Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: pomocny valecek do spojky
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 20:36   Citovat  

Zdravim,
ma nekdo na 2.2 accord type r? Potrebuji ho sehnat nejpozdeji zitra dopoledne, opravdu akutni pripad Smutný
Prosim pomozte Bueee
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  
witty.cz je teď offline  witty.cz
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 22:24   Citovat  

mám na 1.8i (starší Acco), a trošku protékal... na nový jsem si musel u Autokelly počkat 2 týdny, než ho sehnali Ble
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 708 H+ body: 0 1997 Accord  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 22:31   Citovat  

Ten by tam pasoval? Ja uz ho mam objednany ten na 2.2, mel sem stesti a je skladem, takze tu bude v sobotu,ale to ja uz budu pryc a jak to vypada, tak bez auta Smutný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  
witty.cz je teď offline  witty.cz
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 22:54  Naposledy upravil witty.cz dne 20.8.2009 , 8:17, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

mumilek napsal:
Ten by tam pasoval? Ja uz ho mam objednany ten na 2.2, mel sem stesti a je skladem, takze tu bude v sobotu,ale to ja uz budu pryc a jak to vypada, tak bez auta Smutný


To netuším, zkus porovnat... kdyby náhodou...


0witty_0996.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
0witty_0996.jpg, 186.86 kB

0witty_0997.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
0witty_0997.jpg, 1.05 MB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 708 H+ body: 0 1997 Accord  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 23:20   Citovat  

Diky diky. Hned rano to overim. Vlastne ne.. to co sem tam mel ja byl nejaky omyl + hooodne podlozek. Zkusim se poptat. Diky.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 0:19   Citovat  

witty.cz napsal:
To netuším, zkus porovnat... kdyby náhodou...

akorát ty rozměry mě moc neseděj Velmi šťastný stačí 35 mm a 9mm né? Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 H+ body: 0 1985 CR-X  
witty.cz je teď offline  witty.cz
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 8:23   Citovat  

mumilek napsal:
Diky diky. Hned rano to overim. Vlastne ne.. to co sem tam mel ja byl nejaky omyl + hooodne podlozek. Zkusim se poptat. Diky.

omyl + podložky? ahá HaHaaa

PepaCR5446 napsal:
akorát ty rozměry mě moc neseděj Velmi šťastný stačí 35 mm a 9mm né? Velmi šťastný

jejda, dík OK to bude tou přepracovaností Se stydím
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 708 H+ body: 0 1997 Accord  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 10:08   Citovat  

witty.cz
odkud prosim jsi?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  
witty.cz je teď offline  witty.cz
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 10:16   Citovat  

mumilek napsal:
witty.cz
odkud prosim jsi?


JČ - Českokrumlovsko, asi nebudeš odsud Úsměv
Chtěl jsem to vyhodit, ale ještě nestihl... tak jestli ti to aspoň dočasně pomůže, si můžeš udělat výlet na jih HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 708 H+ body: 0 1997 Accord  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 11:04   Citovat  

Sakrys.. bral bych cokoliv, co by pohlo autem Úsměv no do Budejovic jezdim dost casto,ale zrovna dnes to nestihnu Smutný obvolavam vrakoviste,tak snad neco sezenu.. cas se mi krati Smutný jestli to nesezenu, tak se nepodivam do mimone a jeste se budu muset vtesnat ve trech lidech do dodavky a to vcetne otce, ktery je trosku jinak prostorove reseny.. Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  
jamescrx je teď offline  jamescrx
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 11:09   Citovat  

Poradím ti- kup si opravnou sadu třeba v kelly, stojí to asi 2-3 kila a mají jí skladem. Jenom ten stávající rozebereš, vyčistíš , a nafrkáš tam nový gumičky a jedeš, je to za chvíli hotový a jako nový.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 188 H+ body: 1 1994 Accord  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 11:32   Citovat  

diky za radu,ale jak jsou tam ty dva uchyty dole, tak jeden uz je fuc Úsměv byl tam valecek z jineho auta a pri seslapnuti se cely ohybal, tak to nemohlo vydrzet. Dekuju vam za snahu pomoct. Stesti se usmalo a za chvili si pro jeden jedu Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  
witty.cz je teď offline  witty.cz
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 11:36   Citovat  

mumilek napsal:
diky za radu,ale jak jsou tam ty dva uchyty dole, tak jeden uz je fuc Úsměv byl tam valecek z jineho auta a pri seslapnuti se cely ohybal, tak to nemohlo vydrzet. Dekuju vam za snahu pomoct. Stesti se usmalo a za chvili si pro jeden jedu Úsměv


super, tak ať ti to dobře dopadne Mrk je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 708 H+ body: 0 1997 Accord  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 13:13   Citovat  

