Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Targa mobile.de
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 19:15  Naposledy upravil Vojtas dne 1.3.2009 , 19:26, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Targa VTi
Co vy na ní? Vypadá podle mě slušně na tu cenu OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
alien44 je teď offline  alien44
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 19:20   Citovat  

odkaz nefachá
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1235 1999 Legend  
alicante je teď offline  alicante
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 19:20   Citovat  

Jj, nefacha.. KO šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2162 2009 Accord Type-S  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 19:21   Citovat  

máš tam 2x http
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 19:26   Citovat  

už je to v pořádku Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
alicante je teď offline  alicante
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 19:30   Citovat  

No tak nevim, za targu VTi 92 v prepoctu 93.000 bez cesty, dovozu, prihlaseni, moznejch (urcite nejakejch) oprav, kdyz ja nabizim VTi 97 za 154.000 (-3.000?), ktera je tiptop, stoji tech 5 let rozdilu stari za to? to mi hlava nebere to mi hlava nebere to mi hlava nebere

Sorry, ze si prihrivam polivcicku, ale primo se to nabizelo.. Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2162 2009 Accord Type-S  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 19:37   Citovat  

tak ta tvá je samozřejmě lepší je to dobrý ale myslim že je tohle dobrá cenovka jen nevím jestli těm kilometrům věřit... Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
alicante je teď offline  alicante
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 19:41   Citovat  

Vojtas napsal:
tak ta tvá je samozřejmě lepší je to dobrý ale myslim že je tohle dobrá cenovka jen nevím jestli těm kilometrům věřit... Tak to valím bulvy


Diky.. OK Km muzou bejt origo.. to se musi videt.. V textu pise "kilometry jsou dolozitelne" .. Stejne je to az v Dortmundu, pres cely Nemecko se tahnout..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2162 2009 Accord Type-S  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 19:43   Citovat  

alicante napsal:
Diky.. OK Km muzou bejt origo.. to se musi videt.. V textu pise "kilometry jsou dolozitelne" ..

no jo no já německy umim tak nanejvýš unterwaserman Velmi šťastnýVelmi šťastný, hlavně tady v česku se moc vtiček kolem té stovky nenajde... KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 20:23   Citovat  

Alicante: sice argument veku je dle meho kravina (ja na to moc nedavam) , ale jinak plne souhlasim.. To auto se nevyplati, je moc daleko a zlata ta tvoje..Bohuzel oba moc dobre vime ze lidi radeji koupi tohle a ty penize do ni narvou vetsi nez koupit krasavicu jako mas ty.. KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 20:37   Citovat  

tam je problém v tom že ti lidi třeba nemají hned tolik peněz tak si najdou na netu nějakou levnější ikdyž do toho potom vrazí víc prachů... výsledek bude takovej že budou mít dražší auto a ještě starší... já bych nemoh bohužel koupit ani tohle ani to alicanteho ale mít peníze a hlavně roky tak jí beru z fleku Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 20:40   Citovat  

Vojtas: pravda pravda...chapu ze nekdy to proste nejde mnooo.. je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 20:51   Citovat  

Dneska jsem na ní právě koukal Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 20:53   Citovat  

rooney napsal:
Dneska jsem na ní právě koukal Úsměv

je tam už celkem dlouho... to víš já jak pořád projíždím tu inzerci HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Lukas je teď offline  Lukas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 20:57   Citovat  

Vojtas napsal:
no jo no já německy umim tak nanejvýš unterwaserman Velmi šťastnýVelmi šťastný, hlavně tady v česku se moc vtiček kolem té stovky nenajde... KO


...ale najde! Počkej na sezónu. OK A bude tip-top... Mrk

A k tomu inzerátu...nic moc, normální cena a je to 92ka takže nemá imobilizér ani airbag. Zajímavá nabídka bývá od 2500 a míň.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 21:06   Citovat  

Lukas napsal:
...ale najde! Počkej na sezónu. OK A bude tip-top... Mrk

A k tomu inzerátu...nic moc, normální cena a je to 92ka takže nemá imobilizér ani airbag. Zajímavá nabídka bývá od 2500 a míň.

no ikdyby se našla já můžu jen sedět a koukat jak se někomu prodá Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 1.3.2009 , 21:30   Citovat  

Vojtas napsal:
je tam už celkem dlouho... to víš já jak pořád projíždím tu inzerci HaHaaa


Já se právě dneska koupal po delší době na mobil.de ´=D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 20:13   Citovat  

tudy odkaz co je tohle za patvar dokáže to někdo říct? píše origo zrcátka ale přídou mi jako origo škoda zrcátka, budíky sem ještě neviděl, otáčkoměr esi a tachometr vti... není to nějaká ta verze usa nebo japan?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 20:17   Citovat  

Vojtas napsal:
http://honda-crx.autobazar.eu/16-esi-id736007.html co je tohle za patvar dokáže to někdo říct? píše origo zrcátka ale přídou mi jako origo škoda zrcátka, budíky sem ještě neviděl, otáčkoměr esi a tachometr vti... není to nějaká ta verze usa nebo japan?


hele takovyhle zrcátka sem měl na 120.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 2002 CR-V  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:29   Citovat  

Vojtas napsal:
http://honda-crx.autobazar.eu/16-esi-id736007.html co je tohle za patvar dokáže to někdo říct? píše origo zrcátka ale přídou mi jako origo škoda zrcátka, budíky sem ještě neviděl, otáčkoměr esi a tachometr vti... není to nějaká ta verze usa nebo japan?


