Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
další mrtvý CRX :(
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 4
sivek je teď offline  sivek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 0:16  Naposledy upravil sivek dne 6.7.2009 , 0:29, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Dnes v podvečír na parkovišti v Plzni do mě nacouvala bílá Vectra,celý se mi to hlo až na dveře Bueee


DSC06582.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC06582.JPG, 210.63 kB

DSC06584.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC06584.JPG, 238.16 kB

DSC06587.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC06587.JPG, 206.25 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1991 CR-X  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 0:18   Citovat  

fotky Bueee Bueee Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 1985 CR-X  
MikeMaster je teď offline  MikeMaster
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 0:22   Citovat  

tady v tý Plzni to fakt dopadá... před pár dnama na parkovišti to samý se stalo kamarádovi, a ještě to viděl na vlastní oči, když se vracel k autu... naštvanej nemá teda Hondu, tak to zase takový následky nebyly.... tady to bude horší Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 439 1995 Civic  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 0:27   Citovat  

MikeMaster napsal:
tady v tý Plzni to fakt dopadá... před pár dnama na parkovišti to samý se stalo kamarádovi, a ještě to viděl na vlastní oči, když se vracel k autu... naštvanej nemá teda Hondu, tak to zase takový následky nebyly.... tady to bude horší Bueee

myslíš citový následky Bueee nebo z hondy děláš krabičku sirek Cooo???
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 1985 CR-X  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 0:32   Citovat  

Bueee tahle kočička si to nezasloužila Smutný Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 0:32   Citovat  

sivek napsal:
Dnes v podvečír na parkovišti v Plzni do mě nacouvala bílá Vectra,celý se mi to hlo až na dveře Bueee

víš jak se to řiká tudy spravit jde všechno ale musí se to vypaltit Bueee Bueee Bueee škoda no
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 1985 CR-X  
sivek je teď offline  sivek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 0:49   Citovat  

PepaCR5446 napsal:
víš jak se to řiká tudy spravit jde všechno ale musí se to vypaltit Bueee Bueee Bueee škoda no


potrebuju kastli-tahle je total Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1991 CR-X  
MikeMaster je teď offline  MikeMaster
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 0:51   Citovat  

PepaCR5446 napsal:
myslíš citový následky Bueee nebo z hondy děláš krabičku sirek Cooo???


No citový následky rozhodně budou větší, ale bral jsem spíše v potaz tloušťku plechů u CRX (Civic 4g,5g apod)... prostě je to měkký, no... Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 439 1995 Civic  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 0:51   Citovat  

sivek napsal:
potrebuju kastli-tahle je total Bueee

kdyby jsi viděl pepocrxovo vtecový céro Mr. Green a přece pojede OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 1985 CR-X  
sivek je teď offline  sivek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 0:54   Citovat  

PepaCR5446 napsal:
kdyby jsi viděl pepocrxovo vtecový céro Mr. Green a přece pojede OK



oprava by vysla na moc penez a nedejbuh aby me na to misto jeste nekdo picnul-to uz muzu rovnou jezdit nepripoutanej Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1991 CR-X  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 1:06   Citovat  

sivek napsal:
oprava by vysla na moc penez a nedejbuh aby me na to misto jeste nekdo picnul-to uz muzu rovnou jezdit nepripoutanej Velmi šťastný


a ted tu o cervene karkulce
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 2014 Civic  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 2:20   Citovat  

ninja napsal:
a ted tu o cervene karkulce
Úsměv N1
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3364 2004 S2000  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 8:22   Citovat  

No smutný to je. ale opravit to půjde ne? pohnutá kastle asi nebude. spíš jenom celej blatník se hnul. nebo z fotky to tak vypadá.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 1994 Civic Vti  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 9:16   Citovat  

Tohle nic není věř mi.

Aby se vyplatilo? Na finanční zisky céro nikdy nebylo.....je to auto pro radost..... k nezaplacení.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1733 1999 Accord Type-R  
sivek je teď offline  sivek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 9:19   Citovat  

hnuty to je na obou stranach-sloupek je oprenej o dvere,
ano opravit to de-ale co si budem namlouvat,kdo by do ty opravy vrazel cca.20. HaHaaa
premejslim realne proto sem psal ze radsi poridim kastli
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1991 CR-X  
jazzik je teď offline  jazzik
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 9:28   Citovat  

no toto,hele jedu do plzně a jdem na něj,beru pálku,blur má taky tak to bude ok Velmi šťastný tak s timhle sem nepočítal vůbec Smutný to mi hrozně mrzí ...no co,třeba to dopadne dobře....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1407 1989 CR-X  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 9:30   Citovat  

jako myslíš pořídit kastli a přeskládat? aby to za něco stálo si tam tak za 30t když nepočítam kastli ......
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
sivek je teď offline  sivek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 9:33   Citovat  

posero:
ty ses blazen,nepotrebuju top stav Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1991 CR-X  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 9:37   Citovat  

Posero má pravdu-oprava vyjde levněji než kastle,přehodit motor,vše......

