Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
CRX VTEC, 50tis...
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
jaykob je teď offline  jaykob
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 10:32   Citovat  

odkaz

zajímavá cena, ale asi bude po smrti coo???
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 87 1992 CR-X  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 10:35   Citovat  

Nevypadá zas tak strašně, ba naopak líbí se mě. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
rattray je teď offline  rattray
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 10:37   Citovat  

to mi hlava nebere stála by za prozkoumáníčko
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1182 1990 Civic GT  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 10:40   Citovat  

U podobného baráku jsem viděl někde v inzerátu cca před rokem na prodej modrý Civic 5g sedan (hledal jsem něco pro Péťu) a ten byl teda už z fotek značně dodrbaný, tohle vypadá celekm dobře... Ale jestli to měl stejný člověk jako toho Cívu - tj. mlaďoch kolem 20ti let (na nějaké fotce by s tím cívou),tak bych byl hoodně opatrný... to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 10:46   Citovat  

Ten lak vypada divne...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 10:49   Citovat  

no lak vypadá fakt divně, ale jinak se zdá být celkem v pohodě, ale opět je to jen spekulace... to mi hlava nebere Je tam někdo z blízka, že by to omrknul pro případného zájemce (tím já nejsem)??
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
jaykob je teď offline  jaykob
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 10:50   Citovat  

Hellborn napsal:
U podobného baráku jsem viděl někde v inzerátu cca před rokem na prodej modrý Civic 5g sedan (hledal jsem něco pro Péťu) a ten byl teda už z fotek značně dodrbaný, tohle vypadá celekm dobře... Ale jestli to měl stejný člověk jako toho Cívu - tj. mlaďoch kolem 20ti let (na nějaké fotce by s tím cívou),tak bych byl hoodně opatrný... to mi hlava nebere


nebylo to tehdy někde kousek od Příbrami? Tam sem jednou naletěl u CRXa...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 87 1992 CR-X  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 10:52   Citovat  

jaykob napsal:
nebylo to tehdy někde kousek od Příbrami? Tam sem jednou naletěl u CRXa...


to nevím - jen je mi ta druhá fotka nějak moc povědomá - dát tam modrý C 5g sedan...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
WotanMitUns je teď offline  WotanMitUns
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 10:56   Citovat  

lak pochybnej a asi cestuje, na rámečku spz jsou Teplice a slečna je ze Zlínského kraje... Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1945 1991 Civic  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 10:56   Citovat  

neni vsechno zlato co se trpyti...treba se toho chce zbavit Úsměv tak jako ja
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 11:00   Citovat  

WotanMitUns napsal:
lak pochybnej a asi cestuje, na rámečku spz jsou Teplice a slečna je ze Zlínského kraje... Tak to valím bulvy


A o Olomoucké RZ nemluvě - ale třeba ho má slečna u svého frajera ze Zl. kr..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
mooonwalker je teď offline  mooonwalker
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 11:05   Citovat  

tady nejake info o majitelce, nevim jestli tahle s nim jezdi, vypada ze nema ani papiry

lide.cz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 511 1991 CR-X  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 11:09   Citovat  

mooonwalker napsal:
tady nejake info o majitelce, nevim jestli tahle s nim jezdi, vypada ze nema ani papiry

lide.cz


Zdá se mi to nebo na jedné fotce ten její frajer sundavá kolo na kawasaki zelené Hondě - že by CRX se 180koňmi? to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 11:13   Citovat  

Hellborn napsal:
Zdá se mi to nebo na jedné fotce ten její frajer sundavá kolo na kawasaki zelené Hondě - že by CRX se 180koňmi? to mi hlava nebere


Taky mě to kurde napadlo... Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
mooonwalker je teď offline  mooonwalker
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 11:23   Citovat  

Hellborn napsal:
Zdá se mi to nebo na jedné fotce ten její frajer sundavá kolo na kawasaki zelené Hondě - že by CRX se 180koňmi? to mi hlava nebere

ndě - že by CRX se 180koňmi? ... to nejak nechapu ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 511 1991 CR-X  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 11:38   Citovat  

mooonwalker napsal:
ndě - že by CRX se 180koňmi? ... to nejak nechapu ?