Jak si přišel na to, že to má VTi tachometr? Nějak jsem nenašel rozdíl. Otáčkoměr je normální ESi do 7200 a pak redline. Jinak ty zrcátka jsou děsný. A origo?? to mi hlava nebere To si taky nemyslím. nesouhlas Tuším-li dobře, tak se del Sol vyráběla pouze s jedněmi zrcátky a to jsou tyto



a karbonový jsou mňam mňam... Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:33   Citovat  

Ty woe ta zě tech 95t.. má ty zrcádka celkem drsný,takový placky.. HaHaaa .
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:33   Citovat  

no měl sem dojem že esi má do 220 ne do 240... to mi hlava nebere že bych se splet? ne čet sem to u nákýho videa na youtube s vti a pár lidí se tam ptalo kde vzal tacho do 240 a maník psal že je to origo vti... to mi hlava nebere ale jistej si nejsem je to jen co sem četl..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:35  Naposledy upravil SpaceMan dne 5.4.2009 , 21:36, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Vojtas napsal:
no měl sem dojem že esi má do 220 ne do 240... to mi hlava nebere že bych se splet? ne čet sem to u nákýho videa na youtube s vti a pár lidí se tam ptalo kde vzal tacho do 240 a maník psal že je to origo vti... to mi hlava nebere ale jistej si nejsem je to jen co sem četl..


tak to je divný já mám model 1994 a mám do 240km/h


IMG_0598.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_0598.JPG, 47.62 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:36  Naposledy upravil rooney dne 5.4.2009 , 21:37, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

ESi: Otáčky: 8500 rpm
Rychlost: 240 km/h

VTi: Otáčky: 9500 rpm
Rychlost: 240 km/h

Ale jsou různý verze,viděl jsem už i tachometr cejchovanej do 220km/h. A u některých ESin zase začíná červený pole při 7000rpm, ale většina ESin začíná při cca 7200 rpm. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:36   Citovat  

SpaceMan napsal:
tak to je divný já mám model 1994 a mám do 240km/h

[img]http://spaceman.rajce.idnes.cz/Honda_CRX_Del_Sol_1.6_ESi/#IMG_0598.JPG[/img]

vážně nevím ruku do ohně bych za to nedal ale sto procentně sem to čet aspon u dvou videí...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:38   Citovat  

rooney napsal:
ESi: Otáčky: 8500 rpm
Rychlost: 240 km/h

VTi: Otáčky: 9500 rpm
Rychlost: 240 km/h

Ale jsou různý verze,viděl jsem už i tachometr cejchovanej do 220km/h. A u některých ESin zase začíná červený pole při 7000rpm, ale většina ESin začíná při cca 7200 rpm. Úsměv


jj jsi rychlej... Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:39   Citovat  

Vojtas napsal:
vážně nevím ruku do ohně bych za to nedal ale sto procentně sem to čet aspon u dvou videí...


a ty ještě rychlejší.. než jsem to upravil už jsi mi to sebral.. Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:44   Citovat  

rooney napsal:
ESi: Otáčky: 8500 rpm
Rychlost: 240 km/h

VTi: Otáčky: 9500 rpm
Rychlost: 240 km/h

Ale jsou různý verze,viděl jsem už i tachometr cejchovanej do 220km/h. A u některých ESin zase začíná červený pole při 7000rpm, ale většina ESin začíná při cca 7200 rpm. Úsměv


takle něják to bude no, hledal jsem ty videa ale jako na potvoru sem nic nenašel... muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:47   Citovat  

Vojtas napsal:
takle něják to bude no, hledal jsem ty videa ale jako na potvoru sem nic nenašel... muhehe


Já z znám videí spousty,kde je záběr na tachometr.. ale po netu jsou různý verze,tak je možné že některé maj ty tachometry prostě cejchovány jinak Úsměv .
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.4.2009 , 21:49   Citovat  

Vojtas napsal:
http://honda-crx.autobazar.eu/16-esi-id736007.html co je tohle za patvar dokáže to někdo říct? píše origo zrcátka ale přídou mi jako origo škoda zrcátka, budíky sem ještě neviděl, otáčkoměr esi a tachometr vti... není to nějaká ta verze usa nebo japan?
píše že už auto má origo zrdcatka, takze na fotce nema ale ve skutecnosti ma Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 1995 Legend  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Targa mobile.de
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2046s ][ Dotazy: 147 (0.0126s) ][ GZIP on - Debug on ]