Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Just Honda ...
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 20:21   Citovat  

Já to auto prostě žeru !!! Před chvílí jsem se luxusně projel po parádních okrskách, olej 110°C , pořád ve vtecu ... neskutečný, 3 4 plnej, brzy, auto zabublá zaprská ... aaaaaaaa ten zvouček .... řeknu vám, lepší než sex (který byl hodinu předtím) .... stažený okýnka a šíbr ... předemnou západ slunce .. prakticky prázné přehledné cesty, žádné stromy, jen pole, supr asfalt, žádné díry .... a jedno C4g ve VTECU co to jde !! šuk VTEC

Dnes jsem tak nad tím přemýšlel, i když si koupím něco silnějšího, tohle prostě zůstane v mém srdci forever .... a vůbec, nechám si ho a neprodám ... a radši ještě jednoho nebo 2 časem do zásoby .. za 5,10 let nebudou a co pak ....

Díky HC, že mi umožnilo se vykecat ... Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 20:24   Citovat  

Tohle bych dal na první stránku nového kalendáře ! je to dobrý VTEC je to dobrý VTEC je to dobrý VTEC Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 2002 Civic Type-R  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 20:26   Citovat  

Jo miki je obcas sprostej a moc mluvi ale tohle trefil. OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 20:42   Citovat  

poslední týden jsem taky plnej takovejhlech pocitů je to dobrý ..prostě paráda
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1329 2007 FR-V  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 20:43   Citovat  

jak to řict to mi hlava nebere Honda the power of dreams je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 2002 CR-V  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 20:46   Citovat  

bez sneka to nejede Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 20:49   Citovat  

infinity napsal:
bez sneka to nejede Je to tam.


Šneka si nech pro Das Auto. Honda ho nepotřebuje, aby to jelo.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 2006 Civic i-VTEC  
LadyImagine je teď offline  LadyImagine
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 20:56   Citovat  

náhodou...šnek je fajn... OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2389 2010 Jazz  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 20:58   Citovat  

Na Mikiho leze jaro... HaHaaa

Ale jo, taky mm podobné pocity,když VTi trošku protáhnu okreskama... OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 21:01   Citovat  

miki spadl na hlavu pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 21:01   Citovat  

kde sou ty casy co psal ze to nejede pořádnej výtlem ze jedine turbo pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 21:15   Citovat  

Ty OTéčkáři jsou hrozný.. pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Urso je teď offline  Urso
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 21:20   Citovat  

Kdyžtak padl do řeči ten šnek, vzpomněl jsem si na šneka od Minora (strip) pořádnej výtlem
jinak ta jízda.. to musí být krásnej pocit.. Tak to valím bulvy snad ho někdy taky zažiju Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1546 1997 Civic Coupe  
Dejf_cz je teď offline  Dejf_cz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 21:39   Citovat  

Snad se jednou poštěstí a zažiju na vlastní kůži, co VTíčko umí Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 166  
Mailo je teď offline  Mailo
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 21:42   Citovat  

Dejf_cz napsal:
Snad se jednou poštěstí a zažiju na vlastní kůži, co VTíčko umí Úsměv


Myslim že je tady hodně takových Se stydím Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1282 1995 Civic Coupe  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 22:13   Citovat  

hmm a já mám auto na špalkách. Kdo ho dodělááááá
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 22:18   Citovat  

CRXMANN napsal:
hmm a já mám auto na špalkách. Kdo ho dodělááááá

bud rad, ja zatim letos v jarnim pocasi nevyjel a jen tak nevyjedu zzzzzzz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 22:24   Citovat  

infinity napsal:
bud rad, ja zatim letos v jarnim pocasi nevyjel a jen tak nevyjedu zzzzzzz

no a jak to dopadlo?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 22:26   Citovat  

zatim nijak...cekam. A jak to tak vidim, nestihnu vrchy 3.5. naštvanej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 22:30   Citovat  

CRXMANN napsal:
hmm a já mám auto na špalkách. Kdo ho dodělááááá


Zkus Hornbach ... tam jsou profíci přes dodělávání HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 2002 Civic Type-R  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2009 , 23:28   Citovat  

ja si ted obcas taky trosku zablbnu, ted sem si predevcirem dal jedno drsny esicko - najezdouva rychlost 110, doporucena znackou 50 :)

miki: vim presne o cem mluvis :) pozitek z jizdy je fakt bomba vec.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 0:22   Citovat  

pockej az na to jednou dupnes a slitnou ti brejle pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
JaRaN je teď offline  JaRaN
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 18:13   Citovat  