Můžeš mi věřit dělal sem opravu céra a z třetinové ceny se vyšplhala na cenu auta.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1733 1999 Accord Type-R  
sivek je teď offline  sivek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 9:46   Citovat  

Cody napsal:
Posero má pravdu-oprava vyjde levněji než kastle,přehodit motor,vše......

Můžeš mi věřit dělal sem opravu céra a z třetinové ceny se vyšplhala na cenu auta.


vcera my bylo receno ze cena zalezi na tom kdo by to delal a ze si s tim nemam lamat hlavu,tak pockam az jak se vyjadri pojistovna
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1991 CR-X  
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 9:51   Citovat  

No zrovna včera jsem psal na honda dnes jak jsou krásné crx s šedou metlou. Každopádně opravy bych se nebál. Něco zamázne pojištovna no a po zásahu nějakých šikovných ručiček to bude opět auto jak se patříÚsměv)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 1991 CR-X  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 9:55   Citovat  

já bych tohle neopravoval je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 1991 CR-X  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 11:05   Citovat  

sivek napsal:
posero:
ty ses blazen,nepotrebuju top stav Velmi šťastný


jasný no takže přeházet nápravy s vůlema, nemocnejma ložiskama... motor před GO taky hurá do auta... nezlob se na mě ale to je zbytečný.... jestli to chceš opravit takhle tak to radši rukou vymačkej co to půjde a nech to jak to je
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
sivek je teď offline  sivek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 11:39   Citovat  

posero napsal:
jasný no takže přeházet nápravy s vůlema, nemocnejma ložiskama... motor před GO taky hurá do auta... nezlob se na mě ale to je zbytečný.... jestli to chceš opravit takhle tak to radši rukou vymačkej co to půjde a nech to jak to je


Tak to koukám! koukam ze mam to auto v prisernym stavu asi se budu muset kouknout jestli nejezdim v nejakym jinym ceru-to moje melo do nehody jen spatnej cep a lanka od rucky šuk
az budu mit druhy auto a prebytecny kacky tak si s tim rad vyhraju Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1991 CR-X  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 11:43   Citovat  

sivek napsal:
Tak to koukám! koukam ze mam to auto v prisernym stavu asi se budu muset kouknout jestli nejezdim v nejakym jinym ceru-to moje melo do nehody jen spatnej cep a lanka od rucky šuk
az budu mit druhy auto a prebytecny kacky tak si s tim rad vyhraju Úsměv


dělej jak myslíš, já ti k tomu svoje řekl.... z kastle do kastle už sem přehazoval tak si myslim, že o tom něco vim, ale to je tak když člověk chce poradit Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
sivek je teď offline  sivek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 11:52   Citovat  

posero napsal:
dělej jak myslíš, já ti k tomu svoje řekl.... z kastle do kastle už sem přehazoval tak si myslim, že o tom něco vim, ale to je tak když člověk chce poradit Tak to valím bulvy


to vis ze bych to chtel mit v aspon v takovim stavu jako to mas ty-mimo toho vykuchanyho int. Velmi šťastný
fajn by bylo sehnat auto v takym stavu jako bylo to meje s padlim motorem,ale jak uz sem psal zalezi to hlavne na financich Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1991 CR-X  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 11:55   Citovat  

sivek napsal:
to vis ze bych to chtel mit v aspon v takovim stavu jako to mas ty


krom kosmetiky na kastly je to auto momentálně opravdu top, co bys ještě chtěl lepšího?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
sivek je teď offline  sivek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 11:58   Citovat  

posero napsal:
krom kosmetiky na kastly je to auto momentálně opravdu top, co bys ještě chtěl lepšího?


lepsiho nic-myslel sem ten int.,v tom 5g to takhle vypada dobre OK Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1991 CR-X  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 12:02   Citovat  

jinak sem opravdu hodně zvědavej kolik ti dá pojišťovna
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
sivek je teď offline  sivek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.7.2009 , 12:03   Citovat  

to ja taky HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1991 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
další mrtvý CRX :(
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2279s ][ Dotazy: 147 (0.0182s) ][ GZIP on - Debug on ]