Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
pomoc s motorom audi 1.8t
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 18:49   Citovat  

prosim vas vyzna sa niekto v tychto motoroch? kamarat ma A4 turbo quatro a ako nahle tomu idem pridat a ma zapinat turbo tak je tam len naznak zatlacenia a potom nic. motr sa strapy a ani nechce ist poriadne do otaciek a nie este aby tlacilo turbo. a turbo ma par mesiacov, a po odpojeny lambdy to ide do otacok ako turbo zas nic. a na to aby to dal do normalneho servisu teraz nema penize Smutný tak ci mi niekto neporadi. dik za kazdu radu přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 19:09   Citovat  

to bude naka bota v el nebo v tlakovani. ma to cisty, nebo upravu?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 H+ body: 0 1999 Civic  
Only_one je teď offline  Only_one
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 19:24   Citovat  

no tady ti opravu hodně lidí bude radit s koncernem : -)
a ještě s tak ošklivou věcí jako je turbo Úsměv na hodna clubu .. : -D

s timhle musi na servis na VAG vypsat chyby a pak muzes resit opravu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 855 H+ body: -1  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 19:45   Citovat  

Winie napsal:
to bude naka bota v el nebo v tlakovani. ma to cisty, nebo upravu?

ak myslis ciste abo opravu?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 19:55   Citovat  

Jestli je to serie nebo neni ten motor. Tak to valím bulvy

Docela k nepochopeni, ze si nekdo koupi Audi 1.8T a nema na servis. Úsměv A jinak to zkus na koncernovem foru, co cekas tady?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470 H+ body: 0  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 19:59   Citovat  

no to neni zas tak drahe auto.... uz... a hej je seriovy motor. ale tak nasiel by mozna na servis ale podla mna to nebude nic zavazne. dufam...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 19:59   Citovat  

jagy napsal:
Jestli je to serie nebo neni ten motor. Tak to valím bulvy

Docela k nepochopeni, ze si nekdo koupi Audi 1.8T a nema na servis. Úsměv A jinak to zkus na koncernovem foru, co cekas tady?

no ony sou prave A4 1,8T docela levny. prave kvuli servisu. jeste predpokladam ze to je avant. ma to velkou spotrebu a prd z toho. nejlevnejsi A4 sou 2,8 a 1,8T
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 H+ body: 0 1999 Civic  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 20:01   Citovat  

ma to egr? mozna ten dela bordel, ale muze to byt i prutokac nebo snimac tlaku turba a pod. Chce to na diagnostiku a merit parametry
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 20:15   Citovat  

ebg??? Tak to koukám! a nie je to sedan... nooo ja by som si take nic nekupit teda. ale ze ked to islo dobre tak to bolo nieco uplne ine. sak munule ho obehlo HTP a to isiel naplno... a problem je v tom ze diagnostika mu nechce nic nacitat
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
peete je teď offline  peete
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 20:44   Citovat  

vycteni pameti zavad nema s diagnostikou nic spolecnyho, je potreba zmerit hodnoty za provozu tzv, logy, u tehle A4 je obtokovy turbo, muze to delat ventil N75, vaha, ale zalezi, co tam je za vyrobce, tech veci je vic, prvotne se odpichnot od diagnostiky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10 H+ body: 0  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 20:49   Citovat  

Ano, auta se daji koupit levne, ale servis je prave drahy. Úsměv A s tim je treba pocitat pri koupi... tatik ma A6, takze vim, ze to neni sranda zivit.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470 H+ body: 0  
Zbysek je teď offline  Zbysek
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 20:53   Citovat  

Mel sem tenhle motor v koktavce a tam mi obdobne problemy delala vadna vaha vzduchu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 244 H+ body: 0  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 21:07   Citovat  

jj aj ja som romyslal nad vahou vzduchu. a kde sa to tam nachadza v tej bude? HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
Žemli je teď offline  Žemli
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 21:11   Citovat  

u služebního vw tdi to dělalo taky čidlo na váhu vzduchu že to auto bylo otálně líný a skoro nefoukalo
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1361 H+ body: 1 1999 Accord Type-R  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 21:16   Citovat  