Miki Civic napsal:
Já to auto prostě žeru !!! Před chvílí jsem se luxusně projel po parádních okrskách, olej 110°C , pořád ve vtecu ... neskutečný, 3 4 plnej, brzy, auto zabublá zaprská ... aaaaaaaa ten zvouček .... řeknu vám, lepší než sex (který byl hodinu předtím) .... stažený okýnka a šíbr ... předemnou západ slunce .. prakticky prázné přehledné cesty, žádné stromy, jen pole, supr asfalt, žádné díry .... a jedno C4g ve VTECU co to jde !! šuk VTEC

Dnes jsem tak nad tím přemýšlel, i když si koupím něco silnějšího, tohle prostě zůstane v mém srdci forever .... a vůbec, nechám si ho a neprodám ... a radši ještě jednoho nebo 2 časem do zásoby .. za 5,10 let nebudou a co pak ....

Díky HC, že mi umožnilo se vykecat ... Mr. Green


pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem

Jezismarja, jak se tak muze projevovat dospely clovek..tak jsme se dozvedeli, ze jsi velky kluk, co sexuje, kazdy ti to strasne zavidime, i tve vozitko. Fiata Bravo měl Miki Bravo taky nejlepsi (dokonce jsi tvrdil, ze nejrychlejsiho minimalne na okrese ) a forever a nikdy ho neproda a takovy blablabla blaboly.. Nuuuuda zzzzzzz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 237  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 18:31   Citovat  

Tý jo já už chci taky.. Je to tam.

.. Právě jsem se dokoukal na Best Motoring .. a klasický "Japan Cars Battle" atd.. Venku je tak krásně,auto v garáži vše připraveno .. a jezdit pořád nemůžu Bueee

Miki pěkně si to vystihnul.. OK přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 18:39   Citovat  

Taky jsem zrovna dojel z 50 kilometrové projíždky jen tak po téměř týdení odmlce Úsměv Joo jede to VTEC jen ten krouťák Velmi šťastný Sedne vedle mě kámoš a přijde mi že to nějak přestane jet pořádnej výtlem Ale jinak jsem si dal taky slušnou projíždku Úsměv

Jinak zítra se taky projedu a založím tu taky téma že jsem se dobře projel HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 18:42   Citovat  

Henges napsal:
Taky jsem zrovna dojel z 50 kilometrové projíždky jen tak po téměř týdení odmlce Úsměv Joo jede to VTEC jen ten krouťák Velmi šťastný Sedne vedle mě kámoš a přijde mi že to nějak přestane jet pořádnej výtlem Ale jinak jsem si dal taky slušnou projíždku Úsměv

Jinak zítra se taky projedu a založím tu taky téma že jsem se dobře projel HaHaaa


okej.. abych nebyl pozadu tak jdu na velkou s fotakem kouř
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 18:59   Citovat  

Henges napsal:
Taky jsem zrovna dojel z 50 kilometrové projíždky jen tak po téměř týdení odmlce Úsměv Joo jede to VTEC jen ten krouťák Velmi šťastný Sedne vedle mě kámoš a přijde mi že to nějak přestane jet pořádnej výtlem Ale jinak jsem si dal taky slušnou projíždku Úsměv

Jinak zítra se taky projedu a založím tu taky téma že jsem se dobře projel HaHaaa


no jistěěě Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 20:26   Citovat  

rooney napsal:
Tý jo já už chci taky.. Je to tam.

.. Právě jsem se dokoukal na Best Motoring .. a klasický "Japan Cars Battle" atd.. Venku je tak krásně,auto v garáži vše připraveno .. a jezdit pořád nemůžu Bueee

Miki pěkně si to vystihnul.. OK přátele

kamaride, doufam ale ze nebudes jezdit jak v tech battlech? aby ses taky projel vickrat nez jen jednou...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
notabene je teď offline  notabene
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 20:32   Citovat  

Asi ten sex hodinu předtím byl fakt mizerný HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 179 2007 Accord  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 20:39   Citovat  

Rooney: však řidičák už máš ne?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Just Honda ...
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2383s ][ Dotazy: 145 (0.0644s) ][ GZIP on - Debug on ]