Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Alonso do BAR?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1

Chcete aby Alonzo jezdil v týmu BAR Honda ?
ANO
20%
 20%  [ 6 ]
NE
79%
 79%  [ 23 ]
Hlasovalo : 29
Celkem hlasů : 29

Ajsik je teď offline  Ajsik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 8:31  Naposledy upravil Ajsik dne 30.11.2007 , 10:16, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Doufám, že Alonso nebude jezdit s Hondou cože cože ? Smutný
Vice zde

Tak jsem přidal i hlasování je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2125 1990 CR-X  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 8:37   Citovat  

no tak to doufám nebude pravda , je to arogatní debil KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 1988 Prelude  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 8:41   Citovat  

alonsa nikdo v honde nechce :(jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se):
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
Verča je teď offline  Verča
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 8:50   Citovat  

drone napsal:
alonsa nikdo v honde nechce :(jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se):


já taky ne naštvanej meetallll
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1915 2003 Accord Type-S  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 9:23   Citovat  

Nebrat,to radši at jsou stále v pozadí než tenhle trubec v kokpitu meetallll
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 2003 Accord Type-S  
Robo je teď offline  Robo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 9:43   Citovat  

Jen toho ne naštvanej naštvanej naštvanej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 418 1999 Civic Aerodeck  
dark je teď offline  dark
Moderátor
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 10:13   Citovat  

Alonso tak mozna do :(jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se):
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1001 2002 Civic Type-R  
CJMonty je teď offline  CJMonty
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 10:48   Citovat  

Proboha jen to ne zmatenej nesouhlas
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1795 2002 Civic  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 10:59   Citovat  

Proc? No a co, ze je to hajzl a ignorant? Dulezite je, ze jezdit umi a to honda potrebuje (misto barrichela). Pro tym jsou dulezite vysledky...Lepsi honda nahore s alonsem, nez honda dole v :mravenec:*, tot muj nazor
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 11:25   Citovat  

Tak to valím bulvy alonso je svine by tam delal akorat rozbrone kdyz by se mu neco nelibilo je to debil nesouhlas
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 11:32   Citovat  

nechci rejpat, ale BAR Honda uz neexistuje.. ted je HONDA Racing F1 team. ;)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
HonDan je teď offline  HonDan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 11:46   Citovat  

este aby tam tak presel a jezdil za Buttonem, ha, to by byl ohen na strese pořádnej výtlem to by se z toho asi opupinkoval
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2447 1998 Civic Vti  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 12:11   Citovat  

drone napsal:
Tak to valím bulvy alonso je svine by tam delal akorat rozbrone kdyz by se mu neco nelibilo je to debil nesouhlas

Jak jsem psal, jde o vysledky a ne o chovani... Kdyz nekdo vyhraje MS v hokeji a rozhodujici gol dal svinarnou, myslis, ze to bude za nekolik let nekoho zajmat? ne, bude je zajmat jenom vitez.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 12:16   Citovat  

no jo, ale to že tam ten pitomec přijde neznamená, že H bude vyhrávat.. určitě jsou lepší jezdci, kteří mají co nabídnout než on..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 12:25   Citovat  

infinity napsal:
Jak jsem psal, jde o vysledky a ne o chovani... Kdyz nekdo vyhraje MS v hokeji a rozhodujici gol dal svinarnou, myslis, ze to bude za nekolik let nekoho zajmat? ne, bude je zajmat jenom vitez.
hm to by mě zajímalo jak bude tým fungovat , když si ta primadona bude pořád jen stěžovat že mu dávaj horší auto jak stájovýmu kolegovi. A o toho kdo podrazí vlastní tým bych už vůbec nestál . wc
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 1988 Prelude  
Loky666 je teď offline  Loky666
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 13:10   Citovat  

Alonsa nemam rad,ale diky nemu se honda zviditelni. Japoncici ho naucej sekat latinu muhehe Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 256 1994 Civic  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 18:29   Citovat  

infinity napsal:
Proc? No a co, ze je to hajzl a ignorant? Dulezite je, ze jezdit umi a to honda potrebuje (misto barrichela). Pro tym jsou dulezite vysledky...Lepsi honda nahore s alonsem, nez honda dole v :mravenec:*, tot muj nazor
... pěknej názor,co mi mám pak myslet o tobě??? Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 18:37   Citovat  

PAKO: Mysli si o me co chces, uprimne je mi to jedno Úsměv
F1 je sport a ve sportu se uplatnujou ti lepsi. Ja povazuju Alonsa za lepsiho, nez treba Barrichella -ten uz nema tu spravnou chut a agresivitu zavodit, proto byl celou sezonu souperem ledatak pro spykery a kdyz byl nejaky souboj, tak stejnak ustoupil...o tom f1 neni, a kdyby byl stejne dobrej jako Button tak by ziskal aspon bod, Button to dokazal, tak proc ne barik? meli stejne auto.
Aspon by se o Honde mluvilo a verim, ze by i ty vysledky byly lepsi.
mimochodem: ze by kacenka?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 18:53   Citovat  

Honda F1 racing je na dně, protože si za to může svou strategií. Ne tím, že nemá piloty. Button je extra jezdec, ale s autem na h.... na nic.... neudělá ani on dobrej výsledek. Alonso je chudák a divil bych se, kdyby skončil v nějakém asijském týmu, kde dávají týmového ducha před všechno! Navíc to žádný extra pilot není, je tam spousta jiných a daleko lepších ....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 22:04   Citovat  

alík do hondy OK já bych ho bral
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 23:02   Citovat  

Marfi napsal:
alík do hondy OK já bych ho bral


pořádnej výtlem tak to si nemusel hlasovat hned z 5ti kompů
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 23:04   Citovat  

a mám tady ješte jeden hop 6hlasu šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 23:10   Citovat  

Mě vždy seděl k Honda Button, nevím proč Velmi šťastný
   Návrat  
     
 
mot je teď offline  mot
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 23:27   Citovat  

Alonso at de tak leda do :(jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se): takovou krysu bych v honde nechtel, stejne zato ze Hamilton neni mistr muze debil Alonso

a to, ze honda nevyhrava, je urcite tim lakem, moc vrstev = moc tezky tudy je to pomaly pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3026 1995 Prelude VTEC  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 23:47   Citovat  

alonso nestoji ani za to abych jeho jmeno napsal s velkym pocatecnim pismenem. Je mi to snad ne jen slysim to jmeno. Zaslouzil by nakopat do :(jsem sprostý jako dlaždič, ale polepším se): a splachnout do wc . Wokurkáč jeden wokurka
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
dejwidoos je teď offline  dejwidoos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.12.2007 , 16:06   Citovat  

Tak už je to jasný. Alonso bude jezdit za Renault
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 395 1988 Prelude  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 10.12.2007 , 16:37   Citovat  

Marfi do hondy wokurka
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Alonso do BAR?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1685s ][ Dotazy: 135 (0.0109s) ][ GZIP on - Debug on ]