Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Red Dwarf
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 12:19   Citovat  

kolik je takdy závisláků na tomto seriálu? prej bude nová serie má někdo podrobnosti?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 12:27   Citovat  

posero napsal:
kolik je takdy závisláků na tomto seriálu? prej bude nová serie má někdo podrobnosti?
Dřív jsem na tom byl dost závislej, ale nebudu se na to koukat 10 let pořád dokola když už jsem to viděl 10x každej díl Velmi šťastný Jinak kdyby byly nové serie tak by to byl luxus ale nevěřím tomu...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 12:29   Citovat  

brácha má dva nový díly Hihi viděl sem jen útržky ale je to na světě HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 12:40   Citovat  

to sem zvedaf teda.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 12:47   Citovat  

posero napsal:
brácha má dva nový díly Hihi viděl sem jen útržky ale je to na světě HaHaaa
A jsou tam stejní herci? Pokud ne tak to nebude tak dobrý asi to mi hlava nebere Teda já to aspon nesnáším když mám něco rád a oni vyměni herce Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 12:47   Citovat  

Henges napsal:
Jinak kdyby byly nové serie tak by to byl luxus ale nevěřím tomu...


Proč nevěříš? tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 12:50   Citovat  

Ondras napsal:
Proč nevěříš? tudy odkaz
Protože mužu nevěřit Velmi šťastný Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
v-tec je teď offline  v-tec
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 13:43   Citovat  

kouknete tady.jsou tam veskery novy info o tech novych dilech a taky jsou tam linky na stazeni rapidshare
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 792 2004 Accord Tourer  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 14:04   Citovat  

no to je huuuusty, uz to sosam :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Gregy je teď offline  Gregy
2 háčka
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 14:05   Citovat  

Asi jediný seriál na který koukám pořád dokola, už jsem ho viděl snad stokrát. Taky jsem někde slyšel že mají být nové díly. Pokud jo tak už nemůžu dospat
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 646 1998 Integra Type-R  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 14:08   Citovat  

Gregy.Type.R napsal:
Asi jediný seriál na který koukám pořád dokola, už jsem ho viděl snad stokrát. Taky jsem někde slyšel že mají být nové díly. Pokud jo tak už nemůžu dospat


Co by jsi dospával, když dva jsou venku a třetí se vysílá dnes?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 14:15   Citovat  

je nekde napsany kolik tech dilu ma bejt?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 14:22   Citovat  

Achjo, má smysl sem vůbec dávat nějaké odkazy?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
Corgan je teď offline  Corgan
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 14:46   Citovat  

Husteee ja se na to dival nedavno na vsechny dily a je to masakr proste to nikdy neomrzi muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 647 2004 Civic Type-R  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 15:30   Citovat  

Ondras napsal:
Achjo, má smysl sem vůbec dávat nějaké odkazy?


aha, sory, fakt jenom 3??? to je nejak malo na serii :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
witty.cz je teď offline  witty.cz
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 18:53   Citovat  

Mám komplet origo 8 dvd, nejlepší seriál všech dob, by byl hřích je nemít Úsměv
Ještě schrastit ty další díly... rapid mi doma neteke, prej: "You have reached the download limit for free-users." nebo taky píše že se z mý IP už něco stahuje :c(((((
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 708 1997 Accord  
vlastič je teď offline  vlastič
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 19:05   Citovat  

já na to koukam vic jak deset let dokola je to dobrý a pak ještě The Simpson tež neomrzí OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 167 2006 Civic i-VTEC  
kalich je teď offline  kalich
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 20:05   Citovat  

cervenej trpajzlik je proste kult ja sam ho znam tak 6let a troufam si rict ze i ty nejmene oblíbene epizody jsem videl 10krat(posledni serie se mne moc nebrala protoze jsem vedel ze je posledni)no a co treba ty nejlepsí:bíla díra,trosecnici HaHaaa .roztaveni,no proste all.Pánové trpaslík je zpet!!sam sem nove díly jeste nevidel ale tesim se na ne a myslim ze nebudou slabe protoze herci by do toho po tolikati letech asi nesli kdyby to fakt nechteli udelat na plno.doufam ze vam muj prispevek nepride zkomoleny,matoucí a jeste mene zazivny nez casopis britskych aeroliniji... Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 110 1999 Accord  
v-tec je teď offline  v-tec
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 21:05   Citovat  

witty.cz napsal:
Mám komplet origo 8 dvd, nejlepší seriál všech dob, by byl hřích je nemít Úsměv
Ještě schrastit ty další díly... rapid mi doma neteke, prej: "You have reached the download limit for free-users." nebo taky píše že se z mý IP už něco stahuje :c(((((


jo tohle me pise vetsinou taky ten rapid kdyz jsem u nasich,ale nejak nechapu proc
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 792 2004 Accord Tourer  
Dejf_cz je teď offline  Dejf_cz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 22:42   Citovat  

v-tec napsal:
jo tohle me pise vetsinou taky ten rapid kdyz jsem u nasich,ale nejak nechapu proc


Protože si schovanej za routrem a máš neveřejnou ip adresu jako ostatní lokální uživatelé internetu. Rapid a ostatní servery pak vidí jen adresu routru a pokud už někdo stahoval, tak máš smůlu.

Jinak RD patří k nej seriálům, co se kdy natočili. Snad nebudem z 9. série zklamaný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 166  
kefa je teď offline  kefa
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 10:25   Citovat  

tayk to nemůžu stáhnout:( už to někdo máte?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1639 1998 Civic VTEC  
Luky je teď offline  Luky
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 10:43   Citovat  

tem co nejede rapid tak skuste treba na ULOZ TO ? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 901 1997 Prelude Type-S  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Red Dwarf
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1494s ][ Dotazy: 113 (0.0131s) ][ GZIP on - Debug on ]