Jak jiz bylo receno

1. urcite vycistit vahu vzduchu (tim rozhodne NIC nezkazis)
2. diagnostika
----------------
je to dobrý holt to 5tikilco za napichnuti das mnooo ... Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474 H+ body: -12  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 21:19   Citovat  

no jasne vycistim to je v poho len kde ju najdem:D sakra
a to ze diagnostika nejde. nechce to nacitat nic
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 21:57   Citovat  

Najdi box s filtrem a kousek od nej v te trubce je napojena je to dobrý Nejde nenajit.. je to dobrý

Pockej..jak jako ze nic nenacte? Jako ze vubec? Nebo zadnou chybu? Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474 H+ body: -12  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 22:32   Citovat  

to akoze vobec nic! ze nereaguje
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 23:09   Citovat  

to by mohla bejt ta vaha, ale kdyz to neloguje, tak to vypada na nakej problem v el vozu. nebo v jednotce. kamos ma v TT ten samej motor, a mel spatnou vahu vzduchu, ale turbo mu tlacilo, sice pod spatnym tlakem ale tlacilo. jeste by moh bejt problem ze cidla nepustej turbo do vetsich otacek kvuli mechanickymu poskozeni turba(pokud se k tomu chova jak cune, tak je jedno jak je stary) pripadne by mohla bejt poskozena treba hadicka mazani turba. ten motor je pojizdnej pocitac tak to nepusti. problem je ze pokud nema na servis, tak at to radsi odstavi do garaze a nejezdi. akorat ten motor odrovna. pokud to bude vaha vzduchu, tak koncernem doporucovana BOSCH stoji kolem 7tis
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 H+ body: 0 1999 Civic  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 23:35   Citovat  

Winie: naprostej souhlas!! Zkousel jsem u koncernu upravit sani a jako u hondy jsem zaslepil tu jednu hadicku a po nastartovani posleze auto chvilku bezelo a pak zacalo z vyfuku flusat total nesmyslne cmoudiky a na budikach me zacalo vse blikat az to zhaslo..vse jsem vratil do puvodniho stavu a ejhle vse opet funguje.. U VW se vubec nedoporucuji sportovni filtry, ani vlozka green .. Smutný Proste to vymyslel nejakej chytrak cele mnoo HaHaaa Staci v te zmeti hadicek jedna prasklinka a je vymalovano.. cele je to vse jeden velkej pocitac Smutný cože cože ? Tak to valím bulvy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474 H+ body: -12  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.3.2009 , 23:57   Citovat  

gizmi napsal:
Winie: naprostej souhlas!! Zkousel jsem u koncernu upravit sani a jako u hondy jsem zaslepil tu jednu hadicku a po nastartovani posleze auto chvilku bezelo a pak zacalo z vyfuku flusat total nesmyslne cmoudiky a na budikach me zacalo vse blikat az to zhaslo..vse jsem vratil do puvodniho stavu a ejhle vse opet funguje.. U VW se vubec nedoporucuji sportovni filtry, ani vlozka green .. Smutný Proste to vymyslel nejakej chytrak cele mnoo HaHaaa Staci v te zmeti hadicek jedna prasklinka a je vymalovano.. cele je to vse jeden velkej pocitac Smutný cože cože ? Tak to valím bulvy

da se to. znamej mel nechutne upravenou 2,7 biturbo a slapala jak hodinky. ale je to bejvalej zavodnik a mechanik. takze se to da.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 H+ body: 0 1999 Civic  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 11:01   Citovat  

no tak dneska ides skusit na inu diagnostiku tak sa uvidi... a on to trocha nabural a od vtedy mu pomali prestavalo tlacit turbo...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
pomoc s motorom audi 1.8t
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1414s ][ Dotazy: 113 (0.0133s) ][ GZIP on - Debug on ]