Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Videa - Top Speed - vkladejte
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 13.3.2008 , 23:58   Citovat  


Odkaz


Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 0:05   Citovat  

tak to mi ho vocumlej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 0:07   Citovat  

znam ale zvuk to ma nadhernej Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
snk. je teď offline  snk.
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 0:07   Citovat  

no, to se tu nekdo :mravenec: v kine asi... to jako celou dobu hrabe? to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 964  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 0:41   Citovat  

snk. napsal:
no, to se tu nekdo :mravenec: v kine asi... to jako celou dobu hrabe? to mi hlava nebere


Kukni na web na videa ze SUPRAma ... pár jich najdeš s 1000 koňmi a výš ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 1:00   Citovat  

mi to pripomelo tohlens

Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 9:34   Citovat  

A mě to zase připomňelo tohle,jednou jsem to tady už dával.


Odkaz


Chápeš! 03:45 Chápeš! - SCENE
   Návrat  
     
 
LK7R je teď offline  LK7R
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 10:33   Citovat  

mazec
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1741 2005 Accord Tourer  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 15:07   Citovat  

no to lambo pekna stihacka...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 18:47   Citovat  

prava 350 jsem ještě nejel pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
Austin je teď offline  Austin
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 19:14   Citovat  

nevim mno... do toho lamba bych asi nesedl... taková rychlost mě zas tolik neláká Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 700 2004 Civic Sport  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 22:25   Citovat  

Austin napsal:
nevim mno... do toho lamba bych asi nesedl... taková rychlost mě zas tolik neláká Tak to valím bulvy


Mno já bych si do toho lamba určitě sedl rád,ale taky jezdit přes 350km/h to už je fakt MASAKR!!!
   Návrat  
     
 
Austin je teď offline  Austin
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 23:16   Citovat  

rooney napsal:
Mno já bych si do toho lamba určitě sedl rád,ale taky jezdit přes 350km/h to už je fakt MASAKR!!!
přesně tak jsem to myslel Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 700 2004 Civic Sport  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 14.3.2008 , 23:43   Citovat  

Austin napsal:
přesně tak jsem to myslel Velmi šťastný


HaHaaa OK
   Návrat  
     
 
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 19:32   Citovat  

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Nemuzu najit ten Mikiho topic s tema top speedy tak to dam sem.
Dneska jsem to zkousel.
Cesta z Frydlantu na Frydek Mistek(kdyby byla delší bylo by to mnohem lepsí)
Takze nové zimní gumy 195/65-15 Topspeed 212km/hod na videu jde videt jenom 210km, ale rikam mit po ruce dalnici. Velmi šťastný
Jo a zajimavost tachometr ukazoval presne jak GPS.
V lete na 215/45-16 jde tacho za roh. Velmi šťastný Tak jak prezuju udelam jeste test s temahle.

Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 19:35   Citovat  

Koukám jak puk že ten tachometr je tak přesnej. Tak to koukám!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 19:36   Citovat  

Ale řikam nahodim letnaky a na tachu je 250km/hod a real bude jinde, jeste to musim vyzkouset jak přezuju.

A kolik to mel ten Miki?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
Lojzik je teď offline  Lojzik
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 20:10   Citovat  

tudy "Mikiho topic se jmenuje 1.6 VTi Vmax video - kdo překoná?"

Měřilo se podle navigace OK
Mikimu:

Odkaz


a já mu na to odpověděl Se stydím

Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 694 1991 CR-X VTEC  
witty.cz je teď offline  witty.cz
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 20:19   Citovat  

na top speed tu nejsou silnice... zatím jen 220kmh (tacho)@205/50 R17, zrovna čerstvý matroš z min. týdne - v létě se musí po snížení a prohození kol dát další jízda... Mrk

Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 708 1997 Accord  
Speedy je teď offline  Speedy
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 20:36   Citovat  

a tady je moje video

tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1147 1993 Integra Varování : 1 
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 20:53   Citovat  

nemate nekdo nejaky program pro symbian? ktery dokaze merit pouze rychlost a tak?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 1995 Legend  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 21:02   Citovat  

Speedy: Ale to jedeš v Meďourovi ne?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
Speedy je teď offline  Speedy
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 21:04   Citovat  

jj je to 320E automat.dál se mu moc nechtělo Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1147 1993 Integra Varování : 1 
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 21:50   Citovat  

O tachometrovych tu vubec nic nemusíme psat. Velmi šťastný To mne na letnacich ukaze tacho 250 a zastavi se rucicka. Úsměv))

Takze první Lojzík a druhy Miki.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
Oncek je teď offline  Oncek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 22:08   Citovat  

ty videa se suprou mi připomněli tohle porsche Velmi šťastný
how fast?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1732 2007 Civic  
kukik0 je teď offline  kukik0
PříspěvekZaslal: 26.3.2009 , 21:08   Citovat  

Kašlete na top speed, ještě se tu někdo zabije, kvůli videjku, ty silnice v čr a tak KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 36  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 26.3.2009 , 21:20   Citovat  

Oncek napsal:
ty videa se suprou mi připomněli tohle porsche Velmi šťastný
how fast?

wtf cože cože ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
Lojzik je teď offline  Lojzik
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.3.2009 , 0:19   Citovat  

Miki Civic napsal:
...


za kolik máš 0-200 já to dám za cca 25sec. VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 694 1991 CR-X VTEC  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.3.2009 , 0:33   Citovat  

kukik0 napsal:
Kašlete na top speed, ještě se tu někdo zabije, kvůli videjku, ty silnice v čr a tak KO

Asi tak, on si malokdo z tech strelcu uvedomuje, ze brzdit ze 100 na 0 je neco uplne jineho, nez treba z 200 na "blbych" 150. Vzdyt je na tech videich docela provoz, staci jeden strejc, co se nepodiva do zrcatka a bude o par lidi min.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 2007 Civic Type-R  
Yokohama je teď offline  Yokohama
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.3.2009 , 0:36   Citovat  


Odkaz

210 za 9 vteřin Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 214  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Videa - Top Speed - vkladejte
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2291s ][ Dotazy: 142 (0.0157s) ][ GZIP on - Debug on ]