Hihi Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 0:53   Citovat  

Pawson: čau říkáš že ty nálepky co sis nechal dělat že budou v nabídce na e-shopu ale nikde sem je tam nenašel.

můžeš mi poradit kde je tam mám hledat. díky Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
Pawson je teď offline  Pawson
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 1:02   Citovat  

Raven napsal:
Pawson: čau říkáš že ty nálepky co sis nechal dělat že budou v nabídce na e-shopu ale nikde sem je tam nenašel.

můžeš mi poradit kde je tam mám hledat. díky Úsměv


Ahoj Ravene Úsměv

p. Jabálková říkala, že je přidají, ale nebude to hnedka. Říkala, že tohle už nemá na starosti, trvá to většinou cca týden až dva, zkus ještě chvilinku vydržet Hihi Přinejhorším ti pošlu fotky těch co by si chtěl, aby si ji to přeposlal, stačilo by jí napsat, že to dělala teď mě ( info o jménu atd. bych napsal ) a bylo by:)


Co říkáš? přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 640 1992 Prelude  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 1:18   Citovat  

Pawson napsal:
Ahoj Ravene Úsměv

p. Jabálková říkala, že je přidají, ale nebude to hnedka. Říkala, že tohle už nemá na starosti, trvá to většinou cca týden až dva, zkus ještě chvilinku vydržet Hihi Přinejhorším ti pošlu fotky těch co by si chtěl, aby si ji to přeposlal, stačilo by jí napsat, že to dělala teď mě ( info o jménu atd. bych napsal ) a bylo by:)


Co říkáš? přátele


ok to by bylo super, pošli foto SZ je to dobrý logo Dohc Vtec, a JDM nápis a to logo. díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 10:29   Citovat  

Na auto existuji special "samolepky". Mel jsem z nich malou predni SPZtku (neprezila naraz autobusu) a ted reklamni napis.
Ty mnou pouzivane maji zaruku 8 let, ze vydrzi na aute. Samozrejme vcetne mycek je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
Hurikan je teď offline  Hurikan
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 10:38   Citovat  

firmu znam, mam ji 1km od baraku Úsměv a nechaval sem si tam delat graficky navrh na preludku a trval jim cca 2 mesice a mezi tim sem auto prodal KO a to mi rikaly ze do tydne to maji hotove,ale jinak sem slysel na firmu chvalu ,ale bohuzel neumeji udelat vsechno,jsou omezeni velikosti i barvama.chtel sem po nich vycebarevny polep a rekly ze to jejich technika neumoznuje.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 807 1997 Prelude VTEC  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 13:26   Citovat  

ReNo napsal:
Na auto existuji special "samolepky". Mel jsem z nich malou predni SPZtku (neprezila naraz autobusu) a ted reklamni napis.
Ty mnou pouzivane maji zaruku 8 let, ze vydrzi na aute. Samozrejme vcetne mycek je to dobrý


no jo ale jajaké peníze Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 13:27   Citovat  

já se chystám pořídit samolepku www-sprinty.cz doufám že mě nikdo neukamenuje zmatenej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  
Peet je teď offline  Peet
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.4.2009 , 8:13   Citovat  

Libas napsal:
Dobrý čeče. Návrhy jsi posílal v normal v jpeg formátu? Jaké rozlišení? Jaké minimální množství jednoho druhu dělaj?
Teď jen sehnat formát origo nálepek na Hondy, jak dávali ve výrobě, DOHC VTEC na bok, 1.6 VT dozadu na nárazník atd atd. Nemáte to někdo náhodou? Že bychom to rozjeli ve větším pokud by byl zájem. Úsměv

cau, mel bych na prodej 2x nalepku DOHC VTEC. necham za 150.
DOHC VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 425  
Jarys je teď offline  Jarys
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.4.2009 , 9:06   Citovat  

Díky za tip, asi využiju Mrk Mimochodem - nevíte někdo, jak to vypadá s nějakou ofiko klubovou samolepkou? Už jsem tady četl hafo témat, ale pořád se nic neděje...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 473 1999 Civic VTEC  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.4.2009 , 9:10   Citovat  

Jarys napsal:
Díky za tip, asi využiju Mrk Mimochodem - nevíte někdo, jak to vypadá s nějakou ofiko klubovou samolepkou? Už jsem tady četl hafo témat, ale pořád se nic neděje...


Verča má nějaké na prodej OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
Jarys je teď offline  Jarys
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.4.2009 , 9:16   Citovat  

vojt4s napsal:
Verča má nějaké na prodej OK

Myslíš v butiku? Tam jsem kromě podložek pod RZ žádný nenašel... Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 473 1999 Civic VTEC  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.4.2009 , 11:34   Citovat  

ne, hledej uživatel Verča, ale teď moc nebývá na netu.... Asi 10 poveze do Vyškova, tak ji zkus napsat, možná si to přečte včas Úsměv za jednu chtěla 100,-
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Návrh vlastních samolepek,výroba,kvalita - www.autolepky.cz
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1824s ][ Dotazy: 127 (0.0240s) ][ GZIP on - Debug on ]