Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
upraveni profilu v "moje honda"
Fórum: Chyby
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 16:31   Citovat  

jak si muzu upravit profil v moje honda, pocinaje upravou nicku po vlozeni novych fotografii atd.
jsem samozrejme prihlasen, ale nenabizi se mi zadna moznost upravy. mozna jsem fakt lamka a neco prehlizim. diky za pomoc (nebo mi to opravnena osoba muze smazat a ja si zalozim novy "profil") pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 16:43   Citovat  

Harry?A jak pak poznáme,že jsi to ty? meetallll Lucy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 2003 Accord Type-S  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 17:14   Citovat  

spoon napsal:
Harry?A jak pak poznáme,že jsi to ty? meetallll Lucy


ty lolo, dival jsi se tam vubec nekdy? protoze tenkrat mi blokoval nejaky jouda nick, a byl mrtvej. tak jsem musel pouzit pred nickem a za nickem tecky. (extra pro tebe .Harry. šuk ) no jenze ted uz je mrtvej, tudiz doslo k uprave meho nicku na "bezteckovy", jen ze v moje honda jaksi zustal. a vubec, proc je tam polozka "Posledni aktualizace" kdyz nemuzu aktualizovat???

Lžičko, uz prosim reaguj normalne, nebo te placnu Mrk wokurka
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 17:23   Citovat  

Bo to asi bude .Harry.-ho a ne Harry-ho ... a systém si myslí, že ste dva různí lidé ... takže večer na to juknu a spáruju ti to ju ? ... kouř
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 2002 Civic Type-R  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 17:26   Citovat  

Náhodou vim,že si býval s tečkama a ted už nejsi Lucy do profilu jsem se díval po tom prvním MoKecu co jsme se poznali,ted už ne..Změnu v nicku jsem tudíž zaregistroval,proto jsem se ted ptal,páč jsem neměl tucha,že v profilu ti zůstaly tečky a jedná se jen o ně meetallll muhehe Asi máš chybu mezi klávesnicí a očima,mně tam jde změnit všechno pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 2003 Accord Type-S  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 17:58   Citovat  

spoon napsal:
Náhodou vim,že si býval s tečkama a ted už nejsi Lucy do profilu jsem se díval po tom prvním MoKecu co jsme se poznali,ted už ne..Změnu v nicku jsem tudíž zaregistroval,proto jsem se ted ptal,páč jsem neměl tucha,že v profilu ti zůstaly tečky a jedná se jen o ně meetallll muhehe Asi máš chybu mezi klávesnicí a očima,mně tam jde změnit všechno pořádnej výtlem



GRRRRRR..... PLESK!!! šuk


pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 17:59   Citovat  

Daver napsal:
Bo to asi bude .Harry.-ho a ne Harry-ho ... a systém si myslí, že ste dva různí lidé ... takže večer na to juknu a spáruju ti to ju ? ... kouř



OKI, parada, dekuju OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 18:29   Citovat  

Harry napsal:
GRRRRRR..... PLESK!!! šuk


pořádnej výtlem

a už to tu nespamuj,mohl si to daverovi napsat rovnou jako já včera svatoušek meetallll pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 2003 Accord Type-S  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 18:36   Citovat  

ikonka. upravit auto

   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 18:53   Citovat  

To se týká té druhé verze MOJI HONDY na webu .... aspoň doufám :o)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 2002 Civic Type-R  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 19:06   Citovat  

ano. mam na mylsi moje honda na webu, ne diskuzi..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
upraveni profilu v "moje honda"
Fórum: Chyby
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0950s ][ Dotazy: 69 (0.0063s) ][ GZIP on - Debug on ]