Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zadni mlhovky
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
p.dawe je teď offline  p.dawe
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 3.4.2009 , 19:29   Citovat  

Zdravim Honda

tak me po 2 letech opet cekala TK a moc me panove nepotesili protoze sem neprosel jen kvuli tomu ze nemam zadni mlhovky.....byly s toho uplne hotovi ze nemam ani ve predu a ani v zadu...a bohuzel sem jim nevysvetlil ze vepredu je vyrobce neudava a vzadu diky mim USA svetylkum uz nejsou tak sem se chtel optat jestli ste nekdo neresil podobny problem....mam si tam pridelat nejaky UNI mlhovky ale kdyz uz tak bych chtel aspon nejaky stylovy nebo pekny nechtej se mi tam davat ty hranaty ze skodovky...takze jestli mate nekdo nejaky napad moc rad uvitam Se stydím
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 434 H+ body: 0 2006 Civic i-VTEC  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.4.2009 , 20:55   Citovat  

jednoduse. na TK tam namontuj tu hnusnou skodovackou a pak ji sundas a budes zase jezdit bez ni.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 H+ body: 0 1999 Civic  
Meda je teď offline  Meda
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.4.2009 , 21:11   Citovat  

máš foto těch nových světel?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1425 H+ body: 0 1995 Civic Coupe  
Radek11111 je teď offline  Radek11111
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.4.2009 , 21:13   Citovat  

nebo na TK přěhoď za origo zadní světla...myslím že se někdo najde kdo půjčí...pokud je teda nemáš....přehozený je to za chviličku...podle mě nejjednodušší řešení
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 825 H+ body: 0 1994 CR-X DelSol  
p.dawe je teď offline  p.dawe
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 4.4.2009 , 13:41   Citovat  

no me hlavne ty mlhovky ani nesvitili kdyz sem tam mel origo svetla vubec netusim proc a tady v tich novejch mi sviti celej ten spodek kde by ty mlhovky meli byt...taky me napadlo prehodit origo ale musel bych nejdriv najit pricinu proc my ta mlhovka nesvitila Smutný no a kdyz bych tam soupl jenom nejakou uni nevim vubec kam ji dat abych nemusle rezat do narazniku Smutný


IMAG0096.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMAG0096.JPG, 2.42 MB

IMAG0092.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMAG0092.JPG, 2.46 MB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 434 H+ body: 0 2006 Civic i-VTEC  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.4.2009 , 13:52   Citovat  

p.dawe napsal:
no me hlavne ty mlhovky ani nesvitili kdyz sem tam mel origo svetla vubec netusim proc a tady v tich novejch mi sviti celej ten spodek kde by ty mlhovky meli byt...taky me napadlo prehodit origo ale musel bych nejdriv najit pricinu proc my ta mlhovka nesvitila Smutný no a kdyz bych tam soupl jenom nejakou uni nevim vubec kam ji dat abych nemusle rezat do narazniku Smutný

nemas jen spatnou pojistku, nebo zarovku? OT:koukam ze ustecka znacka. odkud ses?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 H+ body: 0 1999 Civic  
p.dawe je teď offline  p.dawe
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 4.4.2009 , 16:33   Citovat  

Winie napsal:
nemas jen spatnou pojistku, nebo zarovku? OT:koukam ze ustecka znacka. odkud ses?


na pojistky sem tenkrat koukal a nic....jsem ze Žatce..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 434 H+ body: 0 2006 Civic i-VTEC  
hometuner je teď offline  hometuner
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.4.2009 , 16:50  Naposledy upravil hometuner dne 4.4.2009 , 17:00, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

pozor na to ja taky koupil cirou a zapojil sem konektor do novyho svetla a koukam mlhovka nesviti vubec a ani brzdy, a v tech novejch cirejch svetlech byly patice na dvouvlaknovy zarovky, rikam si jak to ? a tak sem promeril kabely kterej k cemu je a prepinoval a zapojil svetla tak aby mi svitily obe dvouvlkanovy spodni zarovky, kdyz seslapnu brzdu tak se rozsviti jedna pulka svetla (druhy silnejsi vlakno) a pri zapnuti mlhovky se rozsviti druha pulka svetla (druhy silnejsi vlakno)


abcdef.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
abcdef.jpg, 128.52 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1237 H+ body: 3 1996 Civic VTEC-E  
Meda je teď offline  Meda
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.4.2009 , 16:55   Citovat  

p.dawe napsal:
na pojistky sem tenkrat koukal a nic....jsem ze Žatce..
ono můžeš mít přerušenej nějakej kablík Mrk nejlepší by bylo dát do toho prostředního dílu světla tam kde má být mlhovka dvouvláknovou žárovku 21/5W a je vystaráno tak to mám já a mlhovka funguje je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1425 H+ body: 0 1995 Civic Coupe  
p.dawe je teď offline  p.dawe
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 4.4.2009 , 19:47   Citovat  

hometuner napsal:
pozor na to ja taky koupil cirou a zapojil sem konektor do novyho svetla a koukam mlhovka nesviti vubec a ani brzdy, a v tech novejch cirejch svetlech byly patice na dvouvlaknovy zarovky, rikam si jak to ? a tak sem promeril kabely kterej k cemu je a prepinoval a zapojil svetla tak aby mi svitily obe dvouvlkanovy spodni zarovky, kdyz seslapnu brzdu tak se rozsviti jedna pulka svetla (druhy silnejsi vlakno) a pri zapnuti mlhovky se rozsviti druha pulka svetla (druhy silnejsi vlakno)


no tak to mam presne ja u tech novejch svetel Smutný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 434 H+ body: 0 2006 Civic i-VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zadni mlhovky
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1215s ][ Dotazy: 67 (0.0314s) ][ GZIP on - Debug on ]