Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Brno - volné jízdy 16.4.2009 - onboard - GPS update
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 1:07  Naposledy upravil Ondras dne 2.5.2009 , 20:28, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Tak tu mám první brněnský onboard po přezbrojení. Zatím jen nejrychlejší kolo dne bez GPS dat. Čas 2:47.25

Zatím se učím kde a jak brzdit a kolik ještě udrží gumy v zatáčkách. Nemám srovnání s 1.6 na stejných pneu (Hankook K110 205/45R17), ale pocitově to je velký rozdíl jak motoricky (pochopitelně), tak podvozkem. To je malé příjemné překvapení, nečekal jsem že v podstatě jen tužší zadní stabík udělá takový rozdíl. Zřejmě to bude i těmi pneu, které si v testech vedly dobře patrně po právu.

Během 80km na okruhu mi ta potvora vyžahla přes 22 litrů z nádrže, takže jsem končil asi o 5 minut dříve s hladovým okem a po táhlé první zatáčce doknce chvíli s kuckáním, když se benzín odlil od pumpy.


Odkaz


Bestlap bez GPS: tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
Fish je teď offline  Fish
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 7:37   Citovat  

Hmm,pěkně.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1937  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 7:55   Citovat  

27,5l/100km si jel ekorace? Úsměv

pěkná jízda je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 7:58   Citovat  

Dejf napsal:
27,5l/100km si jel ekorace? Úsměv


Jasně, jen zlehýnka. Nechtěl jsem dopadnout jako padam se spotřebou 30. Hondy jsou přeci známy svou úsporností. Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:18   Citovat  

Jel jsi pekne...Celkove lepsi casy jak ty carrery a stara corvetta.Gumy ti smrdeli az nahoru na Céčko Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:22   Citovat  

Ondras napsal:
Jasně, jen zlehýnka. Nechtěl jsem dopadnout jako padam se spotřebou 30. Hondy jsou přeci známy svou úsporností. Mrk


v Mostě jsem jezdil snad za 33-35 a to to bylo na vodě, tak že žádná pila Úsměv to ''K'áčko'' jezdi skoro na vzduch Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
Cruiser je teď offline  Cruiser
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:24  Naposledy upravil Cruiser dne 17.4.2009 , 8:36, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Tak pokud se nikdo neurazí, tak zde doplním outboard foto ze včerejška... Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 256 2000 S2000  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:26   Citovat  

diacoon napsal:
Jel jsi pekne...Celkove lepsi casy jak ty carrery a stara corvetta.Gumy ti smrdeli az nahoru na Céčko Úsměv


Dík. Černou carreru 4 i vettu C4 jsem předjel. STI mi ujely na rovině. Nemáš ty, nebo někdo z céčka nějaké fotky?

Cruiser napsal:
Tak pokud se nikdo neurazí, tak zde doplním outboard foto ze včerejška... Úsměv


foto vítáno.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:28   Citovat  

Ondras napsal:
foto vítáno.



neco mam ale spis pockej na cruisra...s mym fotackem tam ses jen mala seda kulicka na asfaltu Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:33   Citovat  

proč tak meleš tim volantem ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
Cruiser je teď offline  Cruiser
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:37   Citovat  

665+1 napsal:
proč tak meleš tim volantem ?


To je na efekt, něco pro diváky... Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 256 2000 S2000  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:42   Citovat  

Cruiser: Fotky krásné díky. Kdyby jsi se chtěl podělit o plné rozlišení, tak se nebudu zlobit Mrk

665+1: Kdybych nemlel, tak v první zatáčce skončím v kačeru Mrk. Jak jsem psal, hlavně jsem se seznamoval s limity auta a zkoušel kdy to ještě zatočí a kdy už to klouže ven. Takže takové oťukávání gum.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
Cruiser je teď offline  Cruiser
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:45   Citovat  

Ondras: Jasně, není problém, jen ty fotky nejsou nic moc, přijel jsem pozdě a nastavil foťák jen tak vzevrubně, takže je to občas rozmazaný. To hodím do RARu, uložím a nahodím odkaz. Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 256 2000 S2000  
roman001 je teď offline  roman001
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:45   Citovat  

Pěkný je to dobrý

Co máš obuto za pneu?Jaký kotouče a desky?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 111 2004 Civic Type-R  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:49   Citovat  

roman001 napsal:
Co máš obuto za pneu?Jaký kotouče a desky?


Hankook K110 Evo V12 205/45R17, kotouče EBC hladké, desky EBC yellowstuff
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:50   Citovat  

Ondras napsal:
Cruiser: Fotky krásné díky. Kdyby jsi se chtěl podělit o plné rozlišení, tak se nebudu zlobit Mrk

665+1: Kdybych nemlel, tak v první zatáčce skončím v kačeru Mrk. Jak jsem psal, hlavně jsem se seznamoval s limity auta a zkoušel kdy to ještě zatočí a kdy už to klouže ven. Takže takové oťukávání gum.


to uklidni, kup šperu, nektery zatačky nech vyjet poradne bez uriznuti a 5 sec je dole Úsměv jak dlouho máš ctr ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 8:57   Citovat  

665+1 napsal:
to uklidni, kup šperu, nektery zatačky nech vyjet poradne bez uriznuti a 5 sec je dole Úsměv jak dlouho máš ctr ?


