Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
HD08 sprinty-video
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2009 , 23:00   Citovat  

vzpomínkové video ze sprintů Honday 2008 je to můj úplně první pokus o kompletní videoclip.

Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 1994 Civic Vti  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2009 , 23:10   Citovat  

super je to dobrý je to dobrý je to dobrý je to dobrý hlavne ta hudba OK OK OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
Prcek je teď offline  Prcek
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2009 , 23:12   Citovat  

Dobrý OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 884 2020 Civic  
senno je teď offline  senno
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.3.2009 , 23:13   Citovat  

pěkný je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 336 1992 Civic  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2009 , 23:14   Citovat  

no je fakt že jsem to trošku uchvátal, ale chtěl jsem to mít rychle hned. určitě by to šlo dopilovat, hlavně ten začátek. Ale zase další efekty tomu strašně nandavaj. Už takhle se to načítalo celej den. jo jinak spitfire od Prodigy je naprosto vhodná skladba na takovej nářez jako powershift vtec! je to dobrý VTEC
ještě mám rozdělaný Honda čr drag scene s maratem atd...

jinak díky za pohvalu Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 1994 Civic Vti  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2009 , 23:18   Citovat  

perfektni VTEC snad se na letosni taky dostanu...........
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3364 2004 S2000  
hondamens je teď offline  hondamens
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.3.2009 , 21:19   Citovat  

Pěkný video Mrk snad se i letos dostanu na HD
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 979  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.3.2009 , 21:41   Citovat  

hondamens napsal:
Pěkný video Mrk snad se i letos dostanu na HD


vopovaž se nepřijet naštvanej Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 1994 Civic Vti  
hondamens je teď offline  hondamens
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.3.2009 , 23:01   Citovat  

budu se snažit ale víš jak, letos mě čeká plno práce s barákem a hlavně už máme opravdu moc moc práce. Budu každopádně se snažit se tam dostat ale nepředbíhejme Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 979  
TargaMan je teď offline  TargaMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.3.2009 , 23:31   Citovat  

Chápeš! pěkný Romane...3:36 = celý den....1:35:00 = pár týdnů Velmi šťastný Je to fuška sestříhat video co?
Jinak letos to s HD u nás taky zatím není moc jasné. Určitě se tam podíváme, ale nevím jak dlouho zůstaneme Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2512 Varování : 1 
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.3.2009 , 23:36   Citovat  

TargaMan napsal:
Chápeš! pěkný Romane...3:36 = celý den....1:35:00 = pár týdnů Velmi šťastný Je to fuška sestříhat video co?
Jinak letos to s HD u nás taky zatím není moc jasné. Určitě se tam podíváme, ale nevím jak dlouho zůstaneme Se stydím


no nejlehčí to není. zatím ani neumím ty grify aby mi to odsejpalo. Ale hoďka a půl videa to už dá zabrat, to věřím. důležitý je mít hodně materiálu je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 1994 Civic Vti  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.3.2009 , 12:17   Citovat  

mě to nejede Smutný jen počkjte letos svatoušek
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.3.2009 , 20:41   Citovat  

osek: to si počkám, sám ti řeknu nejlíp jak si pokročil. je to dobrý dáme zase duel a posoudíme, loni to bylo fakt znát že tam mám úpravy a ty serii.
tak přeji příjemné ladění motoru je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 1994 Civic Vti  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.3.2009 , 21:51   Citovat  

Roverman napsal:
osek: to si počkám, sám ti řeknu nejlíp jak si pokročil. je to dobrý dáme zase duel a posoudíme, loni to bylo fakt znát že tam mám úpravy a ty serii.
tak přeji příjemné ladění motoru je to dobrý


jasně, já pojedu už na slikách s snad stihnu i úpravy dodělat, ted sem v polovině Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.3.2009 , 21:56   Citovat  

pekny videjko, hezka vzpominka na leto Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3026 1995 Prelude VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
HD08 sprinty-video
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1616s ][ Dotazy: 85 (0.0310s) ][ GZIP on - Debug on ]