Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: Homokloub accord 96-08
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
PinkFloyd01 je teď offline  PinkFloyd01
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 14:12   Citovat  

Čaute,
tak mi na miláčkovi při přezouvání gum zjistili, že mi prdla manžeta na homokloubu a homokloub je s prominutím v DÁMSKÉM PŘIROZENÍ, nemáte někdo náhodou nějakej navíc?
Je to na accord 96-98(asi i na tu předchozí verzi bude stejnej) 2.0i LS a je to na straně spolujezdce Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 118 1996 Accord  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 14:28   Citovat  

a ktery? vnitrni nebo vnejsi?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 1995 Legend  
Jakub Erben je teď offline  Jakub Erben
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 14:47   Citovat  

Brnďa napsal:
a ktery? vnitrni nebo vnejsi?


Když píše homokloub,tak asi určo vnější.. vnitřní je tripoid bych hádal,jestli to je jinak tak mě opravte prosím.. pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
a mám i pocit že bede stejnej pro pravoui levou stranu... Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 955 1991 Prelude Si  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 15:19   Citovat  

Jakub Erben napsal:
Když píše homokloub,tak asi určo vnější.. vnitřní je tripoid bych hádal,jestli to je jinak tak mě opravte prosím.. D


Úsměv pises spravne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
PinkFloyd01 je teď offline  PinkFloyd01
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 16:38   Citovat  

omlouvám se za nedostatek.....vím rozdíl mezi vnitřním a vnějším.......nějak mi vypadlo z hlavy napsat, že myslím samozřejmě vnější Úsměv jakmile projíždím zatáčku tak to z toho klape a ťuká a kolo má díky tomu vůli jako prase a dokonce v tom chvilkama hučí, jako kdyby bylo ložisko v pajči Smutný tak se toho tak bojím, že s miláčkem raději ani nejezdím Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 118 1996 Accord  
Jakub Erben je teď offline  Jakub Erben
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 18:39   Citovat  

PinkFloyd01 napsal:
omlouvám se za nedostatek.....vím rozdíl mezi vnitřním a vnějším.......nějak mi vypadlo z hlavy napsat, že myslím samozřejmě vnější Úsměv jakmile projíždím zatáčku tak to z toho klape a ťuká a kolo má díky tomu vůli jako prase a dokonce v tom chvilkama hučí, jako kdyby bylo ložisko v pajči Smutný tak se toho tak bojím, že s miláčkem raději ani nejezdím Bueee


tak pokuď má kolo při hejbání vůli a hučí při jízdě,tak z největší pravděpodobností ložisko,ale pokuď máš zatočený kola a rozjížsíš se a klape v tom,tak homokloub. by se muselo vidět a svézt se...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 955 1991 Prelude Si  
PinkFloyd01 je teď offline  PinkFloyd01
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 18:48   Citovat  

Jakub Erben napsal:
tak pokuď má kolo při hejbání vůli a hučí při jízdě,tak z největší pravděpodobností ložisko,ale pokuď máš zatočený kola a rozjížsíš se a klape v tom,tak homokloub. by se muselo vidět a svézt se...


Tak homokloub to je.........to hučení je prej díky tomu, že tam je bordel a proto to klape a hučí.......hučí to de facto jenom do zatáček.....prej to je 100% ten homokloub Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 118 1996 Accord  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: Homokloub accord 96-08
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0730s ][ Dotazy: 53 (0.0073s) ][ GZIP on - Debug on ]