Se špérou uvidíme, ale mám za to, že je to asi nejzásadnější úprava CTR. Ačkoli jsem neměl pocit ztráty trakce vnitřního kola včera, ovšem zkušeností je zatím málo. Auto mám 2 měsíce.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 9:27   Citovat  

Ondras napsal:
Se špérou uvidíme, ale mám za to, že je to asi nejzásadnější úprava CTR. Ačkoli jsem neměl pocit ztráty trakce vnitřního kola včera, ovšem zkušeností je zatím málo. Auto mám 2 měsíce.


špéra je luxus, jak moc ti chyběla poznáš až po tom co jí nasadíš
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
Cruiser je teď offline  Cruiser
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 10:04   Citovat  

Tak balík fotek z okruhu v FullHD je ke stažení zde:

http://www.sendspace.com/file/7gpkh6
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 256 2000 S2000  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 10:33   Citovat  

Cruiser: Díky OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
Peet je teď offline  Peet
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 12:33   Citovat  

jel si pekne, cas slusnej OK
ten sedej civic byl CTR? Ten jel jeste o kousek rychleji =) (mozna kdybys nemel takovej naklad v kufru... HaHaaa )
mam neco natoceny z C, ale byla docela kosa a tocil sem z dalky, tak se asi obraz bude trepat... uvidim az to vydoluju z kamery
diacoon: tys byl na C? sem te nikde nevidel...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 425  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 12:44   Citovat  

Peet napsal:
jel si pekne, cas slusnej OK
ten sedej civic byl CTR? Ten jel jeste o kousek rychleji =)


Se stříbrným CTR tam byl nějaký vídeňák. Jsem s ním prohodil pár slov. Má to v sérii jako já, jen Ultraleggera kola a Yoko Parada2 gumy. Tuším že 205/40R17. Říkal, že stopoval čas mobilem a dělalo to 2:45. To by i odpovídalo tomu, jak mi ujížděl. Jsem ho chtěl dojet, ale nešlo to.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 13:13   Citovat  

Paráda, už jsem se o tom sice kdysi zmiňoval,ale na Ondrášových videích jde krásně vidět jak s přirůstajícími odježděnými koly na okruhu jezdí líp líp .. pamatuji se na snad jedno z prvních videí kdy jel ještě se svým bejvalým cívou a hnekda v první zatáčce to přetočil,a teďka už to má takhle v ruce..

Respekt.. OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 13:40   Citovat  

Peet napsal:
jel si pekne, cas slusnej OK
ten sedej civic byl CTR? Ten jel jeste o kousek rychleji =) (mozna kdybys nemel takovej naklad v kufru... HaHaaa )
mam neco natoceny z C, ale byla docela kosa a tocil sem z dalky, tak se asi obraz bude trepat... uvidim az to vydoluju z kamery
diacoon: tys byl na C? sem te nikde nevidel...




ja tebe prave taky nee..byl jsem dole na strani s takovou bandou a plno skopku kolem nas Mr. Green Mr. Green fandili jsme Hondam
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
zyx je teď offline  zyx
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 14:17   Citovat  

skoda ze jsem to nestihl.Ondras-moc pekny OK .pojedes pristi tyden?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1724 1999 Prelude  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 14:37   Citovat  

zyx napsal:
skoda ze jsem to nestihl.Ondras-moc pekny OK .pojedes pristi tyden?


Příští týden vynechám. V sobotu 25.4. jedu do Vysokého Mýta na takové klubové amatérské závody, a to mi bude stačit Velmi šťastný.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
zyx je teď offline  zyx
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 14:43   Citovat  

tak nekdy priste.dame rec a pak race HaHaaa .
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1724 1999 Prelude  
Peet je teď offline  Peet
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 16:41   Citovat  

diacoon napsal:
ja tebe prave taky nee..byl jsem dole na strani s takovou bandou a plno skopku kolem nas Mr. Green Mr. Green fandili jsme Hondam

no, vsiml sem si nejakyho blazna jak nese pifko pifko pifko, ale netusil sem ze to ste vy...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 425  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 16:46   Citovat  

pekny je to dobrý btw, nebylo to v 1.43 trochu nedotacivy?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2009 , 16:52   Citovat  

infinity napsal:
pekny je to dobrý btw, nebylo to v 1.43 trochu nedotacivy?


Ani ne. Spíše neutrální. Jak jsem psal, zkoušel jsem co si to ještě nechá volantem líbit. V těch zatáčkách na výjezdu ze stadiou si to zvedalo vnitřní zadní kolo a zadek pěkně pomáhal točit.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Brno - volné jízdy 16.4.2009 - onboard - GPS update
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1771s ][ Dotazy: 145 (0.0133s) ][ GZIP on - Debug on ]