Dekuju,ale nedopadlo.. kdyz ho vyndal, tak zjistil, ze je KO, takze jsem bez valecku Smutný nenudis se? Ze by si se mohl za uplatek projet na Dobris Se stydím
ja vim.. to jen zkousim Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  
witty.cz je teď offline  witty.cz
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 13:24   Citovat  

mumilek napsal:
Dekuju,ale nedopadlo.. kdyz ho vyndal, tak zjistil, ze je KO, takze jsem bez valecku Smutný nenudis se? Ze by si se mohl za uplatek projet na Dobris Se stydím
ja vim.. to jen zkousim Úsměv


pořádnej výtlem dřepím v práci ale zas tolik se nenudím pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 708 H+ body: 0 1997 Accord  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.8.2009 , 13:36   Citovat  

Je to spatnyyyyy Smutný co se da delat Bueee ale dik no Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  
Idaho je teď offline  Idaho
Partner H-C
0
PříspěvekZaslal: 22.8.2009 , 12:37   Citovat  

dej vedet pak jestli váleček se chytl nebo ne Úsměv))

btw s kolegou sme si docela dobře pokeacli, taky dobrej magor Velmi šťastný Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1200 H+ body: 9  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 23.8.2009 , 17:48   Citovat  

Myslis kamarada? pořádnej výtlem jo jo, je to muj nejlepsi pritel, tak je mi krapet podobny Úsměv valecek sednul,ale....
Pry nejake vruty nebo co nesedi a tak jsem stale bez auta.. snazi se to nejak upravit. Snad uz se brzy zadari.
Diky dik.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  
Idaho je teď offline  Idaho
Partner H-C
0
PříspěvekZaslal: 23.8.2009 , 18:37   Citovat  

mumilek napsal:
Myslis kamarada? pořádnej výtlem jo jo, je to muj nejlepsi pritel, tak je mi krapet podobny Úsměv valecek sednul,ale....
Pry nejake vruty nebo co nesedi a tak jsem stale bez auta.. snazi se to nejak upravit. Snad uz se brzy zadari.
Diky dik.


super sem rád že váleček se vyřesil...

btw přisel pro váleček a odjel s válečkem, 2m výfukové trubky a objendávkou výfuku Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1200 H+ body: 9  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 23.8.2009 , 19:49   Citovat  

Vsak za valecek jsem vdecny, diky ti. A ksefty musi byt Úsměv v pondeli ( zitra ) se zastavim a pokecame.. ja vim, malo casu,ale pauzu si dat muzes Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  
Idaho je teď offline  Idaho
Partner H-C
0
PříspěvekZaslal: 23.8.2009 , 21:14   Citovat  

mumilek napsal:
Vsak za valecek jsem vdecny, diky ti. A ksefty musi byt Úsměv v pondeli ( zitra ) se zastavim a pokecame.. ja vim, malo casu,ale pauzu si dat muzes Úsměv


zitra budu poletovat, vezu nápravy do práglu, potom budu převážet auto do písku, z písku dalsi do ML takže s evrátím ( s troskou stestí ) až v uterý vecer .. takže zítra to asi neklapne..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1200 H+ body: 9  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.8.2009 , 19:36   Citovat  

Tak... mi z toho asi brzy hrabne Ble Kdyby nekdo mel redukci mezi spojkovou trubickou (kapalina) a pomocnym valeckem (spojkovym) tak mu utrhnu radosti ruce...
Trubicka konci zavitem,ale do valecku se zacvakava, posledni co mi chybi ke stesti je to mezi zavitem a valeckem, soucastka o velikosti cca 1,5 cm. jedna se o accord type-r.
mam uz doma valecku ze nevim a trubicek jeste vic,ale potrebuju tento konkretni dilek Smutný heeeeeelp me Smutný Bueee
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 H+ body: 0 1993 CR-X DelSol  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: pomocny valecek do spojky
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 3.2263s ][ Dotazy: 115 (2.5573s) ][ GZIP on - Debug on ]