Bylo tu asi 3x na prodej asi za 80tis. - sání,výfuk a čip měly udělat těch 30koní - odhadovaných... Poté,co sem jeden zájemce napsal, že to viděl a jak to vypadalo,tak se tu už neobjevilo... Téma nemůžu najít... Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 11:52   Citovat  

Otázka je, jestli to má české papíry. Jedno céro s tímhle matným štětkolakem bylo opravdu na prodej v Německu nedávno.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 11:55   Citovat  

Hellborn napsal:
Bylo tu asi 3x na prodej asi za 80tis. - sání,výfuk a čip měly udělat těch 30koní - odhadovaných... Poté,co sem jeden zájemce napsal, že to viděl a jak to vypadalo,tak se tu už neobjevilo... Téma nemůžu najít... Smutný


Už jsem našel... To CRX bylo odněkud od Uherského Brodu...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
mooonwalker je teď offline  mooonwalker
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 12:00   Citovat  

Hellborn napsal:
Už jsem našel... To CRX bylo odněkud od Uherského Brodu...


nemyslis tohle?
tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 511 1991 CR-X  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 12:04   Citovat  

mooonwalker napsal:
nemyslis tohle?
tudy odkaz


Taky možnost...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
jaykob je teď offline  jaykob
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 12:08   Citovat  

Hellborn napsal:
Už jsem našel... To CRX bylo odněkud od Uherského Brodu...


toho kluka z Uh.Brodu znám, taky se mně to snažil prodat, ale byl to hrozný vrak. Jestli se o to staral jak o batole(jak tam psal) tak chudák batole:-) jinak sorry za offtopic
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 87 1992 CR-X  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 13:06   Citovat  

za ty prachy to asi žádnej zázrak nebude... já tenkrát koupil vteca za 52tis a že se tenkrát prodávali kolem 70ti jen ED9 vtec byl za hrozný peníze cca 80 a vejš, chtělo by to víc fotek a hlavně to zkouknout a projet, třeba ECU bude blikat hrozně chyb tak asi proto KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 13:08   Citovat  

Ten lak bude asi děsnej. Mám pocit, že vidím u posilovače brzd zbytky modré barvy, takže byl asi origo modrej.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 13:22   Citovat  

Minor napsal:
Ten lak bude asi děsnej. Mám pocit, že vidím u posilovače brzd zbytky modré barvy, takže byl asi origo modrej.


máš pravdu Minorku, nějaký náznak tam je... takže musel být motor venku a většinou pokud to dělá čuně tak sem tam někde skřípne kabel a je to v háji Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  
cocks je teď offline  cocks
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 16:15   Citovat  

takhle na první pohled nevypadá zas tak zle když pominu lak..má origo nápis na lampách, relativně slícovaný díly, lízátko na nárazníku a není na něm žádnej zběsilej pudink....ale otázkou co tech. stav..........
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3402 1990 CR-X VTEC  
cocks je teď offline  cocks
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 16:35   Citovat  

Minor napsal:
Ten lak bude asi děsnej. Mám pocit, že vidím u posilovače brzd zbytky modré barvy, takže byl asi origo modrej.


pravda...jelikož i ventilový víko je možná v tý barvě jestli se předtím něco dostříkávalo...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3402 1990 CR-X VTEC  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 17:43   Citovat  

Vím o něm od léta,tehdy byl za 60 prolézal sem ho a ten lak je mnohem horší než to vypadá-nedoporučuji.
Jinak historie: De-Příbramsko-Zlín,najeto tuším přes 230 tis.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1733 1999 Accord Type-R  
Mejla je teď offline  Mejla
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 18:14   Citovat  

me se to za ty penize zda jako vcelku dobrejf kauf,,,,ale je pravda ze z fotek toho clovek moc nepozna,,,, to mi hlava nebere VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 330 1998 Civic  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.3.2009 , 18:14   Citovat  

Cody napsal:
Vím o něm od léta,tehdy byl za 60 prolézal sem ho a ten lak je mnohem horší než to vypadá-nedoporučuji.
Jinak historie: De-Příbramsko-Zlín,najeto tuším přes 230 tis.


s tím už jsme smířeni že hondy prodávané v ČR zvlášť takovéhle jsou stáčené ale motory sou fakt držáky, tedy za předpokladu že se k tomu majitel chová jako mnozí z nás a nedává šponu za studena atd.. Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
CRX VTEC, 50tis...
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2377s ][ Dotazy: 141 (0.0269s) ][ GZIP on - Debug on ]